کامپیوتر شما ویندوز در نهایت برای جلوگیری از راه اندازی مجدد در حالی که شما هستید با استفاده از آن

به روز رسانی ویندوز شر لازم برای صاحبان کامپیوتر که اغلب منجر به رایانه راه اندازی مجدد سیستم، به گفت: به روز رسانی با موفقیت اعمال می شود یاد بگیرند ممکن است. با 10 ویندوز، این به طور کلی به طور خودکار انجام می شود–و annoyingly.

این یکی از نقاط درد بسیار سخت در زندگی یک کاربر کامپیوتر به عنوان کار از دست دادن زمانی که کامپیوتر تصمیم می گیرد آن هم به راه اندازی مجدد یک مسئله واقعی است. اما مایکروسافت با استفاده از ماشین یادگیری برای پیدا کردن یک ثابت است که رایانه های شخصی از نصب جلوگیری از به روز رسانی (و راه اندازی مجدد) در حالی که کامپیوتر در حال استفاده است.

برای مبارزه با این مسئله، مایکروسافت سیستم جدید است که با استفاده از مدل پیش بینی برای یادگیری زمانی که دستگاه در حال استفاده نیست تست شده است. بنابراین به جای استفاده از به روز رسانی در حالی که کاربر در حال حاضر در حال کار آن به طور موثر بررسی کنید اگر دستگاه در حال استفاده است — حتی رفتن تا آنجا که به درک که استفاده است فقط پا دور برای چند دقیقه و بازگشت به احتمال زیاد خواهد شد. از پست اعلام:

شما همیشه برای جلوگیری از آنچه شما انجام شد، یا منتظر رایانه به بوت کردن به دلیل به روز شده دستگاه در زمان اشتباه داشته اند؟ ما به شما، شنیده و برای کاهش این درد اگر بروز رسانی پیش ما ما منطق راه اندازی مجدد سیستم به استفاده از سیستم جدید است که سازگار تر و فعال است به روز شده در. ما آموزش دیده تعیین مدلی است که با دقت پیش بینی می تواند هنگامی که زمان مناسب برای راه اندازی مجدد دستگاه است. معنی که ما خواهد شد که نه تنها بررسی کنید اگر شما در حال حاضر با استفاده از دستگاه های خود را قبل از راه اندازی مجدد ما، اما ما همچنین سعی خواهد کرد برای پیش بینی اگر شما فقط دستگاه را به مدت کوتاهی پس از بازگشت و با شتاب فنجان قهوه ترک کرده بودند.

مایکروسافت گفته شده اند با استفاده از این سیستم جدید داخلی با “امیدوار کننده نتیجه.” و نیز در حال حاضر زندگی می کنند برای تست جدیدترین ویندوز خودی ساخت (19 ساعت 1) است.

در حالی که داشتن کامپیوتر خود را هنگامی که شما با استفاده از آن را یاد بگیرند خوب است، شما می توانید نتایج بسیار شبیه ویژگی به نام ساعت فعال است که در حال حاضر به 10 ویندوز ساخته شده است با استفاده از دست یابد. اساسا، شما سیستم عامل ساعت زمانی که شما به احتمال زیاد تا کامپیوتر با استفاده از نیست در این ساعات به راه اندازی مجدد می توانید بگویید. در حال حاضر پرایمر کامل در ساعت فعال با استفاده از اگر شما نا آشنا با این سرویس.

مرتبط با: چگونه به مجموعه “ساعت فعال” تا 10 که کامرون ساعت بد


Summerson طرفداران سر سخت اندیشه، فستيوال متعصب، رئیس فلزی، دوچرخه سوار است و راه اندازی مجدد ویندوز نیست. زمانی که او کلید اینجا که HTG، صرف وقت با همسر و بچه پاها بر روی دوچرخه در حال چرخش دور در 6 رشته و یا در حال ناامید در گاو chugging پیداش می تپش است.