استفاده از چهار مکعب تلویزیون دو کنترل صدای شما صفحه اصلی رسانه ها

>

چهار تلویزیون مکعب فقط مثل تلویزیون معمولی چهار با الکسا قابلیت های ساخته شده نظر می رسد ممکن است اما ویژگی های بزرگترین آن تا کنون توانایی استفاده از آن را به عنوان صدای فعال جهانی از راه دور از انواع است.

چهار مکعب تلویزیون چیست؟

چهار مکعب تلویزیون است که ممکن است که شما از نام, جمع آوری است آخرین چهار تلویزیون جریان کوچک خانگی از آمازون، اما با کمی بیشتر اضافه شده در تاریخ. بسیار زیبا ترکیبی از شرکت چهار تلویزیون و نقطه اکو است. بنابراین به جای داشتن دو دستگاه مجزا، دو در یک جعبه است که متناسب با سادگی در سینمای خانگی خود را می توانید.

با این حال، که واقعا فقط نوک کوه یخ است و حتی جالبترین چیزی که در مورد مکعب چهار تلویزیون نیست. نوچ, جالبترین ویژگی بلستر IR یکپارچه است که به شما می دهد کنترل صدا از تلویزیون خود را, soundbar, AV گیرنده و هر چیز دیگری شما را است. و البته، شما همچنین صدای خود را به جستجو و پخش محتوای مختلف استفاده کنید.

مجموعه چهار مکعب تلویزیون همراه با آمازون صوتی از راه دور، در صورتی که می خواهید جعبه کنترل راه کهنه پرست. و شما هنوز می توانید خود را منظم کنترل از راه دور برای تلویزیون و دیگر دستگاه های سینمای خانگی استفاده کنید.

با استفاده از It As a Voice-Activated جهانی از راه دور (زمانی که کار می کند)

شما در حال حاضر ممکن است راه اندازی مثل این، با تشکر از مرکز هماهنگی لاجیتک و اکو. با این حال، چهار مکعب تلویزیون قابلیت های هر دو این دستگاه ها (با جریان کوچک را خانگی یش برای اندازه گیری خوبی) که تقریبا است همان قیمت — شما اساسا تلویزیون چهار رایگان گرفتن (معمولا $70) هنگامی که شما بروید با چهار مکعب تلویزیون به جای مرکز هماهنگی / اکو نقطه دسته کوچک موسیقی جاز.

در حالی که خط هماهنگی محصولات نیست ساده ترین در جهان به راه اندازی و خاموش زمین چه ممکن است شما با چهار مکعب تلویزیون را درایو نیز روند راه اندازی فوق العاده آسان آن را برای تشخیص تجهیزات سینمای خانگی خود را است. آنها کار هست یک بار که تنظیمات انجام شده است اما روند اولیه دور از کاربر پسند است. از آنجا که این, مکعب چهار تلویزیون بزرگ برای مردم به دنبال راه کمتر پیچیده راه اندازی سینمای خانگی خود را با استفاده از صدای خود را کنترل است.

مرتبط با: نحوه کنترل شما کل خانه تئاتر با لاجیتک هماهنگی از راه دور

چهار تلویزیون مکعب اول تلاش می کند به طور خودکار تشخیص تجهیزات سینمای خانگی و تلویزیون خود را, و اگر موفق، واقعا وجود دارد هیچ چیز شما نیاز به غیر از انتخاب نام تجاری تجهیزات مختلف خود را انجام دهد. در بدترین حالت، شما باید این دستورات را در خود کنترل از راه دور آموزش اما آن نشانی از یک کار خوب شما را از طریق این فرایند هدایت.

با این حال، شما ممکن است دریابید که آن کار نمی کند بسیار خوبی برای راه اندازی خاص خود را به عنوان مورد برای هر بلستر مادون قرمز به نظر می رسد. با خودم راه اندازی چهار مکعب تلویزیون قادر به روشن و خاموش تلویزیون من و soundbar فقط خوب تبدیل شده است. با این حال، آن سپس من نوار صدا پس از حدود ده ثانیه خاموش.

مطمئن نیستم که دقیقا به همین دلیل این اتفاق می افتد، اما به نظر می رسد نوع ناسازگاری بین من soundbar و 4 مکعب تلویزیون باشد. راه اندازی خود را کاملا، هر چند ممکن است کار، اما نقطه داستان است که نه تنها همه چیز درست خواهد شد کار با مکعب.

آیا شما مجبور به استفاده از چهار تلویزیون حزب

شاید آنچه باعث چهار مکعب تلویزیون منحصر به فرد است توانایی خود را به سادگی به عنوان جهانی از راه دور برای دستگاه های سینمای خانگی خود را و هیچ چیز دیگری عمل می کنند. در زمانه ای که در آن شرکت های نزدیک شما را مجبور به ماندن در اکوسیستم خود را طراوت می دانم که شما نمی باید به استفاده از 4 بخش تلویزیون از تلویزیون چهار مکعب که دارد همه را به منظور استفاده از کنترل صوتی جهانی از راه دور قابلیت های خود را.

داستان طولانی کوتاه، واقعا وجود دارد هیچ دلیلی برای نفع چهار تلویزیون بیش از رقیب جریان مجموعه، بالای جعبه مانند سپر تلویزیون اپل و انتشار و Chromecast یا انویدیا است — تقریبا هر سایر جعبه است رابط بهتری و همچنین حدود YouTube بومی

مرتبط با: وجود دارد بدون بزرگ را دلیلی برای فروش آمازون چهار تلویزیون نمی شود

خبر خوب این است که حتی اگر شما دان ‘ t می خواهید به استفاده از بخش تلویزیون چهار مکعب چهار تلویزیون، شما از آن به نوبه خود تلویزیون خود را روشن و خاموش با صدای خود استفاده ، نیز به عنوان کنترل حجم (دلیل آن تنها این را با یک افزایش تغییرات اگر چه بی معنی است). پس من چهار مکعب تلویزیون برای بگویید الکسا به تلویزیون من و soundbar روشن و خاموش، اما هنوز هم استفاده از تلویزیون اپل من برای تماشای محتوا استفاده کنید.

در این لحظه چهار مکعب تلویزیون است چیزی بیش از صدای فعال جهانی از راه دور و همچنین اکو منظم است که من می توانید استفاده کنید هر زمان که دو کنترل دستگاه های smarthome و سوال در مورد آب و هوا.

این که مورد استفاده قرار گيرد به شدت تحت-مکعب چهار تلویزیون استفاده از? بله، احتمالا. اما برای قیمت همان نقطه توپی اکو هماهنگی، در محصول مشابه این راه تنظیم و استفاده آسان تر می تواند داشته باشد.