برنامه پیشگیری از سوء استفاده خانگی قربانیان را در نقض گسترده داده ها قرار می دهد

>

تیم تحقیقاتی vpnMentor ، به سرپرستی تحلیلگران مشهور نوام روتم و ران لوکار ، اخیراً یک نقض داده فوق العاده حساس را که ناشی از برنامه پیشگیری از خشونت خانگی Aspire News App است ، کشف کرد.

ساخته شده توسط غیرانتفاعی ایالات متحده هنگامی که جورجیا لبخند زد ، برنامه Aspire News را می توان روی تلفن کاربر نصب کرد تا به عنوان یک برنامه خبری ظاهر شود. با این حال ، همچنین دارای یک بخش کمک اضطراری با منابعی برای قربانیان سوء استفاده خانگی ، از جمله عملکردی برای ارسال پیام های اضطراب اضطراری به یک شخص مخاطب مورد اعتماد است.

این پیام های پریشانی را می توان از طریق [ضبط صدا] ارسال کرد. ، با اطلاعات یک قربانی ، آدرس خانه ، ماهیت اضطراری و موقعیت فعلی آنها. توسعه دهندگان برنامه Aspire News بیش از 4000 ضبط صدا را در یک سطل مخلوط تنظیم شده سرویس وب سایت آمازون (AWS) آمازون (AWS) S3 ذخیره کرده بودند ، و امکان مشاهده و بارگیری هر پرونده را ، مشابه یک پوشه ذخیره سازی ابری ، فراهم می آورد.

اگرچه اکنون امن شده است ، این نقص داده ها حاکی از افت قابل توجهی در امنیت داده های اصلی توسط برنامه Aspire News و When Georgia (لبخند) لبخند زد .

هر نقص داده ، درجه ای از خطر را برای افراد مبتلا ایجاد می کند. با این حال ، برنامه ساخته شده برای قربانیان سوء استفاده خانگی ، مسئولیت بسیار بیشتری در برابر کاربران خود دارد. برنامه Aspire News برای محافظت از قربانیان ساخته شده است ، اما این برنامه با محافظت از هویت خود ، آنها را در معرض خطر قرار داده است.

این نقض داده ها درسی است برای همه توسعه دهندگان ، به ویژه کسانی که برنامه هایی برای سوءاستفاده داخلی ایجاد می کنند. قربانیان یا سایر گروههای در معرض خطر ، این حریم خصوصی داده ها باید همیشه در اولویت باشد.

خلاصه اطلاعات نقض اطلاعات

سازمان برنامه Aspire News ، هنگامی که جورجیا لبخند زد
دفتر مرکزی کالیفرنیا ، ایالات متحده
صنعت غیر انتفاعی
اندازه داده تقریبا. 230MB
مشکوک شماره. پرونده ها 4،000+ ضبط
شماره. افراد در معرض ناشناخته (بالقوه 4000 +)
محدوده تاریخ سپتامبر 2017 – حاضر
دامنه جغرافیایی USA
انواع داده های در معرض ضبط پیام های اضطراری توسط قربانیان خشونت خانگی ؛
برخی از آنها اطلاعات PII مانند نام ، آدرس منزل ،
و نام افراد / تجاوز کنندگان خشونت را فاش می کنند
تأثیر احتمالی خطر جسمی اگر قربانیان آشکار شوند ؛
باج خواهی برای کسانی که نمی خواهند آنرا فاش کنند
قالب ذخیره سازی داده سطل AWS S3

پروفایل شرکت

برنامه Aspire News توسط ساخته شد وقتی جورجیا لبخند زد ، غیر انتفاعی توسط شخصیت های تلویزیون آمریکایی رابین مک گراو و همسرش "دکتر Phil "McGraw.

When Georgia لبخند زد برای کمک به" پیشبرد سازمان ها و برنامه هایی که به قربانیان خشونت خانگی ، تجاوز جنسی ، کودک آزاری و افراد در معرض بحران برای تأمین زندگی سالم ، ایمن و سرشار از شادی تأسیس شده است. زندگی می کند. "

برنامه Aspire News فقط بخشی از این مأموریت گسترده تر است. ساخته شده برای ظاهر شدن به عنوان یک برنامه خبری و سرگرمی ، برنامه Aspire News برای محافظت از قربانیان داخلی ، آموزش آنها در مورد روابط سوءاستفاده و پشتیبانی در دسترس قربانیان ، و کمک به آنها برای ارسال پیام های اضطراب اضطراری به مخاطبین مورد اعتماد است.

مخاطبین قابل اعتماد اضافه شد. در برنامه می توانید با یا بدون اطلاعات موقعیت مکانی کاربر هشدار داده شوید.

بر اساس بررسی های کاربران ، نسخه iOS و Android هر دو برنامه Aspire News دارای موضوعات فنی عمده ای هستند که استفاده از آن دشوار است. کاربران همچنین نقص طراحی و ویژگی های برنامه را برجسته کرده اند که در واقع افراد را در روابط سوء استفاده کننده به خطر می اندازد.

Timeline of Discovery and Reaction Owner

بعضی اوقات ، میزان نقض داده ها و صاحب داده ها آشکار است ، و مسئله به سرعت حل شد. اما این اوقات نادر است. بیشتر اوقات ، ما به روزهای تحقیق نیاز داریم تا بدانیم چه چیزی در معرض خطر است یا چه کسی اطلاعات را در معرض نمایش قرار داده است.

شناخت یک نقض و تأثیر احتمالی آن ، دقت و زمان زیادی را به خود می گیرد. ما برای انتشار گزارش های دقیق و قابل اعتماد تلاش می کنیم ، و اطمینان می دهیم که هر کسی که آنها را می خواند ، جدی بودن خود را می فهمد.

برخی از طرف های تحت تأثیر ، حقایق را انکار می کنند ، به تحقیقات ما بی توجه هستند ، یا تأثیر آن را بازی نمی کنند. بنابراین ، ما باید کاملاً دقیق باشیم و اطمینان حاصل کنیم که هرچه پیدا می کنیم صحیح و دقیق است.

در این مورد ، ضبط شده های صوتی در معرض سطل AWS S3 در دسترس عموم ، یک شکل محبوب ابر ذخیره شد. ذخیره سازی داده ها.

با توجه به ماهیت حساس ، ما برای شناسایی سریع صاحب داده ها تلاش کردیم و به سازمانهای متصل به برنامه دسترسی پیدا کردیم: When Georgia Georgia لبخند زد و بنیاد دکتر Phil.

در حالی که منتظر پاسخ سازمان های مسئول برنامه Aspire News هستیم ، ما همچنین با AWS به طور مستقیم با تماس گرفتیم تا آنها را از این تخلف مطلع کنیم.

در آخر ، ما با زاک ویتاکر در Techcrunch تماس گرفتیم ، که تأیید کرد

سرانجام ، ما ایمیلی را از AWS دریافت کردیم که می گفت با صاحبان داده ها تماس گرفته و مسئله را با آنها مطرح می کنیم.

اندکی پس از آن ، این نقض بسته شد.

 • تاریخ کشف: 24 ژوئن 2020
 • با فروشندگان تاریخ تماس گرفت: 24 ژوئن 2020
 • تاریخ آمازون با 24 ژوئن 2020
 • تاریخ پاسخ: از آمازون: 24th ژوئن 2020
 • تاریخ عمل (امنیت داده ها): 24 ژوئن 2020

نمونه ورود در سطل S3

سطل در معرض S3 بصورت زنده بود ، و ضبط های صوتی جدید نیز به تازگی در 23 آپلود شد. ژوئن (روز قبل از کشف ب رسیدن). در برخی روزها ، حداکثر 10 پرونده توسط کاربران بارگذاری می شد.

هر یک از این ضبط های صوتی می توانست را به راحتی با آدرس URL سطل S3 توسط هر کسی گوش و بارگیری کند.

ضبط های صوتی را که نمونه برداری کردیم ، قربانیان اطلاعات بسیار حساس در مورد شخصیتی (PII) را در مورد خود و شرکای خود ، اعضای خانواده یا سوء استفاده کنندگان نشان داد. اینها شامل موارد زیر است:

 • نام و نام خانوادگی قربانیان
 • جزئیات شرایط اضطراری و یا شرایط شخصی آنها
 • نام افراد و اطلاعات شخصی سوء استفاده كنندگان

در زیر عبارت نسخه های گرفته شده از دو ضبط در سطل S3 برنامه Aspire News:

 نمونه پیام راهنمایی ارسال شده در برنامه

 مثال 2 درخواست کمک

در کل ، ما بیش از 4000 ضبط صدا در سطل S3 مخفی شده Aspire News را پیدا کردیم.

نمونه هایی که ما به آنها گوش دادیم به نظر می رسد از قبل ضبط شده ، به احتمال زیاد وقتی قربانی فقط چند دقیقه تنها داشت و به ضبط و ذخیره سریع پیام پریشانی نیاز داشت. آنها سپس می توانند با فشار دادن یک دکمه روی برنامه ، پیام ذخیره شده را فوراً به تماس اضطراری ارسال کنند.

این برجسته شرایط شدید را که تحت آن قربانیان سوءاستفاده خانگی زندگی می کنند ، و خطر جسمی واقعی اگر آنها در جستجوی کمک از خارج از خانه باشند.

علاوه بر این ، پس از ماه ها توقیف در دولت توسط ایالات متحده ، خیریه های سوءاستفاده داخلی ، ادارات پلیس و آژانس های دولتی افزایش چشمگیری را در کشور ثبت کرده اند. موارد خشونت گزارش می شود.

با قربانیان زیادی که مجبور شده اند برای مدت طولانی غیرمعمول با افراد متخلف بمانند و قادر به دسترسی به پشتیبانی نباشند ، برنامه ای مانند برنامه Aspire News یک مادام العمر حیاتی است. این امر توسط تعداد زیاد پیامهای که به طور روزانه در کل در ماه ژوئن بارگذاری می شود ، مشهود است.

اما ، با عدم ایمن سازی این ضبط های صوتی ، توسعه دهندگان به طور بالقوه ناخواسته قربانیان را حتی در معرض خطر بیشتری قرار می دهند.

تأثیر

برای کاربران برنامه Aspire News

این نقض داده می تواند یک خطر جسمی واقعی برای کاربران ایجاد کرده باشد. اگر ضبط ها به عموم مردم فاش می شد ، هرکسی که با شریک زندگی توهین آمیز زندگی می کند می تواند به دلیل تلاش برای ترک یا گزارش آنها به مقامات ، با مجازات روبرو شود.

حتی اگر شخصی از یک رابطه سوءاستفاده فرار کرده بود ، اما یک پیام پریشانی از طریق Aspire News ارسال کرده بود. ، آنها می توانند با انتقام جویی توسط شرکای سابق مواجه شوند زیرا به طور غیرمستقیم در معرض سوء استفاده از آنها قرار می گیرند.

همچنین نقض داده ها باعث ایجاد ضربه های عمیق در یک قربانی از سوء استفاده خانگی شد و آنها را مجبور به سوءاستفاده از سوء استفاده قبلی کرد

متأسفانه چنین نتیجه ای می تواند منجر به احساس شرم و انزوا شود ، اگر سوء استفاده از یک قربانی مخفی نگه داشته می شد و اکنون در معرض دوستان ، خانواده ، همکاران و عموم مردم قرار می گرفت.

نگران کننده تر از همه ، هکرهای مخرب یا جنایتکار به این ضبط ها دسترسی داشتند ، می توان آنها را علیه قربانیان و سوء استفاده کنندگان اسلحه کرد تا به دنبال اقدامات باج گیری و اخاذی باشند.

ویرانی ناشی از چنین نتیجه ای را نمی توان زیاده روی کرد ، سلامتی ، بهزیستی عاطفی و امنیت همه کسانی را که تحت تأثیر قرار می گیرند ، به خطر می اندازد.

برای برنامه Aspire News

وقتی جورجیا لبخند زد و توسعه دهندگان از برنامه Aspire News می تواند به دلیل مرتکب چنین خطای اساسی و محافظت از کاربران آن ، با دقت و انتقاد قابل توجهی روبرو شود.

بدون شک تبلیغات در مورد نقض داده ها روی پشتیبان های مشهور برنامه – دکتر فیل و همسرش متمرکز خواهد شد. ، رابین مک گرا – توجه بیشتر مطبوعات به این نقض.

و همچنین تبلیغات عمومی ، هنگامی که جورجیا لبخند زد همچنین می تواند با تحقیقات و ممیزی از سازمان های دولتی ایالات متحده نگران احساسات بسیار حساس باشد. ماهیت داده های در معرض.

با این حال ، بدترین حالت برای هنگامی که جورجیا لبخند زد ممکن است کاربران را از دست بدهد. اگر قربانیان سوء استفاده داخلی با استفاده از برنامه احساس امنیت نمی کنند ، دیگر این کار را نمی کنند. نتیجه؟ [تعدادقربانیانکمتریدرحالفرارازروابطناسازگارهستند

برنامه Aspire News با حفظ نکردن استانداردهای بالاتر برای حفظ حریم خصوصی داده ها ، مانع از مأموریت خود شد. ضبط های مشتریان اگر اقدامات امنیتی اساسی برای محافظت از آنها انجام داده باشد. اینها شامل می شوند ، اما به این موارد محدود نمی شوند:

 1. اجرای قوانین دسترسی مناسب ، غیرفعال کردن لیست پرونده ها در سطل.
 2. پیکربندی سطل ها فقط به درخواست های معتبر برای بارگیری پرونده ها اجازه می دهد.
 3. رمزگذاری داده های حساس ذخیره شده در سطل.

هر شرکتی می تواند همان مراحل را بدون توجه به اندازه آن ، همان مراحل را تکرار كند.

برای راهنمایی بیشتر درباره نحوه محافظت از مشاغل خود ، راهنمای ما را برای تأمین امنیت وب سایت و داده های آنلاین از هکرها بررسی کنید.

تأمین یک سطل باز S3

توجه به این نکته مهم است كه سطل های S3 با دید باز و عمومی ، عیب AWS نیستند. آنها معمولاً نتیجه خطایی توسط صاحب سطل هستند. آمازون دستورات مفصلی را در اختیار کاربران AWS و هشدارها در هنگام تنظیم مجدد سطل قرار می دهد تا به آنها کمک کند تا سطل های S3 را ایمن سازند و آنها را به صورت خصوصی حفظ کنند.

در مورد برنامه Aspire News ، سریعترین راه برای رفع این خطا این است: [19659055] سطل را خصوصی کنید و پروتکل های احراز هویت را اضافه کنید.

 • بهترین روش های دسترسی و احراز هویت AWS را دنبال کنید.
 • لایه های بیشتری از محافظت را به سطل S3 خود اضافه کنید تا محدودیت بیشتری داشته باشد که می تواند از هر نقطه ورود به آن دسترسی داشته باشد.
 • ضبط های ضبط شده در سطل AWS را رمزگذاری کنید ، به طوری که حتی اگر یک مهمانی به پرونده ها دسترسی پیدا کند ، آنها بی فایده خواهند بود.
 • برای کاربران برنامه Aspire News

  اگر شما یا شخصی که می شناسید از Aspire News استفاده می کند. برنامه ، و شما در مورد اینکه چگونه این نقض ممکن است روی شما تأثیر بگذارد نگران هستید ، با [ تماس بگیرید [هنگامیکهجورجیالبخندزد را مستقیماً تعیین کنید که چه گام هایی برای محافظت از داده های شما برداشته است.

  برای کسب اطلاعات در مورد آسیب پذیری های داده به طور کلی ، ما را بخوانید. راهنمای کامل به صورت آنلاین حریم خصوصی.

  این به شما نشان می دهد که بسیاری از مجرمان سایبری کاربران اینترنت را هدف قرار می دهند ، و مراحلی را که می توانید برای ایمن ماندن بردارید ، انجام می دهد.

  چگونه و چرا ما این نقض را کشف کردیم

  تیم تحقیقاتی vpnMentor نقض اطلاعات برنامه Aspire News را کشف کرد. به عنوان بخشی از یک پروژه نقشه برداری گسترده وب. محققان ما از اسکن بندر برای بررسی بلوک های خاص IP استفاده می کنند و سیستم های مختلفی را برای ضعف یا آسیب پذیری آزمایش می کنند. آنها هر ضعف را برای هر گونه اطلاعات در معرض بررسی قرار می دهند.

  تیم ما توانست این سطل S3 را پیدا کند زیرا کاملاً نا امن و رمزگذاری نشده است.

  هر وقت یک نقص داده ای را پیدا کردیم ، ما از تکنیک های متخصص استفاده می کنیم. برای تأیید صاحب اطلاعات .

  به عنوان هکرهای اخلاقی ، ما هنگام کشف اشکالات در امنیت آنلاین آنها ، ما موظفیم به یک شرکت اطلاع دهیم. ما به همه کسانی که در این برنامه درگیر هستند ، دسترسی داشتیم ، نه تنها به آنها اجازه دهید از آسیب پذیری آگاه شوند بلکه راه هایی برای ایمن سازی سیستم خود ارائه دهند.

  این اخلاق همچنین به این معنی است که ما مسئولیت وظیفه خود را بر عهده داریم. کاربران برنامه Aspire News باید از نقض اطلاعاتی که اطلاعات زیادی از اطلاعات حساس آنها را در معرض دید خود قرار می دهد ، آگاه باشند.

  معرفی جعبه نشت

  برای اطمینان از مهمترین تأثیرگذاری ماموریت ما ، ما نیز Leak Box را ساختیم.

  میزبان در وب تاریک ، Leak باکس به هکرهای اخلاقی اجازه می دهد هرگونه نقص داده ای را که بصورت آنلاین پیدا می کنند به صورت ناشناس گزارش دهند. سپس ما هر گونه ارائه ای را كه تهدیدی برای امنیت مردم تلقی می شود را تأیید و گزارش می كنیم.

  ما هرگز اطلاعاتی را كه در طول تحقیقات امنیتی ما با آنها روبرو هستیم ، نمی فروشیم ، ذخیره می كنیم یا در معرض نمایش قرار نمی دهیم. این شامل اطلاعاتی است که از طریق Leak Box به ما گزارش شده است.

  درباره ما و گزارش های قبلی

  vpnMentor بزرگترین وب سایت بررسی VPN در جهان است. آزمایشگاه تحقیق ما یک سرویس تبلیغاتی خوب است که می کوشد در حالی که به سازمان های مربوط به محافظت از داده های کاربران خود آموزش می دهد ، به جامعه آنلاین کمک کند تا در برابر تهدیدات سایبری دفاع کند.

  تیم تحقیقاتی امنیت اخلاقی ما برخی از مهمترین نقض داده ها را کشف و فاش کرده است. سالهای اخیر.

  این شامل نقض عظیمی از داده های 100،000s کاربران برنامه های دوستیابی طاقچه است. ما همچنین فاش کردیم که یک بستر یادگیری الکترونیکی باعث تضعیف حریم خصوصی و امنیت مشتریان در سراسر جهان شده است. همچنین ممکن است بخواهید گزارش گزارش نشت VPN ما و گزارش های آمار حریم خصوصی داده ها را بخوانید.

  یادداشت سردبیر: ما می خواهیم کمکی را که از زاک ویتاکر ، سردبیر امنیت دریافت کردیم ، تصدیق کنیم. TechCrunch ، در تماس با سازمان پشت برنامه Aspire News و کمک به ما اطمینان حاصل می کند که سطل تنظیم شده اشتباه در کمتر از 24 ساعت ایمن شده است.

  اگر خشونت خانگی را تجربه می کنید ، یا کسی را که به کمک نیاز دارد ، می شناسید. بدانید که شما منابع در دسترس دارید در هر زمان ، و کشور شما دارای یک خط داغ ملی برای حمایت از شما است.

  برای ساکنان ایالات متحده ، خط تلفن ملی خشونت خانگی (1-800 -799-7233) 24/7 رایگان و در دسترس است. اگر خود را در موقعیت خطرناکی قرار داده اید که به کمک فوری احتیاج دارد ، با شماره 911 تماس بگیرید.

  دسته‌هادانلود نسخه ی جدید فیلتر شکن freegateبرچسب‌ها، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،