بهترین کیت علم برای کودکان و نوجوانان بررسی گیک

علم همه جا است — پس چرا که نه آن معرفی به بچه های خود را در اوایل از طریق کیت های آموزشی و سرگرم کننده? آیا شما می خواهید خود را tike کم می شود مانند ماری کوری و سر اسحاق نیوتن یا چارلز داروین، ما بهترین کیت زیست شناسی و فیزیک و شیمی و علوم به جرقه علاقه فرزندتان در بر داشت.

بنابراین آنها درک جهان اطراف آنها را به بچه ها در علوم اوایل مهم است. این کیت علم تمرکز بر مهارت های تفکر انتقادی است که به بچه خود تجربه دست به ایجاد حس کنجکاوی و علاقه خود را. کمک به فرزندان خود را سرگرم کننده در یادگیری را با چک کردن این کیت است که آنها را آموزش چگونه به انجام خود را از طریق بسیاری از رشته های مختلف علوم کشف.

بهترین کیت زیست شناسی: تیمز Kosmos ژنتیک & بیولوژی و DNA (28)

زیست شناسی منطقه مهم علم است زیرا آن را به ما می آموزد مورد بدن و محیط اطراف ما. با این تیمز & کیهان زیست شناسی ژنتیک و کیت DNA، فرزند شما به جهان وراثت و تنوع موجودات زنده با استفاده از لوله های test برای منزوی کردن گوجه فرنگی DNA پرش خواهد شد. این کیت عمق سرگرم کننده است و آن را پوشش می دهد بسیاری از مناطق از زیست شناسی است که اکثر کیت را تحت پوشش قرار.

بیشتر حفاری Punnett مربع برای یادگیری در مورد صفات وراثت و عبور از پدر و مادر به فرزند. استفاده از مدل به درک چگونه DNA با هم قرار داده و سپس سعی کنید برای شکستن کدهای ژنتیکی به زیر چیست “تشکیل شده از توسط تظاهر به حل جرم و جنایت.

این کیت نیز بچه های خود را در مورد دانشمندان با نفوذ است که به هموار راه را در این زمینه مانند فرانسیس کریک و جیمز واتسون و گرگور مندل را می آموزد. از ژن و وراثت صفات و وراثت، تولید مثل دو اجزای سلولی و توالی DNA و مهندسی ژنتیک — این کیت آن همه سرگرم کننده و آموزشی یاد می دهد که کودکان شما مطمئن به عشق است.

بهترین کیت فیزیک: Engino نیوتن قانون کیت (29$)

آقا اسحاق نیوتن کشف بسیاری از مفاهیم جدایی ناپذیر است که امروز برای کشف علمی مهم است و این کیت به همه آنها را می آموزد: اینرسی حرکت انرژی جنبشی و انرژی پتانسیل است. قانون نیوتن Engino این کیت کامل برای کودکان و نوجوانان است که بسیار دست و ساختن چیزهایی است. بچه ها شما را درک کنند چگونه مکانیک کلاسیک کار می کند با منجنیق خود را ساخت، بالون هواپیما مسابقه کشیدن ماشین تصادف خودرو و بیشتر شده.

نه تنها بچه های خود را ساخت این ماشین های فیزیک، اما آنها نیز در مورد نظریه ها و واقعیت ها در پس هر کدام با درک قوانین نیوتن یادگیری. برای سنین 8 و تا کیت قانون نیوتن Engino بچه های خود را اثر پتانسیل و انرژی جنبشی با انجام یک آزمایش شامل 8 آموزش. در پایان، آنها متوجه چگونه انرژی از یک خودرو به دیگری در یک تصادف منتقل شده است و یا چگونه یک شی از دستگاه آن پرتاب می شود.

یکی دیگر از کیت فیزیک مطمئن است که به منافع فرزند شما اگر آنها را به لذت بردن از کیت قانون نیوتن Engino Klutz لگو واکنش های زنجیره ای جانبی است. این یکی بچه های خود را در مورد واکنش های زنجیره ای و دستگاه های متحرک در حالی که همچنین تشویق خلاقیت و نبوغ توسط ساختمان خود را می آموزد. علاوه بر آن با استفاده از آجر لگو آنها می توانید با زمانی که آنها انجام می شود بازی تجربه.

بهترین فیزیکی، زمین، و زندگی علوم کیت: بزرگ کیسه از علم (29$)

چه بهتر از راه برای آموزش بچه های خود را در مورد علم از با بیش از 70 آزمایش در یک کیسه بزرگ? کیسه بزرگ علم شامل مواد علمی و کتاب 30 صفحه پر آزمایش مانند سودا آبفشان چرخاندن تورنادو ژله ماربلز اضمحلال مایعات، و در حال رشد! دستورالعمل هستند آسان به دنبال و رنگی به طوری که کودک خود را به راحتی کامل آزمایش بدون هیچ مشکل. کتاب توضیح می دهد تا آنها را متوجه می شوید که چرا و چگونه همه چیز کار در آزمایش هر آنچه در.

کیسه بزرگ علم پر انواع علمی مواد و ابزار برای کودک خود را به او یا آزمایش اینجا. کیسه نیز کمک می کند تا به مشاهده تکنیک ها و مهارت های درک اندازه گیری و آزمایش و analyzation. توجه داشته باشید که برخی از مواد تشکیل دهنده که نشده وجود دارد را می توان در خانه (مانند سودا) یافت می شود.

در حالی که این کیت برای کودکان سنین 6 و بالا، در حال بررسی می کنید اگر می خواهید به معرفی آنها به جهان علم حتی پیش از آن بچه ها اول علوم آزمایشگاهی کیت برای کودکان و نوجوانان 3 تا 5 سنین. این کیت شامل ابزار 24 راهنمای پدر و مادر و 10 کارت های تجربی برای کودک خود را دنبال کنید.

بهترین کیت شیمی: من اول ذهن دمیدن علم کیت ($ 19)

در حالی که کیسه بزرگ علم شامل برخی از پاپ آزمایش های شیمی، من اول ذهن دمیدن علم کیت تمرکز صرفا بر واکنش های شیمی و مواد شیمیایی. میخواهید شاهد غروب آفتاب در لوله test چه در مورد آتشفشان تغییر رنگ (یا حتی زیر آب) این کیت شامل مواد تشکیل دهنده که فرزند شما نیاز به انجام این آزمایش رنگارنگ بارها و بارها — و یا حداقل تا پودر، پلیمر و نفت را اجرا کردن.

من اول ذهن دمیدن علم کیت نیز با دانلود ابزار علمی مانند لوله های test, دمیدن, تکان دهنده چوب و اندازه گیری قاشق که فرزند شما احساس شیمیدان واقعی. نه تنها آنها را به یادگیری مهارت های مهم در انجام آزمایش های آنها نیز خواهد شد یادگیری اصول اولیه اسید و باز. در حالی که هیچ یک از آزمایش های ویژه کثیف امن تر به انجام آنها را بر روی سطح صاف با نظارت بزرگسالان است.

سرگرم کننده دیگر موضوع شیمی است که فرزند شما ممکن است لذت ببرید اگر او دوست کریستال آزمایش در من اول ذهن دمیدن علم کیت است 4 متر آزمايش رشد بلور . این کیت نه تنها بچه های خود را در مورد شیمی پشت کریستال می آموزد اما هنگامی که به طور کامل رشد کریستال نیز نمایش زیبا می سازد.