سال معیار برای گوشی های هوشمند دوربین مگاپیکسل بود فراموش مگاپیکسل بعدی گوشی های هوشمند دوربین مسابقه تسلیحاتی ممکن است فقط بخواهید بررسی لنز گیک

>

–سال تک لنز با سنسور به طور فزاینده ای قدرتمند در پشت آنها. با این حال، اگر نور می گویند هر که در آن مرز جدید لنز, است و بسیاری از آنها.

شما ممکن است نور را از سال گذشته زمانی که شرکت بود سراسر خبر برای آنها $2.000 16 لنز دوربین “L16” یاد داشته باشید. کنجکاو هیولایی., زیر, دیده بسته بندی شده شانزده لنزهای, هر کدام با حسگرهای فردی دیافراگم و ویژگی، به دلپذیری گوشی-مانند-مستطيل:

 نتیجه برای دوربین های نور L16

در حال حاضر تصویر شرکت می خواهد که از طراحی لنز برای هر وضعیت را به بازار گوشی های هوشمند. در حالی که طراحی و نه لنز بر روی گوشی های هوشمند ممکن است به نظر می رسد کمی افراطی آن تا زمانی پیش بود است طرح های تک لنز هنجار بودند و در حال حاضر طرح های متعدد لنز مانند (در حال حاضر مشترک دو راه اندازی بر روی آی فون 8) و راه اندازی چهار کمتر رایج در Huawei P20 حرفه ای به آرامی خزنده هستند به بازار.

برنامه به طور رسمی اعلام تلفن با قیمت گذاری و در دسترس بودن، این مورد نور — که آن نقطه خواهیم دید بازار بهتر برای گوشی های هوشمند لنز bedecked از وجود دارد وجود دارد برای یک دوربین جمع و جور bristling با لنزهای.

منبع: واشنگتن پست از طریق گاردین

ماده فوق حاوی ممکن است وابسته به لینک ها بررسی گیک کمک. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به صفحه اخلاق ما.