حالت نرم افزار در سامسونگ کهکشان دوربین و چه می تواند شما را با آن چیست؟

>

گوشی های سامسونگ کهکشان است که به طور معمول دوربین های بزرگ است. نرم افزار اجازه می دهد حالت حرکت شما فراتر از امکانات ساده “نقطه و شوت” با بازکردن تنظیمات پیشرفته مانند ISO و تنظیمات دیافراگم و اجازه دادن به شما فقط در مورد هر جنبه از تجربه عکاسی نیشگون گرفتن و کشیدن. در اینجا این است که چگونه برای دسترسی و استفاده از آن.

چگونه برای دسترسی به حالت نرم افزار

اگر شما علاقه مند به حالت نرم افزار چک کردن برای خودتان (یا فقط زیر)، بسیار آسان به است.

آتش تا برنامه دوربین را روی گوشی خود کهکشان. امتداد بالای منطقه منظره یاب شما چند ایستگاه از پیش تنظیم را ببینید: غذای پانوراما انتخابی تمرکز و بیشتر. فقط اسلاید بیش از به از پیش تعیین شده “طرفدار” — است که همه به آن وجود دارد.

اگر شما دان ‘ t این تنظیمات طول بالا، شما به احتمال زیاد با استفاده از تلفن کهکشان کمی مسن تر. بدون نگرانی–برای پیدا کردن آن را در آن، اسلاید بیش از به پانل چپ ترین در منظره یاب و سپس کلیک کنید “نرم افزار” از پیش تعیین شده وجود دارد.

توجه داشته باشید: : پس چیز ممکن است در منطقه متفاوت در مقایسه با تلفن ما S9 کهکشان برای این آموزش با استفاده از.

مرتبط با: مانند با دوربین DSLR شما تنظیمات مهم شما نیشگون گرفتن و کشیدن می توانید نحوه گرفتن عکس های بهتر با تلفن شما دوربین

آنچه شما می توانید با حالت نرم افزار

به نظر. اگر شما در حال حاضر با تنظیمات در بر داشت در این دوربین آشنا, شما احساس حق در خانه در حالت نرم افزار.

اما اگر شما هرگز با دوربین DSLR قبل از خراب شده، حالت حرفه ای می توانند به عنوان آغازگر بزرگ به شما آماده برای یک — یا حتی کمک به شما تصمیم می گیرید اگر چیزی است که شما می خواهید امتحان کنید. وجود مطلقا هیچ چیز اشتباه است با محتوا فقط حالت خودکار (یا برخی دیگر از پیش تعیین شده) در گوشی های هوشمند خود استفاده می شود. چرا آنها وجود دارد!

اما اگر شما دنبال آن هستید برای دریافت بیشتر از دوربین گوشی شما، کاملا تخصصی حالت راه برای انجام آن است. نگاهی به هر دکمه و عملکرد آن در اینجا است.

مرتبط: دوربین شما ترین تنظیمات: سرعت دیافراگم دیافراگم و ISO توضیح داد

توجه : بسیاری از موارد زیر را لینک به شرح عمیق تر از قابلیت عنوان آن مربوط به عکاسی. اگر شما علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد هر تنظیم و عملکرد آن در تصاویر این خواندن اضافی با آن کمک خواهد کرد.

 • ISO: ISO تنظیم نور حساسیت سنسور تصویر. در حالی که یکی بالاتر آن را حساس تر پایین تر کمتر حساس به نور، باعث می شود. این کنترل چگونه دقیق و یا دانه دانه است تصویر نهایت — کاهش ISO شما می توانید دور با در یک وضعیت داده شده بهتر است.
 • دیافراگم: این اندازه سوراخ در لنز است که اجازه می دهد تا نور را تغییر می دهد. آن می رود دست در دست با ایزو، و برای رسیدن به عمق میدان در عکاسی پرتره می بینید استفاده می شود.
 • فیلتر: پیش تنظیم فیلتر، فقط در نمایش مشخصات عمومی… اما قبل از اینکه شما را به عکس.
 • حالت فوکوس: فوکوس خودکار یا فوکوس دستی.
 • تعادل نور سفید: اجازه می دهد تا شما را به تنظیم روشنایی در وضعیت شما. این عمدتا با ایستگاه از پیش تنظیم، مانند روز روشن Cloudy Florescent و مانند کنترل می شود.
 • قرار گرفتن در معرض: کوتاه در ، کنترل این تنظیمات چگونه روشن و یا تاریک عکس شما است.

زیر این سطر به سطر دوم وجود دارد:

 • تنظیمات: تنظیمات اولیه دوربین دسترسی .
 • : مشاهده آمارهای کامل مشاهده حالت، که با استفاده از کل صفحه نمایش و overlays کنترل.
 • فلش: نوبت فلش در خارج و یا به صورت خودکار.
 • اندازه گیری: اندازه گیری مقدار نور در شات. سه حالت در اینجا وجود دارد: نقطه, مرکز, و مرکز و وزن.
 • منطقه فوکوس اتوماتیک: Tells دوربین که آیا دو شات کامل یا فقط مرکز تمرکز.
 • دوربین را انتخاب کنید: منعکس بین جلو- و دوربین عقب رو.

بهترین قسمت اینجا است: بسیاری از این تنظیمات را در حالت خودکار بنابراین شما فقط مجبور به نیشگون گرفتن و کشیدن آنهایی که شما در مورد مراقبت. این به این معنی شما می توانید ترک تعادل سفید در حالت خودکار است که انتخاب بهترین تنظیم برای روشنایی فعلی خود را در حالی که دستی در افزایش سرعت ISO و دیافراگم را انتخاب کنید.

در حالی که این حالت “حرفه ای” نامیده می شود، بنابراین، این هنوز بسیار مبتدی زیست راه برای دریافت بیشتر از دوربین های تلفن کهکشان است. ترک تنظیمات نمی خواهید با یک ظرف غذا در اتوماتیک و فقط بازی با تنظیماتی که برای شما مهم است.

همانطور که شما راحت تر با این تنظیمات و یاد بگیرند که چگونه همه آنها با هم، کار عکس های خود را در نتیجه بهتر می شود. اگر شما برنامه ای در حال کار راه خود را به یک DSLR, حالت نرم افزار با استفاده از یک شروع عالی است–زمانی که شما کرده اید آن را تسلط شما واقعا به توانمندی های بالقوه دوربین “واقعی” قادر خواهید بود.

مرتبط: چگونه حرکت به یک دوربین اختصاص داده شده پس از با استفاده از دوربین گوشی های هوشمند