نحوه خرید کوین شیبا اینو (SHIB) در بایننس در ایالات متحده در سال 2021

مقاومت در برابر سوار شدن بر سکه‌های شیبا اینو (SHIB) سخت است. با این حال، خرید ارز دیجیتال SHIB در ایالات متحده آسان نیست، بنابراین من مجبور شدم در طول سفر راهی برای دسترسی به Binance پیدا کنم. پس از مدتی آزمایش و تلاش، راه حل عالی را کشف کردم.

با یک VPN، می توانید SHIB را در Binance در ایالات متحده خریداری کنید. این برنامه‌ها آدرس IP شما را تغییر می‌دهند تا پلتفرم‌هایی مانند Binance فکر کنند که شما جای دیگری هستید. به این ترتیب، بدون توجه به جایی که هستید، می‌توانید به پلتفرم خرید سکه‌های Shiba Inu دسترسی داشته باشید.

من دریافتم که ExpressVPN یک انتخاب ایده‌آل برای خرید SHIB است به دلیل سرعت اتصال قابل اعتماد و امنیت درجه یک آن. امکانات. حتی بهتر از آن این است که 30 روز ضمانت بازگشت وجه ارائه می دهد، بنابراین می توانید ویژگی های آن را قبل از رفتن به یک برنامه بلندمدت آزمایش کنید و اگر با انتظارات شما مطابقت نداشت، بازپرداخت دریافت کنید.

تجارت را شروع کنید. در شیبا اینو سکه امروز

راهنمای سریع: نحوه خرید سکه Shiba Inu در ایالات متحده در 3 مرحله آسان

  1. دانلود VPN. پیشنهاد می‌کنم از ExpressVPN استفاده کنید زیرا می‌تواند پلتفرم غیرآمریکایی Binance را رفع انسداد کند و به شما امکان می‌دهد سکه‌های Shiba Inu بخرید.
  2. به سروری در اروپا متصل شوید. سکه های Shiba Inu در اکثر کشورهای اروپایی موجود است، بنابراین می توانید به یک سرور در آنجا متصل شوید.
  3. یک حساب Binance ایجاد کنید! به Binance بروید، یک حساب ایجاد کنید و شروع به خرید سکه های Shiba Inu کنید.

خرید کنید. Shiba Inu Coins با ExpressVPN اکنون!

چرا برای خرید Shiba Inu Coin در ایالات متحده به VPN نیاز دارید

با توجه به مقررات ایالات متحده، SHIB تنها در چند ایالت توسط پلتفرم های معاملاتی ارزهای دیجیتال منتخب در دسترس است. این بدان معنی است که اگر در یکی از این ایالت ها نباشید، نمی توانید SHIB را خریداری کنید. حتی بیشتر از آن، بایننس ایالات متحده به هیچ وجه این سکه را ارائه نمی دهد و سایر پلتفرم ها کارمزد تراکنش های بسیار بالایی دارند.

با یک VPN، می توانید به پلتفرم جهانی بایننس متصل شوید و به بیش از 250 سکه از جمله Shiba Inu دسترسی داشته باشید. یک VPN با مسیریابی اتصال شما از طریق یک کشور دیگر راهی برای دور زدن چنین بلوک های جغرافیایی به شما می دهد. این یک راه عالی برای پوشاندن موقعیت مکانی واقعی شما و هدایت بایننس به این فکر است که شما خارج از ایالات متحده هستید تا بتوانید SHIB را خریداری کنید. و SHIB را در وب سایت جهانی Binance بخرید.

بهترین VPN ها برای خرید Shiba Inu Coin در ایالات متحده

1. ExpressVPN — سرورهایی در بیش از 160 مکان برای خرید سکه های Shiba Inu از ایالات متحده