اکنون می توانید پروژکتور سامسونگ Killer New Ultra Short Throw Projector را خریداری کنید – Geek را مرور کنید

>

 گروهی از افراد در حال تماشای فیلمی هستند که بر روی دیوار پیش بینی شده است.
پروژکتورهای

Ultra Short Throw (UST) سامسونگ ” width=”1921″ height=”1080″ data-credittext=”Samsung” src=”/pagespeed_static/1.JiBnMqyl6S.gif” onload=”pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);” onerror=”this.onerror=null;pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);”/>

راهی عالی برای ورود نمایشگر عظیم به یک اتاق کوچک است. تمام کاری که شما می کنید این است که یک پروژکتور UST اینچ از دیوار قرار دهید و آن را یک روز صدا بزنید. اما این یک فن آوری جدید گران قیمت است ، به عنوان شواهد Premiere Projector سامسونگ. این مدل در دو مدل LSP7T با قیمت 3499.99 دلار و LSP9T با قیمت 6،499.99 دلار عرضه می شود. و همین حالا می توانید آنها را بخرید.

پروژکتورهای Ultra Short Throw Pro از کار در تقریباً هر اتاق ، صرف نظر از کوچک یا روشن بودن ، سود می برند. آنها تصاویری فوق العاده درخشان را تاب می آورند که هنوز هم می توانید در یک اتاق با نور مناسب ببینید. و تصویر به اندازه کافی واضح است. می توانید با رد شدن از صفحه و بیرون زدن مستقیم روی دیوار ، از آن دور شوید. و این کار را باید از فاصله اینچ فاصله از دیوار انجام دهید.

3500 دلار شروع قیمت اگرچه گران است ، در محدوده قیمت گذاری بودجه برای یک پروژکتور Ultra Short Throw قرار دارد. ارزان ترین پروژکتورهای UST تقریباً کمتر از 3000 دلار به فروش می رسند و غالباً از نسخه اندروید منسوخ شده و بدون دسترسی به فروشگاه Google Play استفاده می کنند. این باعث می شود که شما برای دسترسی به Netflix و Hulu بیشتر در یک Roku Stick یا Fire TV هزینه کنید.

data-pagespeed-lazy-src="http://superdvd.ir/wp-content/uploads/2020/09/اکنون-می-توانید-پروژکتور-سامسونگ-Killer-new-ultra-short-thro.jpg" alt=" مردی در حال مشاهده یک نقاشی غول پیکر است که بر روی یک دیوار برجسته شده است. سامسونگ ، و رابط تلویزیون هوشمند آن را شامل می شود. این باعث می شود که خرید دانگل اضافی اختیاری باشد. هنوز هم ممکن است آن را بخواهید ، اما نیازی به آن ندارید.

شما یک پروژکتور 4K با سیستم صوتی داخلی دارید و برای پول خود به Bixby و Alexa دسترسی دارید. همچنین Netflix ، Hulu و سایر برنامه های پخش جریانی را از جعبه خارج کرده اید. اما مثل همیشه ، هزینه بیشتر باعث می شود که شما بیشتر شود.

LSP7T Premiere 3،499.99 دلاری می تواند تصویری را تا 120 اینچ نمایش دهد و از فناوری لیزر با ظرفیت 2200 لومن استفاده می کند. این یک سیستم صوتی 2.2 و یک حالت بازی برای کاهش تأخیر دارد. شما می توانید پروژه را از طریق صدا یا از طریق Bixby یا Alexa کنترل کنید.

امروز می توانید آن را از سامسونگ بخرید.

افزایش قیمت تا 6،499.99 دلار همه اینها و بیشتر را به شما تحمیل می کند. مدل بالاتر LSP9T Premiere از یک سیستم لیزر سه گانه استفاده می کند ، که به شما امکان می دهد تصاویر را در HDR10 + برای رنگ و کنتراست زنده تر نمایش دهد. این سیستم همچنین به معنای افزایش گام های پروژکتور تا قابلیت روشن تر 2800 لومن است.

پروژکتور نیز به لطف سیستم صوتی 4.2 صدای بهتری خواهد داشت. هنوز الکسا ، رابط تلویزیون هوشمند سامسونگ و همان طراحی حداقل را دارید که باید در اکثر اتاق های نشیمن خوب به نظر برسد.

Premiere برتر بالاتر را می توانید امروز از سامسونگ بخرید.

Geek را مرور کنید
“>