Odenkirk باب نقش خود به عنوان جیمی مک گیل برای فصل 4 از بهتر تماس سائول reprises چگونه به پخش فصل 4 بهتر تماس سائول آنلاین هر نقطه

>

مرد سائول گودمن می شود نزدیک تر از همیشه است.

از آنجا که آن را در فوریه سال 2015 عرضه prequel شکستن بد مخاطبان تشکیل شده بود; پس تحول small-time وکیل جیمی مک گیل به وکیل اخلاقی آینده گودمن سائول که شکستن بد مخاطبان رشد می دانم و دوست دارم.

نصب آخرین آمار نشان می دهد ایالات متحده در AMC 5 در 9 EST می رسد. اما اگر شما دسترسی به سرویس دهنده کابل به نمایش AMC ندارند و یا خارج از ایالات متحده واقع شده است؟

همه است نه از دست رفته. در حال حاضر دو راه برای شما به تماشای آن !

شما می توانید دیده بان هر آن از طریق تلویزیون فلاخن در ایالات متحده ، و یا شما می توانید پخش آن در netflix بکشد در انگلستان . همه شما نیاز به VPN و دسترسی به SlingTV یا Netflix انگلستان است. برای رسیدن به این هدف VPN با چند سرور در بریتانیا یا ایالات متحده ، سرعت سریع و عالی رمزگذاری کنید. دوربین شبح توصیه می شود.

اگر شما خارج از ایالات متحده و نیست که دسترسی به AMC، چگونه به فصل 4 بهتر تماس سائول آنلاین با SlingTV از همه جا

SlingTV شما بهترین پاسخ است. اما شما نیاز به استفاده از VPN برای دسترسی به آن .

اگر شما در حال حاضر حساب SlingTV (این مقاله نشان می دهد که شما چگونه می توانید بدون کارت اعتباری آمریکا)، و سپس توصیه می شود استفاده از این روش . اگر شما در حال حاضر عضویت netflix بکشد, سپس شما با استفاده از روش دوم در زیر توصیه می شود.

  1. VPN با سرور در ایالات متحده را انتخاب کنید. دوربین شبح ما توصیه می شود برای جریان وب سایت در ایالات متحده است.
  2. اتصال به سرور آمریکا .
  3. به SlingTV و پخش فصل 4 بهتر سائول تماس بگیرید.

خوانندگان باید توجه داشته باشید که قسمت اول در SlingTV تا چند ساعت پس از آن در تهیه گزارش در AMC برتر نیست.

نحوه پخش فصل 4 از بهتر تماس سائول در

Netflix Netflix است حقوق به سائول تماس بهتر در انگلستان (در حالی که در ایالات متحده در netflix بکشد پس از آوارگی فصل تمام شود) بنابراین آن خواهد شد قسمت اول بار آگوست 7th، هوا . اگر شما در حال حاضر حساب netflix بکشد، همه شما نیاز به VPN با سرور های انگلستان است.

اینجا این است که چگونه به انجام این کار:

  1. ثبت نام برای شبکه اختصاصی مجازی است که سرور در انگلستان و بزرگ برای جریان است. (دوربین شبح انتخاب برتر ما را برای این است.)
  2. اتصال به سرور انگلستان دو ظاهر می شود که اگر شما در بریتانیا واقع شده است.
  3. باز Netflix انگلستان ، نظاره تماشا و لذت بردن از.

خوانندگان باید توجه داشته باشید که اگر شما دان ‘ باید حساب netflix بکشد شما نیاز به ثبت نام برای یکی.

VPN حق انتخاب و گرفتن یک حق بیمه رایگان VPN

راه ایده آل برای امن دسترسی به محتوای محدود جغرافیایی مانند بهتر تماس 4 فصل سائول است. اما با بسیاری از vpn ها در دسترس، که یکی را انتخاب کنید از چگونه آیا می دانید؟

مهمتر از همه، به تماشای Netflix محتوا از مناطق مختلف جغرافیایی VPN است که بلوک های جغرافیایی می کنید. این چیزی است که تمام تونن، بخصوص با به طور فزاینده ای دقیق بلوک های استفاده شده توسط Netflix می تواند دستیابی است. از کسانی که می تواند تمام مکان سرعت و یا سرور مورد نیاز شما را به کیفیت تجربه در حال مشاهده است.

هزینه یکی دیگر از توجه است. با بهره از Netflix را یک ماه محاکمه رایگان رایگان و راه اندازی یک حساب جدید با آدرس ایمیل های مختلف در پایان هر ماه شما تئوری پخش کل فصل چهارم بهتر سائول تماس برای می تواند. خدمات رایگان در دسترس وجود دارد پس چرا پرداخت زمانی که برای یک سرویس اشتراک VPN?

می تونن رایگان است که می تواند با گذر ژئو بلوک ، با این حال کاملا رایگان می تونن عجیب و حتی این نیاز به نوعی، معمولا فروش داده و یا قرار دادن تبلیغات در خدمات خود پول ممکن است. در حالی که بهترین رایگان vpn ها به وضوح سند چگونه آنها را جمع آوری و استفاده از داده های خود را به پول، وجود دارد هنوز خطر قابل توجهی به حریم خصوصی ، و بنابراین ما هرگز توصیه با استفاده از VPN رایگان.

با این حال، شما می توانید خدمات VPN پرداخت به تماشای فصل 4 بهتر تماس سائول بدون accruing هر هزینه با بهره گیری از محاکمات رایگان استفاده و پول را تضمین می کند. اگر شما انتخاب می کنید یک ارائه دهنده یک محاکمه آزاد ارائه می دهد که شما ثبت نام، استفاده از محاکمه آزاد برای شروع در حال مشاهده آخرین قسمت سائول تماس بهتر، قبل از پایان دوره آزمایشی و مبادله را به دیگری ارائه دهنده برای تماشای ادامه لغو.

اگر در عوض، دهنده انتخاب شده ارائه می دهد پول تضمین, فرایند مشابه، به جز شما پرداخت اشتراک ماه اول, سازمان دیده بان قسمت، و سپس لغو و درخواست پول خود را در دوره تضمین داده شده است.

کاملا مطمئن هستیم اگر دلیل شما می توانید بسیار آن را دوست دارم که شما با ارائه دهنده VPN خود را چوب.

بالا 5 vpn ها برای تماشای فصل 4 بهتر تماس سائول آنلاین هر نقطه

اینجا ما تونن بالا پنج که شما پخش فصل 4 بهتر سائول تماس را از دست دهید و که به شما ارائه عالی امنیت آنلاین حریم خصوصی و داده ها هستند.

دوربین شبح است 318 سرور در پادشاهی متحده و بیش از 400 در ایالات متحده ، بنابراین حتی با Netflix آدرس به طور مداوم مسدود کردن IP خاص باید آن را آسان برای پیدا کردن یکی برای پخش فصل 4. دوربین شبح خاص سوالات متداول کاربران برای بهبود تجربه خود را از تلاش برای محتوای مسدود شده جغرافیایی جریان پشتیبانی را ارائه می دهد.

قابل اعتماد و با ثبات سرویس که ترکیبی از آسان برای استفاده و رابط با بسیاری از ویژگی های مفید، آن را به انتخاب محبوب در میان کاربران است. این ویژگی ها عبارتند از: حفاظت نشت DNS سوئیچ کشتن رمزگذاری AES 256-bit و محدوده پروتکل PPTP و openvpn نیاز.

دوربین شبح همه کاربران 30 روز گارانتی بازگشت پول را ارائه می دهد. کاربران آندروید و IOS نیز از 7 روز محاکمه آزاد در دستگاه های خود بهره مند شوند.

در حال حاضر بقایای ExpressVPN

یکی از چند vpn ها بالا است که می تواند با موفقیت عبور Netflix و SlingTV جغرافیایی بلوک با سهولت دریافت دوربین شبح. همراه با سرعت سریع، شش محل سرور در بریتانیا و 28 در آمريکا پشته اتصالات و عدم محدودیت پهنای باند و یا دانلود این جریان محبوب راه حل باعث می شود.

ارائه دهنده ارتباط امن با 256-bit AES encryptions و پیشنهادات تونل تقسیم کشتن سوئیچ های DNS/IPv6 حفاظت نشت.

همراه با سخت سیاست بدون ورود به اطلاعات شما امن, ExpressVPN نیز ارائه می دهد 30 روز گارانتی بازگشت پول . NordVPN گرفتن ExpressVPN

ترکیبی با شبکه unsurpassable امنیت سرور 559 در بریتانیا و بیش از 1.800 در ایالات متحده . این و علاوه بر سرور های obfuscated-NordVPN یکی از مثبت ترین مورد بررسی شبکه اختصاصی مجازی ارائه دهندگان را.

NordVPN شدت adhered است نه ورود سیاست به خود شخصی داده و با استفاده از 2048 بیتی رمزگذاری AES برای تضمین اتصال شما. این به همراه گزینه های پرداخت ناشناس، دو رمز، کشتن سوئیچ و پیاز بیش از VPN.

این سرویس می تواند در شش دستگاه در همان e تیم و NordVPN ارائه می دهد اشتراک عالی معاملات کنار آن 30 روز گارانتی برگشت پول.

اگر می خواهید قابل اعتماد و آسان به استفاده از VPN که آسان به حرکت و مکان های مختلف سرور در بریتانیا و ایالات متحده دریافت شبکه اختصاصی مجازی خصوصی NordVPN

انتخاب ایده آل است. اینها فقط برخی از نقاط که در آن بسیاری از بررسی عالی مطرح هستند.

PrivateVPN امن ارتباطات خود با 2048 bit AES رمزگذاری و پیشنهادات کاربران طیف وسیعی از پروتکل های امنیتی. هیچ پهنای باند و یا محدودیت در خدمات دانلود و سرعت بیش از مناسب برای پخش فصل 4 بهتر تماس سائول و دیگر محتویات مسدود شده جغرافیایی هستند.

ارائه دهنده 30 روز گارانتی بازگشت پول ارائه می کند، اما شما به علت درخواست را خواسته خواهد شد. اعتماد. منطقه دریافت PrivateVPN

کاربر پسند VPN که همواره ناشناس ماندن و امنیت است. آن BitCoin پرداخت می پذیرد، با استفاده از رمزگذاری AES 256-bit و کشتن سوئیچ و طیف وسیعی از پروتکل های از جمله OpenVPN و L2TP را ارائه می دهد.

در حالی که ارائه دهنده تنها 130 سرور در سراسر کشور 32 ممکن است، این شامل سرور در انگلستان و مکان های مختلف در ایالات متحده .

با پهنای باند نامحدود، پشته، اتصالات، و سرعت عالی، اعتماد منطقه ثابت می شود بسیار محبوب با بسیاری از کاربران آن.

اعتماد-منطقه ارائه می دهد 3 روز محاکمه آزاد و 10 روز پول پشت تضمین ، که بیش از اندازه کافی بلند به تصمیم می گیرید که آیا این سرویس برای شما مناسب است است. VPN دریافت اعتماد. منطقه

از شما محافظت از نرم افزارهای مخرب و ویروس ها و هکرها و نظارت. هنگامی که شما یک حق برای شما آن را باز جدید اینترنت امن تر و امن تر و همچنین دنیای تورنت و جریان محتوا.

هنوز هم مطمئن نیستید که آیا VPN ارزش واقعی فراهم می کند برای پول? راهنمای ما به vpn ها برای کسب اطلاعات بیشتر بخوانید. همچنین، در صورت تمایل به ما تخفیف و کوپن برای پس انداز بزرگ!