چه شده است یک مانیتور میزان تازه کردن و چگونه من تغییر آن?

>

میزان تازه کردن چند بار به روز مانیتور خود را با تصاویر جدید در هر ثانیه است. به عنوان مثال، نرخ تجدید 60 هرتز معنای به روز رسانی صفحه نمایش 60 بار در ثانیه. نرخ تجدید بالاتر منجر به تصویر نرم و صاف.

چرا تازه نرخ ماده

تغییر نرخ تجدید در مسن تر مانیتور CRT که در آن نرخ تجدید کم واقع نتیجه در نمایش مثل نور سوسو مریی که آن را به روز مهم تر است. نرخ تجدید بالاتر ویژوال مثل نور سوسو حذف.

در مدرن تخت پنل ال سی دی مانیتور، شما نمی خواهد هیچ مثل نور سوسو با نرخ تجدید پایین تر را مشاهده کنید. با این حال، بالاتر میزان تازه کردن عکس بسیار نرم و صاف نتایج. همین دلیل است که گران قیمت مانیتور برای بازی طراحی تبلیغات نرخ تازه کردن بالا 144 هرتز یا 240 هرتز، که یک گام بزرگ کردن از نرخ تجدید 60 هرتز نمایش کامپیوتر معمولی است. به ما، تفاوت حتی زمانی که حرکت ماوس ما بر روی صفحه نمایش قابل توجه است.

میزان تازه کردن حداکثر استفاده از آن می توانید مانیتور شما بستگی دارد. به طور کلی مانیتور ارزان تر کمتر از نرخ تازه کردن مانیتور گرانتر پشتیبانی. اگر چند مانیتور به کامپیوتر شما متصل هر تنظیم نرخ تازه کردن جداگانه خاص خود را دارد.

هنگام خرید در اطراف برای یک مانیتور، نرخ تجدید بالاتر معمولا بهتر است، اما همیشه مهم ترین چیز به دنبال است. ملاحظات مهم دیگر مانند زمان پاسخ و دقت رنگ و زاویه دید مانیتور وجود دارد. اما شما همیشه مایل به استفاده از بالاترین میزان تازه کردن مانیتور شما را پشتیبانی می کند.

به طور کلی، رایانه های شخصی مدرن به طور خودکار میزان تازه کردن بهترین, بالاترین برای هر یک از مانیتور اتصال شما باید انتخاب کنید. اما طوری شما گاهی اوقات ممکن است نیاز به تغییر میزان تازه کردن دستی این همیشه به طور خودکار اتفاق نمی افتد.

چگونه به تغییر خود تازه میزان 10 ویندوز

برای تغییر میزان تازه کردن صفحه نمایش در 10 ویندوز, دسکتاپ, و سپس انتخاب “نمایش تنظیمات” فرمان راست کلیک کنید.

پایین کمی در قاب سمت راست بروید و سپس لینک “تنظیمات نمایش پیشرفته” برای ادامه.

لینک «نمایش ویژگی های تطبیق دهنده» در زیر صفحه نمایش را که می خواهید پیکربندی کنید در اینجا کلیک کنید.

کلیک بر روی زبانه “نظارت” در پنجره خواص ظاهر و سپس میزان تازه کردن مورد نظر خود را از میزان تازه کردن صفحه نمایش را انتخاب کنید “” جعبه. “تأیید” برای ادامه کلیک کنید. تغییرات شما بلافاصله اعمال می شود.

چگونه به تغییر خود تازه میزان در ویندوز 7

برای تغییر میزان تازه کردن مانیتور در ویندوز 7، میز کار و سپس انتخاب “وضوح” فرمان راست کلیک کنید.

اگر صفحه نمایش های چندگانه متصل به کامپیوتر شما یکی را که می خواهید پیکربندی اینجا را انتخاب کنید. با کلیک بر روی لینک “تنظیمات پیشرفته” برای تغییر تنظیمات آن.

بند “نمایشگر” کلیک کنید و سپس میزان تازه کردن مورد نظر خود را از میزان تازه کردن صفحه نمایش را انتخاب کنید “” جعبه. “خوب” برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید. ویندوز به نرخ تجدید جدید سوئیچ بلافاصله.

چه کاری انجام میدهد “پنهان کردن حالت های که قادر به نمایش این مانیتور نیست”

شما همچنین می توانید گزینه “مخفی کردن حالت های که قادر به نمایش این مانیتور نیست” زیر گزینه “میزان تازه کردن صفحه نمایش” را خواهد شد. در بسیاری از موارد، این گزینه را خاکستری می شود و گزینه های ارائه شده در اینجا هستند تنها کسانی نیستند که شما می توانید انتخاب کنید.

در برخی موارد این گزینه موجود است و شما می توانید علامت کادر “پنهان کردن حالت های که قادر به نمایش این مانیتور نیست” برای دیدن صفحه نمایش گزینه های نرخ تازه کردن بردارید. به عبارت دیگر این گزینه مانیتور خود را نشان می دهد ادعای آن را پشتیبانی نمی.

این گزینه ها به احتمال زیاد با مانیتور شما کار نخواهد کرد و اگر شما آنها را انتخاب کنید صفحه خالی و یا پیغام خطا می بینید ممکن است. Windows از این حتی می تواند آسیب مانیتور خود هشدار می دهد. ما توصیه می کنیم مگر اینکه شما می دانید آنچه شما انجام می دهند با این تنظیمات جزئی نیست.

اگر شما انتخاب می کنید نمی توانید ویندوز تازه سرعت شما می دانید شما مانیتور پشتیبانی از

به طور خودکار تازه کردن نرخ پشتیبانی از مانیتور خود را باید نشان دهد. اگر شما دان ‘ t مشاهده نرخ تجدید که تبلیغ مانیتور خود را برای پشتیبانی به عنوان گزینه ای در ویندوز، شما بعضی از عیب یابی نیاز دارید ممکن است.

به عنوان مثال، شما ممکن است به روز رسانی درایور گرافیک خود را به بالاتر از نرخ تازه کردن را قادر می سازد. و یا اگر شما با استفاده از کابل کند صفحه نمایش است که اطلاعات کافی ندارد برای نمایش با وضوح بالا است که نرخ تجدید بالا، شما ممکن است نیاز به کابل بهتر. راهنمایی بیشتر برای گرفتن میزان تازه کردن صفحه نمایش خود را تبلیغ در اینجا.

مرتبط با: نحوه را خود 120 هرتز یا 144 هرتز مانیتور استفاده از نرخ آن آگهی نوسازی