Moviphone اواسط برد گوشی های آندروید با پروژکتور لیزری ساخته شده است

>

است (07/06/18) به روز رسانی: شما در حال حاضر تا Moviphone از ایندی گوگو 599 دلار می توانید انتخاب کنید.

خبر خوب این است که این کمپین crowdfunding یابی است. تلفن کشتی در مدت سه تا پنج روز و سازگار با عمده ایالات متحده حامل است هر چند فهرست که حامل را مشخص نکرد.


مقاله اصلی: CES است نه تنها برای بازیکنان بزرگ مانند گوگل آندروید، سامسونگ، Huawei و غیره، بلکه استعداد های کوچکتر خانه. تولید کنندگان مانند بی سیم مو راه حل، به عنوان مثال، است که اندیشه تلفن های اخیر بیش از ارزش یک نگاه.

از خارج، این گوشی مناسب و معقول به دنبال midrange است. این بسته 5.5 اینچ, 1080 p نمایش با هسته octa تراشه MediaTek MT6750V, 4 GB RAM و حافظه 128 GB از فضای ذخیره سازی داخلی. همچنین بسته 16 MP دوربین عقب، جلو دوربین 8 مگاپیکسل، 4.000 میلی آمپر باتری و نان بادامی آندروید اجرا می شود، اما می خواهم شما را برای فکر کردن که این کمی گران 599 $ که به نظر می رسید ببخشند. تک خال در آستین Moviphone, با این حال، و نشانه نام دارد.

شامل دستگاه پروژکتور لیزری 50 لومن است که پشتیبانی از رزولوشن 720 p که تا 100 اینچ با کنتراست 80,000:1. این می توان به صفحه نمایش هر آنچه را در گوشی های هوشمند است, فیلم نرم افزار بازی تصویر یا فقط صفحه اصلی باشد.

پروژکتور گوشی های هوشمند مبتنی بر ایده جدید نیست: شما ممکن است به یاد انجمن موتور است که می افزاید: این قابلیت به دستگاه موتور Z (است که در حال حاضر در فروش برای $224.99, اگر شما علاقه مند) و یا پرتو کهکشان سامسونگ است که پروژکتور ساخته شده. این واقعا، که با وجود این به نظر می رسد مانند یک ازدواج معقول از ایده های گرفتار نشده; تلفن های دستگاه های اغلب مورد استفاده برای مصرف این رسانه ها هستند اما چون آنها باید قابل حمل، یک صفحه نمایش کوچک اجباری است.

گسترش این زمینه صفحه نمایش — در این مورد از طریق پروژکتور — راه حل برای یک مشکل بسیار گسترده است. بنابراین، کند این معنی است که Moviphone موفق خواهد شد که در آن دیگران را شکست خورده است؟ مقاله مرتبط

تا آنجا که من، احتمالا می توانم بگویم. Moviphone تلاش های مختلف به قبلی در این کاری نمی کند: این اصل اخیر، قوی تر کهکشان پرتو است. اگر این ایده در حال حاضر واقعا به شما تجدید نظر، سپس بزرگ شما آن بر روی گوشی اندیشه مدرن با ویژگی های اسکنر اثر انگشت صفحه نمایش 1080 p و USB نوع C. داشته باشید اگر آن است که به شما در گذشته تجدید نظر، Moviphone به اندازه کافی ایده های تازه را به جدول را ممکن است یا قیمت به طور موثر به اندازه کافی، دو شما در نوسان بودن.

شما می توانید سفارش Moviphone حال حاضر از وب سایت سازنده، هر چند نشان می دهد زمان سرب در شرکت حمل و نقل صفحه آن می زند تا شش هفته به شما برسد.