دیوید Gerrold شما پیش بینی شده گوشی های هوشمند. حالا او می گوید: هوش مصنوعی اجتناب ناپذیر است.

خیابان نویسندگان علمی تخیلی تلویزیون

برخی از بزرگ به جلو-متفکران خلاق از زمان ما است.

تخیلی سخت مقوله خاص در سبک است که بیشتر در تصور آینده مشترک ما مهم است که در آن قوانین فیزیک، معمولا با دقت تعیین شده رعایت شوند. بحث اینجا نیست اگر این نوع بهتر از دیگر کار علمی تخیلی (SF) است، فقط متفاوت است، اما این واقع گرایی است که به این سبک جالب و تمرکز آن در آینده است.

تمرکز ستارگان را سریع تر از نور سفر و یا چگونه کار می کند نیروی توضیح نیست. اپرای فضایی درباره جهان در بحران کامل با اکشن ماجراجویی Wookies و انفجار در خلاء فضا است. «١۹٨۴» سانفرانسیسکو نیز با تمرکز بر بحران برای بشریت است که در آن خدمت علمی تخیلی را به عنوان پیشرفت طبیعی بدون نیاز به توضیح علم در پشت آنچه اورول, در سال 1949 cautioning بود. هر دو ما چیزی در مورد احتمالات برای آینده ما بگویید. آثار نویسندگان علوم سخت تمایل دارند کمتر بزرگ باشد اما ارائه بینش های تیز را به آینده.

با این نسخهها کار در این سبک عبارتند از: افسانه ای آرتور سی کلارک و اخیرا کتاب معروف (بازدید هالیوود) مانند اندی ویر مریخ ، جایی که تعاریف علم دقت بودند گسترش و بر.

چیزی به خاطر داشته باشید که SF اشکال مختلف پشتیبانی نویسندگان که اغلب علاقه زیادی در علوم، مهندسی و محاسبات به التماس کردن ایده ها و extrapolation حال حاضر هنجار به استناد امکانات بزرگ برای ایجاد جهان و یا داستان های کوتاه را می گیرد که با ایده تک رمان piqued هستند.

دلیل برای این زمینه ما به ارمغان می آورد به دیوید Gerrold و قرار دادن خود در خصوص عاقلتر پیش بینی، زیر نور افکن اخیرا توسط شیندلر استر .

قطعا برخی از مجموعه ای از پیش بینی است. Gerrold در انواع فیلم از سری اصلی ستاره بازحمت حرکت کردن که در آن او می گذراند، قسمت های کلاسیک مشکل با Tribbles دو کتاب به نوشتن برای دیگر مجموعه تلویزیونی تخیلی از جمله زمین [گمنوشتنتفننیاست، بابل 5 ، لغزنده و منطقه گرگ و میش .

اگر شما Gerrold را پيش بينی در 1999 در مورد گوشی های هوشمند به عنوان ما امروز در رده علوم سخت می شناسیم و یا بیشتر آن را به عنوان فانتزی طبقه بندی قرار داده شده را در نظر بگیرید. حتی دانستن آنچه ما در حال حاضر می دانیم، Gerrold را پیش بینی کلی هشت سال قبل از آی فون و نه سال قبل از وجود اندیشه جذاب در آن دقت خوب و دقیق است. 1999 دوران پیجر بود. Netflix بکشد به شما ارسال شده دی وی دی. سال اول دیدم فناوری GPS در گوشی و تلفن اول با یک دستگاه پخش MP3 است. اما هر دو? در یک دستگاه؟ شما احتمالا “چه بر روی زمین برای آن نقطه. خواسته می

Gerrold تنها گوشی های هوشمند خود را در زبان تیز 299 پیش بینی نیست. اضافه کردن به که دستاورد چیزی شبیه دستیار گوگل پیش بینی شد و رفت تا با اشاره به ترجمه Google در دستگاه لواش ما قبلا کار در سانفرانسیسکو چیزی بیشتر شبیه گیر Hiker است ماهی بابل کار می کنند. و آخرین جمله او هم نگاری نابودی ما فقط به حریم خصوصی یکی از دلایل چرا شما صندوق-دارای عقاید با GDPR مربوط invasion-in-the-name-of-privacy ایمیل.

Gerrold مورد نظر خود را در رادیو سی بی سی در کانادا خواسته و به او توضیح داد که این حس به او ساخته شده است به طور معمول مرده پان: کامپیوتر از سال 1977 ایجاد شده بود و چگونه همه قبلی کامپیوتر اشاره کرد قطعات به کارت های مختلف، از هم جدا قبل از آن همه ترکیبی بر روی مادربرد به پایان رسید.

“مساله همگرایی… بود در این زمینه است به سادگی اجتناب ناپذیر زیرا تکنولوژی آن را اجتناب ناپذیر است، قرار بود «تخیلی نویسنده آنگونه که گفته .

“[PITA] و ارتعاش. در تاریخ از دست رفته که یکی. من که ما را روان شناسی در آنها را درک نمی کنند!”

آه، چه بعدی؟ لواش پیش بینی کننده?

در حالی که هر سرمایه گذار است که به شدت می خواهد بدانید که آینده تلاش می کند به یاد داشته باشید که عملکرد گذشته هیچ تضمینی وجود ندارد از نتایج آینده، هر کسی که هر کسی می خواهد بدانید که آنچه برای ما بعدیست. Gerrold ما را با آزاد کردن برخی از افکار در ربات ها و پیش بینی هوش مصنوعی با اشاره به او احساس می کند اجتناب ناپذیر است موظف است. معقول، Gerrold واقعی هوش مصنوعی در آینده نزدیک امکان پذیر نمی باشد اما ربات به زودی قابلیت های فراتر از آنچه می توانید انجام دهید هر دستیار انسان اختیار است اشاره می کند.

 ربات اندیشه

آنها از این پسر، اما فقط فقط قادر خواهید بود!

“ربات نیاز به سطح داده های جمع آوری، بازشناسی الگو، پردازش اطلاعات و تصمیم گیری که پیش افتادن از دستیار انسان.”

“[Robots] شریک رقص تبدیل خواهد شد آنها بسکتبال بازی کند آنها را به سرعت جاگر آنها راه رفتن سگ، آنها را در هر کار که می توان با یک مجموعه خاص از قوانین تعریف شده است. روبات با مراقبت از بیمار و سالمندان کمک می کند. آنها حتی ارائه پست الکترونیکی در نهایت ممکن است.”

همانطور که برای هوش مصنوعی درست است؟

“توسعه واقعی روبات احتمال را دست کم یک دهه طولانی تر احتمالا. روند آهسته و پر زحمت خواهد — توسعه ماشین خود رانندگی یک مثال خوب از نوع احتیاط لازم است. و آن سرعت عمدی توسعه انسان زمان زیادی برای رسیدن به این ایده استفاده می شود.”

Gerrold با هشدار به پایان می رسد.

“در احتیاط مفرد اینجا است.

«ما هنوز باید تسلیم ضروری ترین بخش از انسان: توانایی ارتباط با یکدیگر.

“بله، ربات می تواند سنگ به کودک — اما من کاملا مطمئنم که کودک ترجیح بسیار انسانی درآورد. اگر ما، ما ایجاد یک نسل است که هرگز خواهد شد که آنچه در آن است دوست می شود می دانم.”

حالا بعد از تمام این، فقط یک درخواست برای آقای Gerrold. شما به پایان رساندن جنگ علیه Chtorr از پشت؟ ما بی صبرانه منتظر از سال 1993 برای کتاب پنجم ساخت جورج مارتین RR شبیه به Usain پیچ در مقایسه.

ضمیمه: آن نیز فوق العاده غمگین است اخبار به گزارش است که گاردنر Dozois جاری درگذشت. خوب قبل از هر چیزی در همه بود Dozois یکی از پیشگامان واقعی علمی تخیلی است. اصل یک نویسنده عالی Dozois بسیار مهم است به عنوان یک ویرایشگر آسیموف را برای 20 سال, در حال اجرا است و انتشارات قطعی سالانه از مجموعه بزرگ علمی تخیلی که در آن سال در منتشر شده [بهترینعلمیتخیلیدرسال، کشش از 1984 تا 2017 رام نشده.

Gerrold خودش را منتشر ادای احترام به Dozois در فیس بوک است که شامل موارد زیر:

به عبارت ساده، گاردنر بود یکی از افرادی که احترام به ارزش می خواستم. او سال SF بهترین مجموعه برای بیش از سه دهه ویرایش. اما آن (اگر من به درستی به یاد داشته باشید) تا شماره 23 که او در نهایت یکی از داستان های من باید شامل تصمیم گرفته بود. (و سپس یک بار دیگر، چند سال پیش.) آن را به یکی از بخشد، او در لیست سطل من شده بود. من ناراحت، که وجود خواهد داشت هیچ سال بیشتر بهترین با نام او به عنوان سردبیر.