سامسونگ پرده برداری 18 جدید علیرضا Emojis است که فقط به عنوان وحشت زده به عنوان اولین 18

  • سامسونگ فقط 18 عبارات علیرضا Emoji با 18 اصلی آزاد.
  • وعده های شرکت به انتشار 18 بیشتر “در ماه آینده است.”
  • به Emojis علیرضا جدید شما نیاز به بروز رسانی شما حدود دوربین

ما در حال حاضر بررسی سامسونگ چقدر Emoji علیرضا خورد زمانی که در مقایسه با رقیب محصول اپل Animoji. اما چیزی که واقعا به من درباره علیرضا Emoji می شود این است که آنها فقط وحشت زده. چیزهایی هستند که نه کاملا همیشه واقعی اما من خزش.

اما سامسونگ به معنای واقعی کلمه را در گزینه های علیرضا Emoji آن با اضافه کردن برچسب های بیانی 18 جدید به 18 اصلی است که با سامسونگ کهکشان S9 و سامسونگ کهکشان S9 به علاوه حمل دو برابر است.

در نهایت، سامسونگ ارائه علیرضا Emoji خود را با برچسب اضافی 18 سه خواهد شد. دسته جدید که میله میله به راه اندازی “در ماه آینده است.”

شما می توانید برخی از نمونه های جدید Emojis علیرضا در قاب های زیر ببینید:

اگر شما S9 کهکشان یا S9 پلاس و می خواهند به این دریافت جدید علیرضا Emojis برای خودتان، به سادگی به به روز رسانی برنامه دوربین آخرین نسخه از طریق فروشگاه برنامه های کهکشان. شما به روز رسانی زیر را پیدا کنید “من برنامه” بخش.

پس از بروز رسانی، شما می توانید برچسب های متحرک وحشت زده خود را به طور مستقیم از صفحه کلید سامسونگ سهم و یا کپی و چسباندن آنها از گالری حدود

در مقاله ما به بررسی علیرضا Emoji با Animoji اپل، ما آشکار علیرضا Emoji هستند که قادر به در حال حاضر بسیار متمایز و واقعی بودن- اما سامسونگ بود نه فعال کردن ویژگی های پیشرفته. فرو رفتن عمیق جالب به تازگی ویژگی است.

حالا که Xiaomoji دیدن نور روز شما احتمالا بیشتر انیمیشن ارائه Emoji از تولید کنندگان گوشی های هوشمند مشتاقانه منتظر می تواند.

بعدی: سامسونگ Emojis علیرضا به تماس های ویدئویی ممکن است و ممکن است آن حیله