5 خطرات اینترنت به اطلاع مورد در حالی که سفر

>

که آیا برای کسب و کار و یا لذت سفر بسیاری از بخشی از زندگی است. در گذشته، ما در بسته بندی ملزومات قبل از سفر مانند مسواک برخی از لباس و برخی از پول نقد در ارز مناسب.

در حال حاضر، شما لپ تاپ, قرص و تلفن های هوشمند است دو این لیست می توانید اضافه کنید.

از انتخاب نیست–در بسیاری از موارد, شما به سادگی نیاز دستگاه های خود را به کار انجام شده و یا نگه داشتن خود متصل در حالی که شما دور . اما برای راحتی اضافه شده و قابلیت دسترسی، شما خیلی بیشتر “vulnerable.txt” به تهدیدات آنلاین .

این ماده خطر از رفتن آنلاین در حالی که شما هستید سفر، همچنین چگونه به شما اطلاعات شخصی امن در مواجهه با خطر کند.

1. عمومی Wi-Fi

بزرگترین خطر امنیت در جاده از Wi-Fi می آید. به خصوص, تاریخچه نا امن.

مشکل: هر کس اینترنت رایگان را دوست دارد.

اتصال به اتمام پروژه فی های عمومی یا در زمان خود آرامش قدم زدن در پارک رایج است.

چه شکست بسیاری از مردم را در نظر بگیرید این است که این شبکه ها گلدان عسل را برای eavesdroppers و هکرها است.

اتصال به تاریخچه عمومی به معنای هر کسی می تواند دسترسی به ترافیک شما ارسال و دریافت.

بدتر, شما سقوط به سارقان هویت طعمه ممکن است; اطلاعات شخصی خود را ممکن است صندلی یا هویت شما حتی ممکن است ربوده .

راه حل: بدیهی است، جلوگیری از Wi-Fi نا امن !

تاریخچه تلفن همراه و یا یک حافظه چوب شما آنلاین بدون شما به هر گونه خطر در معرض دریافت کنید.

اگر فی عمومي خود را وسيله گرفتن اینترنت، اضافه کردن یک لایه اضافی امنیتی است.

شبکه خصوصی مجازی خواهد شد رمزگذاری و دوباره راه ترافیک خود، اطمینان کامل حریم خصوصی در تمام زمانها. علاوه بر این، VPN قابل اعتماد سیاست سیاهههای مربوط به صفر ، حتی اگر شما متصل به عمومی Wi-Fi شما را نمی خواهد ترک رد پا دیجیتال معنی اجرا خواهد شد.

2 ساختگی-حتی اگر شما استفاده از یک شبکه بی سیم خاص قبل از تکراری نقاط

و شما امن, شما هنوز هم امن ممکن است — و شما قادر نخواهد بود برای شناسایی تهدید “تا زمانی که خیلی دیر است.

مشکل: شما می توانید به دور دادن اطلاعات شخصی شما را فریب.

تصویر سناریو. شما ماندن در هتل های مورد علاقه خود را برای زمان بی حد و حصر. در حال حاضر، همه دستگاه های Wi-Fi آن را به یاد داشته باشید و به طور خودکار اتصال.

چند ساعت بعد، شما شروع گرفتن انواع پیام های هشدار از رسانه های اجتماعی, جیمیل, و غیره. معلوم است کسی که دسترسی به اطلاعات شخصی شما را به دست آورده است.

چه مشکلی پیش آمد؟

شما لپ تاپ/تلفن همراه/چه-اند-شما است که توسط نقطه دسترسی میمون صفتی فریب خورده بود.

نرم افزار به تقلید از شبکه های بی سیم خود را ذخیره شده در دسترس است.

یکی از آنهایی اصلی آناناس است. اسکن طیف باند 2.4 GHz به دنبال شبکه های مورد علاقه خود را و وانمود به آنها شود.

هنگام اتصال به شبکه می شود یکی به نظر می رسد که شما ذخیره شده قبل از شما واقع اتصال به نقطه دسترسی سرکش . اطلاعات ارسالی شما در حال حاضر در رحمت است هر کس پشت اتصال ساختگی است — و آن پایان ندرت هست.

راه حل: قبل از شما را سر در جاده، را دستگاه های خود را “فراموش” هر ذخیره شده شبکه .

اتصال خودکار از ویژگی های بزرگ است، اما فقط برای شبکه های خصوصی شما کاملا اعتماد. دستی اضافه کردن نقاط دسترسی به نظر می رسد سردرد است اما — حرف ما آن را–دسترسی به شبکه های تکراری جعلی بسیار بدتر است.

شما همچنین می توانید بررسی شبکه با افرادی که مسئول آن . خجالتی نمی شود — به عنوان قدیمی گفت می رود, بهتر امن تر از متاسفم.

3. کامپیوترهای عمومی

با استفاده از کامپیوترهای عمومی برخواهد داشت خطر بزرگ برای امنیت اینترنت شما . خوشبختانه، آنها این روزها کمتر شایع هستند اما ارزش دانستن داس و انجام ندارها شما باید خودتان را مقابل یکی در طول سفر خود را را پیدا کنید.

مشکل: اگر شبکه های بی سیم عمومی است تهدیدی جدی برای اطلاعات شخصی شما کامپیوترهای عمومی حتی بدتر است .

در حالی که کمی احمقانه به اندازه کافی به آنها واگذار با اطلاعات حساس آن هنوز از زمان به زمان اتفاق می افتد.

شما تضمین نمی کند روی عمومی کامپیوتر –بیشتر “خوش خیم” مخرب دو جدی تهدید مانند نرم افزار کی لاگر ها و فیشینگ، شما هم فایل های خصوصی خود را به هر کسی که می خواهد به یک نگاه باز ممکن است.

به طور خلاصه، دان ‘ تی ورود به یک حساب هنگام استفاده از یک کامپیوتر عمومی.

راه حل: اگر چه بسیار مخاطره آمیز در برخی شرایط، کامپیوترهای عمومی بی ضرر هستند، p rovided شما دان ‘ ŧ تایپ نام کاربری و یا رمز عبور.

فقط رفتن را در اینترنت خواهد شد قادر به گشودن درب به اطلاعات شخصی خود را — تا محدود جلسات خود را به اطلاعات قابل دسترس (ساعات برنامه شاتل، و غیره) از منابع مورد اعتماد شما افشای خودتان را به خطر هر شود نمی.

اگر شما هیچ گزینه دیگر و شما نیاز به دسترسی به حساب های در کامپیوتر عمومی، مطمئن شوید که مرورگر شما با استفاده از اطلاعات ورود به سیستم ذخیره بصورت خودکار نمی شوید.

مطمئن ترین راه است اما استفاده از VPN است.

ترافیک شما رمزگذاری شده خود را اینترنت مرورگر بسیار امن تر ساخت غیر ممکن است برای کشف، خواهد بود. البته، شما قبل از رفتن به هتل و یا نت آن را داشته باشد — شروع نمی روند کل اشتراک روی رایانه بالقوه آلوده.

4. مشکل در مرز

 گذرنامه این تهدید نرم افزارهای مخرب یا هکرها نگرانی نیست — در مورد حمله به حریم خصوصی است.

مشکل: آن ممکن است صدای کمی بیش از حد برای برخی از, اما کسانی که فرضی که سفر در اغلب خواهد شد اول به شما بگویم که بازرسی های امنیتی می تواند و یا سفر شکستن.

با افزایش اخیر در حملات سایبر و واقعیت است که اکثریت قریب به اتفاق از مسافران حمل حداقل یک گوشی هوشمند با آنها مقامات مرزی لازم نیست بهانه ای برای انجام چک های خودسرانه در دستگاه های الکترونیکی.

ایالات متحده نگاهی به عنوان مثال–در حالی که مسافران حقوق خود در مرز انجام چنین عوامل.

آنها می توانید بخواهید کلمه عبور خود را فعالیت های اجتماعی و رسانه ها و بیشتر. بنابراین نمی توانید استفاده کنید “بی دلیل جستجو” استدلال “مرز معافیت” حکومت شما مانع از احضارکمکدرمورد اصلاحیه چهارم نيز.

شما نمی تواند پیش بینی کند چه اتفاقی ممکن است، اما خط پایین این است که آن بسیار معمول است برای دستگاه های ضبط و حریم خصوصی شما نقض و سفر خود را خراب بالقوه است.

در پادشاهی متحده حتی تحت “سوء ظن معقول” لازم نیست به جستجو شوند — و ماموران مرزی می رسند، به داده های خود را برای تا زمانی که لازم بدانند آنها.

راه حل: شما همیشه از طریق کادر جستجوی دستگاه های دیجیتال خود را با حفظ حریم خصوصی خود را دست نخورده می کنید.

در تئوری، شما باید به حقوق شما –محتویات پیام های مشاهده شده ممکن است شما به رایگان به آزادی بیان هستند و شما نمی تواند علیه تبعیض.

در واقع هر چند، سفر خود را کاملا وابسته به عامل مرز صلاح است و برخی آن اغلب بدون دلیل سخت تر خواهد شد.

امتناع از پیروی تقریبا هرگز می رود راه خود را –دستگاه های ضبط ممکن است و شما در نهایت ممکن است تا بازداشت و یا ممنوع از ورود به کشور در دسترس نباشد.

می توان آن را باعث خشم به خود هنگامی که تنها چیزی که شما از استفاده از تکنولوژی در حال شکل گرفتن در قرن 21st.

احتیاط ممکن است یک سفر با دستگاه هایی که باید به عنوان کمی اطلاعات حساس در آنها ممکن است –فعلا حیاتی، بدون لینک به رسانه های اجتماعی. این ممکن است غیر ممکن است اگر شما در یک سفر کاری یا شما آنلاین منجر به زندگی مشغول است.

در صورتی که مورد، شما باید هدف به از بین بردن به همان اندازه از خود رد پا دیجیتال که شما می توانید –پس از همه، شما لازم نیست برای ترک هر ردهای.

شبکه اختصاصی مجازی ارائه می دهد راه حل است که وقت خود را در اینترنت خصوصی می سازد. آن شما خواست در کلمه عبور خود را, اما حداقل آن به حداقل رساندن این موشکافی کمک کند.

5. دسترسی به محتوای محدود شده

مردم اغلب می خواهند خود را وب سایت های مورد علاقه و خدمات در دسترس به آنها را در حالی که سفر. در بسیاری از موارد خروج از مرزهای کشور دسترسی به برخی از مطالب که می تواند خطر غیر مستقیم به خود دستگاه جلوگیری می کند.

مشکل: محدودیت های جغرافیایی را در وب سایت ها مشکل است، اما امنیت یکی هستند. اگر شما شروع به دنبال راه های مشکوک را به آنان دسترسی داشته باشید با این حال، آنها ممکن است تبدیل به یک تهدید .

جستجوی گوگل سریع شما بسیاری از “سریع” و “رایگان” راه حل نشان می دهد.

اگر شما می دانید هر چیزی در مورد امنیت اینترنت هر چند ، شما را به سرعت در حال تشخیص آنها به عنوان سایه کلاهبرداری.

اما برای بسیاری از تصمیم گیری spur-of-the-moment به روش “100% کار” را امتحان کنید می تواند عواقب در لپ تاپ یا تلفن همراه.

تمایل خود را به تماشای تلویزیون آمریکا در خارج از ایالات متحده و یا netflix بکشد ما خارج از کشور ممکن است هجوم نرم افزارهای مخرب را به شما بدهد و شما را با طعم ترش را از سفر خود را ترک.

راه حل: ما می رویم به فرض کنیم که اطلاعات حساس شما را به خطر بیافتد و احتمالا ربوده شدن در لیست سطل سفر نمی باشد.

باید پاسخ اعتماد به مشکل خود را گرفتن شما را در اینترنت برای جلوگیری از. را رویکرد پیشگیرانه در عوض — اگر می خواهید مطمئن شوید شما می توانید دسترسی به محتوای محدود شده در طول سفر خود را، دریافت VPN جامد.

آیا شما دنبال آن هستید برای جی میل در چین، فیس بوک در ترکیه WhatsApp در قطر یا Netflix ایالات متحده در هر گوشه از جهان, VPN است راه سعی کردم-و-آزمایش سراسر مشکل geoblocking دادن به شما تمام دسترسی شما همیشه می خواهید نیاز یا خواهد شد.

همانطور که می بینید VPN را نگه می دارد شما و دستگاه شما امن در جاده

، شبکه های خصوصی مجازی برای تهدید شما هنگام سفر ممکن است در سراسر آمده مجهز می آیند.

اما فقط گرفتن یک شبکه اختصاصی مجازی نمی شود به اندازه کافی –شما نیاز دارید که قادر به حفاظت از حریم خصوصی دیجیتال در حالی که گمنامی کامل و دسترسی نامحدود به اینترنت است.

همه چیز شما نیاز به دانستن اصول اولیه شبکه اختصاصی مجازی با راهنمای مبتدی ما در اینجا یاد بگیرید.

اینجا چند نکته کلیدی شما باید دنبال در شبکه اختصاصی مجازی برای سفر: سیاست سیاهههای مربوط به صفر


 • حریم خصوصی شما است فقط به عنوان قوی به عنوان سیاست ورود VPN خود را. جامد یکی اطلاعات رمزگذاری شده خود را برای مدت طولانی از زمان ، بنابراین نگه داشتن شما محافظت از اشخاص ثالث و دولت را حفظ کند. همچنین تضمین خواهد شد فعالیت خود را به طور کامل خصوصی باقی می ماند.
 • ارائه دهنده محل
  داشتن سیاست نیست به اندازه کافی برای شبکه اختصاصی مجازی–بسته به ارائه دهنده که در آن ثبت شده است، این قانون برای حفظ برخی از اطلاعات و افشای آن در صورت درخواست موظف ممکن است. تونن مطمئن ترین کار در کشور است که بخشی از پنج چشم که در آن قوانین هستند خطری جدی برای امنیت اینترنت.
 • اقدامات حفاظتی
  وقتی که شما به دنبال یک VPN خوب, ویژگی های مانند کشتن سوئیچ و حفاظت نشت DNS می باید. این نوع عملکرد معنی شما نمی خواهد که به نگرانی در مورد نشت داده های دستگاه شما اگر VPN خود را رمز اتصال قطره.
 • آرایه وسیعی از بهره وری VPN سرور
  همه چیز در مورد محل سرور شما موجود است. گزینه های بیشتر منظور سرویس دهنده بیشتر نزدیک به شما که به نوبه خود به شما می دهد اتصال سریعتر بدون در نظر گرفتن که در آن شما به خودتان پیدا کنید.
 • نگاه پلت فرم پشتیبانی
  استفاده از بیش از یک نوع دستگاه برای شبکه اختصاصی مجازی است که سازگار با سیستم عامل های مختلف . آنهایی که قابل اعتماد پشتیبانی خواهد کرد محبوب ترین — از ویندوز، مک، لینوکس، دو اندیشه و iOS. آنها همچنین اتصالات همزمان در دستگاه های مختلف ارائه دهد.

اگر شما این انتخاب ابزار مناسب برای کار و اتمام مقاله ما در بهترین vpn ها برای سفر پیدا کردن سخت است.

هنگامی که شما در جاده کلمات نهایی

خطرات مستقیم یا غیر مستقیم به حفظ حریم خصوصی دیجیتال خود را ده برابر افزایش دهد. دانستن در مورد تهدیدات آنلاین اولین گام را با موفقیت به اجتناب از آنها است.

که گفت: شما نمی خواهد که به نگرانی در مورد امنیت اینترنت همانطور که شما سفر اگر شما یک VPN با شما. چه این لپ تاپ قرص یا تلفن همراه خود، شما می توانید بقیه آسان دانستن یک ابزار ارزان و موثر برای نگه داشتن شما محافظت شما انجام کسب و کار شما و یا لذت بردن از مناظر است.