TunnelBear با عبور از بلوک VPN ایران ، پیشنهاد ماهیانه 10 گیگابایتی را راه اندازی می کند

>

ایران اولین اقدام مبتنی بر کشور برای برنامه ضد سانسور هدفمند این شرکت است با ارائه راه حل های کوتاه مدت بحران ، شرکت VPN تعهد کرده است که راه حل های طولانی مدت را برای افرادی که با سانسور اینترنت در کشور خود روبرو هستند ارائه دهد. TunnelBear امروز گام بعدی خود را در مبارزه با سانسور آنلاین با ارائه 10 گیگابایت در ماه استفاده رایگان در شبکه VPN TunnelBear برای افراد در ایران اعلام کرد.

ماه های توسعه منجر به امکان دسترسی به TunnelBear در ایران شده است ، جایی که بسیاری از VPN ها مسدود شده اند. ارائه دهنده VPN ماه ها برای مبارزه با سانسور آنلاین در ایران از طریق یک چارچوب ساختاری چهار مرحله ای ساختاریافته ، که به توزیع VPN ، مسدود کردن API ، اتصال به VPN و حفظ اتصال VPN پرداخته است ، کار کرده است.

ایران تنها کشور است – جدا از سرزمین اصلی چین – که در آن کاربران اینترنت در هر چهار مرحله از چارچوب فنی VPN سانسور می کنند.

همه کاربران TunnelBear در ایران 10 گیگابایت کمک هزینه ماهیانه دارند. این معادل حدود 20 ساعت مرور در غیر اینصورت سایتهای رسانه های اجتماعی مسدود شده یا حدود 800 ساعت وبگردی ایمن است.

"ما به پیشرفت فنی ای که طی چند ماه گذشته برای ایجاد TunnelBear در دسترس ما افتخار کرده ایم ، افتخار می کنیم. کاربران اینترنت در ایران ، "جاستین واتس ، رئیس مهندسی TunnelBear گفت. "TunnelBear همیشه در کنار یک اینترنت باز و بدون سانسور خواهد بود ، و ارتقا our ما برای ایران اولین مورد از اقدامات ضد سانسور است که انجام می شود."

سیاست های ایران از بدترین موارد در جهان برای آزادی اینترنت است. دولت این کشور و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با استفاده از یک سیستم فیلتراسیون پیشرفته اینترنت ، سایت های رسانه های اجتماعی ، محتوای ضد مذهبی ، برخی از سیستم عامل های بازی و غیره را منع می کند. زمستان سال گذشته ، ایران در پی اعتراض به قیمت بنزین و واکنش دولت به مدت یک هفته در سراسر کشور اینترنت خاموش شد.

TunnelBear ، همراه با چندین ارائه دهنده VPN دیگر ، در حال حاضر در ایران مسدود شده است. این بدان معنی است که مردم برای دسترسی به ابزارهای امنیتی دیجیتال مانند VPN مجبورند به فروشگاه های برنامه های کاربردی و کانال های رسانه های اجتماعی متوسل شوند. واتس اضافه كرد ، "در راه مقابله با چنین اكوسیستم سانسور نیرومند موانع زیادی وجود داشت و ما هنوز هم با كمك دوستان خود در زمین می آموزیم."

ارائه دهنده VPN معتقد است كه گامهای فنی در ایران در سرتاسر چهار مرحله از چارچوب سانسور به پایگاه کاربران آنها در سایر کشورهای سانسور شده نیز کمک می کند.

واتس ادامه داد: "ESNI مرز بعدی در حفظ حریم خصوصی آنلاین است." "این به ما امکان می دهد یک شکاف حریم خصوصی در HTTPS رمزگذاری کنیم. ما دریافتیم که بیشتر اوقات برای کاربران ما ، ESNI زمانی کار می کند که سایر تکنیک های ضد سانسور شکست بخورد. ما کارهای ESNI خود را به طور کامل منبع داده ایم و سایر ارائه دهندگان و برنامه های دیگر را تشویق می کنیم که این را اتخاذ کنند ، زیرا ESNI در صورت استفاده در مقیاس گسترده بسیار کارآمد است. " نظارت بر سانسور در مقیاس جهانی ، برای اطمینان از اینکه آنها می توانند راه حل ها و به روزرسانی های فنی را به عنوان افزایش سانسور در کشورها یا مناطق سراسر جهان به کار گیرند.

برای دسترسی به TunnelBear در ایران ، لطفا یکی از روش های زیر را امتحان کنید:HTTP://superdvd.ir/wp-content/uploads/2020/09/tunnelbear-با-عبور-از-بلوک-vpn-ایران-،-پیشنهاد-ماهی.png" title="

TunnelBear با عبور از بلوک VPN ایران ، پیشنهاد ماهیانه 10 گیگابایتی را راه اندازی می کند
“>