بلندگو بهترین ناهموار قابل حمل بلوتوث بررسی بلندگو Geek

>

بلوتوث برای پخش موسیقی قابل حمل است، اما برای آن زمان که می خواهید آنها را در جایی تر کردن آهنگ مورد ضرب و شتم را شما نیاز به چیزی کمی بیشتر ناهموار. اینجا ما تراکم بالا برای بهترین ناهموار بلوتوث سخنرانان برای تفرج بعدی خود را.

آنچه باعث می شود برای بلندگوی بلوتوث ruggedized بزرگ در حالی که کیفیت صدا است, به طور طبیعی، بسیار مهم است نیز وجود دارد یک میزبان از ویژگی های خاص به بلندگو استفاده خارج از منزل و آب در عناصر مانند پوسته های محافظ بیرونی برای زنده ماندن ضربه، مقاومت به زنده ماندن پاشیده و dunks و باتری بزرگ را می خواهید آهنگ پمپاژ.

کلمه در مقاومت در برابر آب: به تبادل نظر می آید، هیچ چیزی وجود دارد که کاملا ضد آب وجود دارد فقط درجه مقاوم در برابر آب که طیف وسیعی از “نه اصلا” “آن را زیر آبی” است — اگر شما کنجکاو در مورد مقاومت در برابر آب و چه تمام کسانی که IPX رأی شما ببینید در ميانگين اسباب بازی، اتمام این راهنمای کامل که خواهر ما سایت چگونه به گیک.

این عملا چیست؟ یعنی شما باید پرداخت توجه دقیق به امتیاز براساس چگونه شما را در آن با استفاده از برنامه. می خواهم یک بلندگو است که برخی از باران کردن در زمین گلف به دنبال امتیاز IPX5. می خواهید آن را با شما در لوله پایین رودخانه تنبل به دنبال امتیاز IPX7.

پیش بینی احتیاطی که به کنار، ما را دسته ای از سخنرانان بزرگ با پوسته های ناهموار، عمر باتری خوب و مقاوم در برابر آب قوی به عالی گرد است.

BRAVEN لیتری X بلندگوی قابل حمل بی سیم بلوتوث ($ 94)

BRAVEN لیتری X بلندگوی قابل حمل بی سیم بلوتوث مناسب برای پیاده روی و استفاده در فضای باز به دلیل یکی از دلایل بسیار کلیدی گسترش — آن 5200mAh قدرت ساخته شده است شارژر بانک است که مناسب برای نگه داشتن تلفن شما اتهام. علاوه بر آن، قسمت بیرونی لاستیک ریخته گری آن آن امن در اکثر آبشار نگه می دارد و آن IPX7 مقاوم در برابر آب بیش از حد پوشش — که به معنی آن است که مقاوم در برابر آب در آب تا 1 متر عمیق برای تا نیم ساعت.

12 ساعت از زمان پخش موسیقی در دسترس در اینجا وجود دارد و ساخته شده است سر و صدا لغو میکروفون برای بلندگو می نامد. منحصر به فرد, LTR X نیز ارائه می دهد دو حالت مختلف پخش — یکی برای داخل خانه و یکی برای خارج از منزل. خنده مناسب برای ارائه صوتی دوربرد پر جنب و جوش در حالی که محیط داخلی حالت بر عمیق و کامل باس است.

FUGOO سخت (85 دلار)

به عنوان سخت که آن صداهای نام FUGOO سخت خود را به عنوان “جهان ترین ناهموار بلندگوی بلوتوث’ متهم کرده است. آنها آن را به عنوان بیل: 100% ضد آب، ضد گل، ضد برف و ریخته گری. ما نمی دانیم که 100% هر چیزی، اما، در واقع بلندگوی بسیار ناهموار با با IP67 امتیاز که به معنی بسیار خوبی محافظت در برابر برخورد با آب و گرد و غبار و مانند Braven فوق، می تواند برای زنده ماندن thumping جامد.

بنابراین هیچ نقطه “مرده” را برای خود تجربه موسیقی گوش دادن وجود دارد بلندگو رانندگان شش در چهار طرف است. قابل توجه 40 ساعت عمر باتری, همراه با ساخته شده در میکروفون است که شما را با پشتیبانی از سیری و گوگل اکنون فراهم می کند وجود دارد. لوازم جانبی مختلف برای FUGOO مناسب برای نیازهای خود را مانند کوه دوچرخه بند کوه برای اتصال آن را به درخت و یا پست، در دسترس هستند و گزینه کنترل از راه دور برای، خوب، وجود دارد استفاده از راه دور. در واقع آن چاقو ارتش سوئیس زبان ناهموار است.

در فضای باز فناوری OT2800 ب لاک پشت شل 3.0 (75$)

به دنبال ناهموار بلندگوی قابل حمل بلوتوث که شبیه هیچ چیز شما را دیده ام قبل از? در فضای باز فناوری OT2800 ب لاک پشت شل 3.0 که دمدمی از آن را برای تلفن های موبایل را در نظر بگیرید. مانند برخی از انواع لاک پشت مکانیکی شکل قطعا مشخص است اما نیز عملی است.

این جریان به 360 درجه صوتی از طریق دو درایور دامنه کامل و رادیاتور باس در حالی که ریخته گری، گرد و غبار اثبات و مقاوم در برابر آب (با امتیاز IPX7). تحت, آن نیز که باعث می شود آن را مناسب برای استخر و ساحل شناور. شما می توانید ویژگی آن دیزی زنجیره به هم پیوند دو یا چند پوسته برای کیفیت بهتر صدا و هر دستگاه 20 ساعت عمر باتری و همچنین قدرت امکانات بانکی ارائه می دهد. به دنبال فرد اما ویژگی غنی بلندگو است.

Divoom قابل حمل Outdoor2 ناهموار آب مقاوم در برابر بی سیم بلوتوث بلندگوهای استریو ($ 60)

Divoom Outdoor2 بلوتوث سخنرانان نمی برنده جوایز برای سبک اما از نظر کارایی و اثربخشی — آنها دعا می کند مورد ضرب و شتم. با طراحی درایور 6 صدا در هر جهت که 15W ارائه شده است. با چنین قدرت شما انتظار می رود عمر باتری به خطر بیافتد اما هنوز خیلی بزرگ است که وزن در 12 ساعت موسیقی بازی در باتری است.

این ارائه می دهد جفت شدن بلوتوث و همچنین NFC جفت ها مربوطه همراه با ساخته شده در میکروفون دست تماس های رایگان. همچنین مقاوم در برابر گرد و غبار مقاوم در برابر شوک و مقاوم در برابر آب است — اگر چه با تنها IP44 رتبه آن بهتر است برای روز بارانی از از سفرهای قایق پارویی اسکیموها مناسب است. آن ممکن است غیر قابل خراب کردن اما برای اکثر کاربردها برای رفتن، از جمله کسانی که همه مهم است بازديد ساحل شنی رفتن به است.

UE رونق 2 (98$)

پس از دمدمی است که هنوز هم به نظر می رسد مانند یک سخنران چیزی? 2 رونق UE آن دستگاه است. سخنران 360 درجه استوانه ای است که آن نیز بسیار خوبی در شوک و گرد و غبار و آب و شن و ماسه رشد کرده است. این امتیاز IPX7 (مقاوم در برابر آب به 1 متر برای 30 دقیقه) کردم. بنابراین شما می خواهید به ماندن در ساحل و یا پیاده روی دنباله دار بودن تمام روز باتری قابل شارژ ارائه می دهد پخش حدود 15 ساعت.

امکان اتصال دو کوپن UE با هم برای صدای استریو است اما مفهوم یکی بیشتر می رود. اگر شما واقعا می خواهید، شما می توانید قلاب تا 50 بلندگو با هم برای برخی از پخش قابل توجه در یک مهمانی بزرگ. برای استفاده بیشتر مرسوم ما چسبیده با دو معمول نشان می دهد. NFC جفت شدن برای دستگاه های NFC فعال نیز وجود دارد، و سازگار با الکسا.

Photive هیدرا بلندگوی بلوتوث قابل حمل (35)

اگر شما در بودجه اما نیاز به ناهموار بلندگوی قابل حمل بلوتوث، Photive را هیدرا بلندگوی بلوتوث قابل حمل خرید ایده آل است. این به مراتب ارزان تر از اینجا دیگران است اما هنوز هم گرد و غبار و مقاوم در برابر آب (IP66) و صندوق امانات را پیاده روی با شما. عمر باتری آن است کمی پایین که حدود 8 ساعت اما خوب برای اکثر مقاصد است.

دو راننده 40 mm و ساب ووفر منفعل ارائه صدا و بسیار صالح برای نقطه قیمت است. چه در بودجه و یا فقط می خواهید برای دیدن چگونه اغلب شما ممکن است گوینده در حالی که و در مورد استفاده از این نقطه شروع بزرگی قبل از حرکت بر روی کرایه گران تر است.