موش بهترین بلوتوث ماوس برای هر کاربر بررسی گیک

>

بلوتوث کامپیوتر برای پیدا کردن نیست اما محض از گزینه های مختلف را می توان چیزهایی ایدا صمیمی. اینجا بهترین مدل در بازار.

چه شما در موش می تواند متفاوت باشد باید مبتنی بر آنچه شما در تلاش برای انجام با آن. ما بهترین گزینه ها برای کاربران عمومی تلفن همراه کارگران برای علاقهمندان به بازی، برای کسانی که نیاز به برخی از راحتی ارگونومیک و کسانی که به دنبال یک قرارداد را انتخاب کرده اید. لاجیتک ویژگی های به شدت در لیست زیر — آنها سخت به ضرب و شتم از نظر مقدار و کیفیت در بازار آنها بوده در دهه.

موس بلوتوث بهترین کلی: لاجیتک مسابقات سه گانه M720 ($ 38)

M720 مسابقات سه گانه نیست لاجیتک موس بالا از خط، اما آن نود بالا سری MX استاد بزرگ، گران تر برای کاربران عمومی می شود. چرا? از آنجا که M720 ساده تر و بیشتر متمرکز در قابلیت استفاده، در حالی که حفظ تمام ویژگی های پیشرفته مدل خیال باف است. علاوه بر لاستیک پیچیده شکل بسیار راحت با استفاده از ماوس لاجیتک چرخ حرکت بیش از حد سریع جریان سازگاری برای کنترل دستگاه های متعدد در یک بار، و نرم افزار اجازه می دهد تا برای سفارشی کلید جلد و ژست کنترل دکمه های بزرگ نما.

M720 همچنین از تعویض سریع بین تا سه رایانه یا دستگاه های تلفن همراه با استفاده از بلوتوث و یا شامل بی سیم USB dongle، که می تواند بدون موس به چرخش وارونه، به عنوان مورد در استاد MX فعال می شود. نقل دو سال زندگی بر روی باتری AA تک تجارت عادلانه برای چرخ اسکرول ماوس گرانتر ثانویه است و بیشتر لیزر پیشرفته و با قیمت خیابان حدود 40 دلار ارزش زیادی برای بوت شدن است.

بهترین موس بلوتوث بودجه: منظور مایکروسافت حجاری راحتی ماوس ($ 24)

نیستند بسیاری از بلوتوث موش از تولید کنندگان عمده برای زیر $30 و مسائل مربوط به کنترل کیفیت شما احتمالا باید بنده آنهایی که هستند. اما مایکروسافت حجاری ماوس را می توان برای حدود 25 دلار. طراحی ساده این برنامه شامل تنها سه دکمه اصلی, دکمه شروع ویندوز در صفحه و چرخ اسکرول است که همچنین می تواند رسیدگی اسکرول افقی است.

حتی در قیمت پایین آن شامل مایکروسافت BlueTrack سنسور لیزری، آن را به کار بر روی انواع سطوح و دو به عنوان موس تلفن همراه اجازه می دهد.  شکل راحت همچنین به معنای آن می تونید برای استفاده طولانی و بدون خستگی. برخی از کاربران قابلیت های جلو/عقب کش رفتن که پخته شده به دکمه پنجره را دوست ندارم اما آن می تواند از طریق نرم افزار درایور غیر فعال شده.

بهترین موس بلوتوث بازی: مهندسان RGB هسته تیره (80 دلار)

بلوتوث به دوری به طور کلی برای بازی مگر اینکه هیچ گزینه وجود دارد، اما اگر شما به آن نیاز دارید برای راه اندازی خاص خود را، هیچ انتخاب بهتر از تیره RGB هسته وجود دارد از کشتی دزدان دریایی. این ویژگی های به اندازه کافی به اندازه کافی در خدمت بازی تیرانداز و استراتژی، تنظیم در پرواز سنسور 16.000 DPI و قابل تعویض از پیوست های مغناطیسی برای انطباق با سبک گرفتن دکمه های ماوس.

ماوس شامل دانگل RF متداول با زمان تاخیر فوق العاده کم بی سیم علاوه بر این دو استاندارد بلوتوث، اما شما از دست دادن سریع اتصال در خنده. شما می توانید همچنین استفاده از آن را با اتصال مستقیم USB در حالی که شارژ و یا بهار “دیدن مدل” ارتقا و جفت آن را با حوله تمیز MM1000 برای شارژ بی سیم یک روش پیشرفته تر.

برای علاقهمندان به بازی جدی، دکمه های سفارشی برنامه نویسی می تواند زوج با پروفیل در هر بازی و یا ذخیره به طور مستقیم به حافظه داخلی ماوس برای سرعت سوئیچینگ بین چند عدد آه و چون موس بازی مدرن, همچنین شامل چندین نقطه RGB روشنایی. اگر شما نیاز به یک گزینه ارزان است که هنوز هم دارای بلوتوث و کافی کامپیوتر بازی لغو احکام صادره ی اتمام G603.

بهترین موس بلوتوث ارگونومیک: Logitech MX خط پایین ($ 84)

عمودی موش ارگونومیک برای پیدا کردن با اتصال بلوتوث هستند اگر شما نیاز به راه حل های ارگونومیک، بنابراین توصیه می شود لاجیتک گوی MX یعنی (که آن هم ما بهترین انتخاب در رده خود). آن شامل RF و بلوتوث همان دسته کوچک موسیقی جاز به عنوان کامل M720 مسابقات سه گانه بالا، با پشتیبانی از جریان به طور همزمان با استفاده از ماشین آلات متعدد.

در صورتی که خود را مربا بسته همچنین همراه با پایه شامل برای شیب 20 درجه. چرخ پیمایش شامل حالت سرعت و دکمه های اضافی برنامه ریزی مقدار زیادی از ویژگی های پیشرفته از طریق درایور لاجیتک نرم افزار عمل می کنند. MX یعنی در بدن بزرگ است که برای راحتی به جای تحرک بزرگ اما اگر شما اصرار به کار خود باتری های قابل شارژ و سریع دستگاه مبادله ميانگين دکمه شما می توانید آن را. برای کسب اطلاعات بیشتر, اتمام ما بررسی کامل در اینجا.

بهترین موس بلوتوث موبایل: Logitech MX هر کجا 2S

2S MX هر نقطه فشار همه لاجیتک ویژگی های پایان بالا پایین به موش کوچک مورد اندازه دسته کارت برای اتصالات به کیف لپ تاپ و یا حتی ایده آل پاکت پی سی. هر چند کوچک است، شکل گرد نیست قربانی آسایش و یا سعی کنید بیش از حد آن با دکمه لمسی مبتنی بر, فقط به عنوان برخی از مدل های رقیب. آن شامل پشتیبانی از بلوتوث و دانگل RF USB، و همچنین سریع قابلیت مبادله بین سه رایانه های مختلف و یا دستگاه های تلفن همراه. اگر تنها یک چرخ اسکرول با توجه به اندازه کوچک طراحی شامل هر دو ثابت پیمایش و اسکرول افقی.

نصب لاجیتک نرم افزار باز کردن اتصال کلید سفارشی و برنامه جریان است که اجازه می دهد تا کاربران برای کنترل چند دستگاه مک و یا کامپیوتر در یک بار. 2S MX در هر جای موبایل زیست باتری قابل شارژ، اما آنچه باعث بهتر از گزینه های مشابه اختصاصی “Darkfield” سنسور لیزری که می تواند حتی بر روی سطح شیشه ای — بسیار مفید است هنگامی که شما همیشه نمی تواند بهترین نقطه برای نشستن و کار را انتخاب کنید. ماوس در چند رنگ تنوع می آید و می تواند اغلب توان یافت برای زیر 60 $ خرده فروشی، که با توجه به مقرون به صرفه تمام فناوری پنهان داخل قاب نسبتا کم.