تاریخ غرب در ماه جولای

>

  • اسکوئر انیکس آوردن ستاره اقیانوس: Anamnesis دو دستگاه تلفن همراه در غرب.
  • بازی اصل در ژاپن در سال 2016 آغاز شد و نسخه جدید قابلیت dubs انگلیسی.
  • تاریخ انتشار ژوئیه انتظار می رود، و قبل از ثبت نام در بازی بزرگ در حال حاضر موجود است.

میدان Enix در ستاره اقیانوس: Anamnesis به آینده رسما به غرب. آن را در راه ژاپن در سال 2016 منتشر شد و در حالی که این نیست که آنها زمانی به آن را بیش از، آن خواهد شد منتظر آمده به عنوان خبر خوب به طرفداران سبک انیمیشن اکشن RPGs.

این نسخه جدید است که حتی دوبله فارسی محاوره ای در بازی شامل. این ممکن است چیز خوبی یا بدی بسته به چقدر مستلزم انجمن شما هستند.

ستاره اقیانوس: Anamnesis ورود تلفن همراه اول در فضای فیلم حق رای دادن است و سبک بصری شبیه به بقیه مجموعه است. این بار داستان حول Pangalactic فدراسیون کشتی فضایی GFSS 3214F. به عنوان کاپیتان خود شما باید برای مقابله با خرید اینترنتی پس از خرابی hyperdrive کشتی خود را به سرزمین های ناشناخته می فرستد.

 ستاره اقیانوس Anamnesis نسخه ویژه ستاره اقیانوس: تاریخچه

بازی در حالت عمودی بازی می شود و بازیکنان باید در کنترل شخصیت خود را به منظور طفره رفتن حمله و شکست کارفرمایان قدرتمند. این آزاد به بازی با سیستم gacha از شخصیت های جدید آنلاک. ده ها تن از شخصیت هر کدام با توانایی های منحصر به فرد خود را و آمار وجود دارد.

به عنوان شخصیت های بیشتر را باز کند، شما می توانید چیدمان تیم خود سفارشی. چند کلاس های تخصصی، از جمله حمله sharpshooters مدافعان invokers و شفا دهندگان وجود دارد. شما همچنین می توانید شرکت در مسابقات چند نفره تعاونی را پایین دشمنان قدرتمند.

اگر چه هیچ تاریخ انتشار رسمی اعلام شده، تریلر برای ستاره اقیانوس: Anamnesis اشاره انتشار ژوئیه سال 2018. خواهیم کرد که بازی در نهایت می آید شما را نگه دارید.

اگر می خواهید برای اولین بار به دانستن زمانی که بیرون شما در فروشگاه بازی با کلیک روی دکمه زیر قبل از ثبت نام می توانید. شما نیز برای برنامه بسته بتا در وب سایت رسمی این بازی می توانید ثبت نام. بیش تر ثبت نام، دریافت پاداش بهتر و بهتر، پس فراموش نکنید که به دوستان خود بگویید!