ممکن است سحر و جادو & عنصری نگهبان بررسی

>

پس از سال ها بدون ممکن است & سحر و جادو بازی, یوبی سافت به تازگی عنوان موبایل جدید تحت نام ممکن است & سحر و جادو عرضه: نگهبان عنصری. خبر خوب این است که این بازی به خوبی جلا با بسیاری از چیزهای خوب برای آن است. خبر بد این است که در آن هیچ ارتباطی با بقیه ممکن است سحر و جادو & حق رای دادن است. مطالعه بیشتر در برای کامل ممکن است & سحر و جادو: بررسی عنصری نگهبان. ممکن است & سحر و جادو عنصری نگهبان صفحه نمایش منوی اصلی ” width=”840″ height=”420″ srcset=”http://superdvd.ir/wp-content/uploads/2018/06/ممکن-است-سحر-و-جادو-عنصری-نگهبان-بررسی.jpg 840w, https://cdn57.androidauthority.net/wp-content/uploads/2018/06/might-magic-elemental-guardians-main-menu-screen-300×150.jpg 300w, https://cdn57.androidauthority.net/wp-content/uploads/2018/06/might-magic-elemental-guardians-main-menu-screen-768×384.jpg 768w, https://cdn57.androidauthority.net/wp-content/uploads/2018/06/might-magic-elemental-guardians-main-menu-screen-16×8.jpg 16w, https://cdn57.androidauthority.net/wp-content/uploads/2018/06/might-magic-elemental-guardians-main-menu-screen-32×16.jpg 32w, https://cdn57.androidauthority.net/wp-content/uploads/2018/06/might-magic-elemental-guardians-main-menu-screen-28×14.jpg 28w, https://cdn57.androidauthority.net/wp-content/uploads/2018/06/might-magic-elemental-guardians-main-menu-screen-56×28.jpg 56w, https://cdn57.androidauthority.net/wp-content/uploads/2018/06/might-magic-elemental-guardians-main-menu-screen-64×32.jpg 64w, https://cdn57.androidauthority.net/wp-content/uploads/2018/06/might-magic-elemental-guardians-main-menu-screen-1000×500.jpg 1000w, https://cdn57.androidauthority.net/wp-content/uploads/2018/06/might-magic-elemental-guardians-main-menu-screen-1200×600.jpg 1200w, https://cdn57.androidauthority.net/wp-content/uploads/2018/06/might-magic-elemental-guardians-main-menu-screen-400×200.jpg 400w” sizes=”(max-width: 840px) 100vw, 840px”/>

 خوش آمدید به Akadimia </h3>
<p> بیایید این دریافت از راه راست کردن خفاش: طرفداران اصلی ممکن است & سحر و جادو بازی (و یا حتی قهرمانان اسپین آف) نباید انتظار هر چیزی مشابه این نسخه تلفن همراه. عنوان قبل از آنها به دست آورد حقوق به حق رای چند سال قبل، ممکن است & سحر و جادو توسط یوبی سافت منتشر شد مانند: نگهبان عنصری رو نمی بسیار با <a href=IP متر & جز محبوب. در واقع آن تقریبا آن نادیده می گیرد.

نگهبان عنصری رو نمی بسیار با IP متر & جز محبوب. در واقع آن تقریبا آن نادیده می گیرد.

در عوض، شما را به عنوان یک دانشجوی جوان در متاسفانه به نام “Akadimia” مدرسه سحر و جادو بازی. پس از برخی از گفتگوی مقدماتی شما به بازی کاهش یافته است که بر اساس اطراف جمع آوری و تسطیح تیم موجودات به منظور غلبه بر چالش های بیشتر و سخت تر. موجودات زنده و نه شخصیت اصلی هر چیزی از جهان ممکن است & سحر و جادو شبیه است.

این ممکن است ناامید کننده برای عده که بازگشت به ریشه عجیب قرون وسطی فی سری انتظار. اگر شما موفق با این حال، دو رویکرد ممکن است & سحر و جادو: نگهبان عنصری به عنوان یک بازی کاملا جداگانه در واقع یک بازی واقعا خوبی ساخته شده است. است که، تا زمانی که شما مانند سنگ زنی.

 ممکن است & سحر و جادو عنصری نگهبان مخلوق اندیشه اندی

گرافیک

اولین چیزی است که واقعا می ایستد مورد ممکن است & سحر و جادو: نگهبان عنصری خود تصاویری غنی و دقیق است. چشم انداز روشن و رنگارنگ است و موجودات زنده نیز به خوبی طراحی شده اند. برای کاربران آندروید است که از قبل ثبت شده، حتی موجودی سم خاص به نام “اندی” که شبیه به ربات یاد اندیشه که نشان قدرت اندیشه خود ما نیز ادای احترام به وجود دارد. کاربران IOS دریافت موجودی مشابه و از آنجا که آنها به اشتراک گذاری سرور مشترک شما ممکن است در سراسر آن در PvP آمده.

به عنوان پیشرفت شما حتی اگر آنها بسیار مفید این تالار عجیب است. جزئیات کوچک است که نشان می دهد تفاوت بازی خوبی جلا از استودیو های بزرگ مانند یوبی سافت و ساخته شده توسط شرکت های کوچکتر را در بودجه تنگ تر است.

ممکن است & داستان سحر و جادو عنصری نگهبان ” width=”840″ height=”420″ srcset=”http://superdvd.ir/wp-content/uploads/2018/06/1528009993_254_ممکن-است-سحر-و-جادو-عنصری-نگهبان-بررسی.jpg 840w, https://cdn57.androidauthority.net/wp-content/uploads/2018/06/might-magic-elemental-guardians-story-300×150.jpg 300w, https://cdn57.androidauthority.net/wp-content/uploads/2018/06/might-magic-elemental-guardians-story-768×384.jpg 768w, https://cdn57.androidauthority.net/wp-content/uploads/2018/06/might-magic-elemental-guardians-story-16×8.jpg 16w, https://cdn57.androidauthority.net/wp-content/uploads/2018/06/might-magic-elemental-guardians-story-32×16.jpg 32w, https://cdn57.androidauthority.net/wp-content/uploads/2018/06/might-magic-elemental-guardians-story-28×14.jpg 28w, https://cdn57.androidauthority.net/wp-content/uploads/2018/06/might-magic-elemental-guardians-story-56×28.jpg 56w, https://cdn57.androidauthority.net/wp-content/uploads/2018/06/might-magic-elemental-guardians-story-64×32.jpg 64w, https://cdn57.androidauthority.net/wp-content/uploads/2018/06/might-magic-elemental-guardians-story-1000×500.jpg 1000w, https://cdn57.androidauthority.net/wp-content/uploads/2018/06/might-magic-elemental-guardians-story-1200×600.jpg 1200w, https://cdn57.androidauthority.net/wp-content/uploads/2018/06/might-magic-elemental-guardians-story-400×200.jpg 400w” sizes=”(max-width: 840px) 100vw, 840px”/>

 سبک نگهبان عنصری تر مانند جهان اصول فقه از ممکن است & سحر و جادو است. موجودات در اکثر موارد مانند هیولا, با چند نظیر انسان نما به مخلوط چیز پرتاب نگاه. ممکن است نگاه کمی کودکانه برای کسانی که ترجیح می دهند grittier بازی سبک اما بنابراین من نمی تواند توسعه دهنده انتخاب گسل که بیشتر ترجیح شخصی است. مقاله مرتبط </p>
<div class=

انیمیشن شخصیت نیز صاف است. آسان به آنچه در جریان است در مبارزه با علاقمندان و debuffs به وضوح نمایش داده شده است. تنها شکایت من این است که در ابتدا آن طول می کشد در حالی که میله به پلک زدن هیت قرمز استفاده می شود، سلامت موجودات خالی است از گاهی میرسد وقتی در واقعیت آن هنوز است که 30% HP.

در تنظیمات شما بین فریم های بالاتر و یا l باتری بهتر می توانید انتخاب کنید ایف و همچنین سطح در سایه و کمی اطلاعات دیگر. این اجازه باید آن را به اجرا در دستگاه تنظیمات پایین با سود اضافه نمی تخلیه باتری خود را هنگام انجام کارهای تکراری.

 ممکن است & سحر و جادو جنگ عنصری نگهبان debuffs مبارزه با

اگر چه حالت های بازی مختلف از جمله PvE و PvP همه از گیم پلی در ممکن است & سحر و جادو: نگهبان عنصری حول محور جنگ مبتنی بر تیم. اگر شما آشنایی با هر یک از Summoners یا عناوین جدید در همان ژانر جنگ، این عنوان rem آرکا سرب مشابه است.

نگهبان عنصری قطعا نمی شکستن هر زمین جدید در بخش گیم پلی

کمی بیش از حد مشابه، در واقع. چند تغییرات کوچک در سیستم مبارزه با مهمترین آنها وجود دارد که شخصیت بازیکن بخشی در نبرد کنار موجودات خود را طول می کشد اما نگهبان عنصری قطعا نمی شکستن هر زمین جدید در بخش گیم پلی. در این مرحله بازی gacha بی شماری در اکوسیستم آندروید در دسترس وجود دارد.

هرچند سیستم انرژی است که مقدار جنگ شما می توانید وارد محدودیت اصلی چقدر زمان شما به بازی است. و بازی، من منظور سازمان دیده بان خود موجودات پوند دور در دشمنان شما در حالت خودکار. شما می توانید کنترل کامل مبارزه اما بنده که بیشتر از گیم پلی بازی عبارت است از سنگ زنی سطوح و مواد، شما می خواهید را به استفاده کامل از اتوماسیون.

 ممکن است & سحر و جادو عنصری نگهبان pve جزایر dragonmist

کجا فرز و پیشرفت

که صدا ممکن است مثل آن ‘حس غرور و دستاورد’ اما نگهبان عنصری در این زمینه بسیار بهتر از آن اشراف در سبک موبایل است را فراهم می کند. به عنوان مثال، هنگامی که شما موجودات سطح حداکثر و رتبه آنها تا، سطح خود را بازنشانی اما آنها هنوز هم قوی تر از قبل از آنها.

این همین کار را با تکامل است که تغییر ظاهر موجود و سنبله قابل توجه در قدرت، حتی برای کم است-نادر. موجودات، بدون باطل کردن هر یک از کار سخت شما به آن را در حال حاضر است. در مقایسه با دیگر عناوین است که دو گام به جلو، یک قدم پشت رویکرد این یک بهبود عمده است.

اگرچه بسیاری به دنبال دارد، رابط بازی را تمیز و آسان برای استفاده است.

که گفت: رفتن به گرفتن برخی از زمان شروع به دیدن دستاوردهای بزرگ. اگر شما لذت می برند که سبک سنگین سخت کار کردن پیشرفت زیادی در ممکن است & سحر و جادو پیدا کنید: نگهبان عنصری. این ویژگی سطح که نادر در بازی های تلفن همراه است و بر خلاف جنگ Summoners استودیوی بزرگ برای نگه داشتن محتوای جریان دارد. فقط چند روز پس از انتشار در حال حاضر وجود دارد حالت آموزش جدید بیرون می آید، و همچنین به عنوان دیگر طعنه به روز رسانی مانند یک سیستم برای ساخت استفاده از موجودات تکراری.

همچنین است ذکر که اگر چه بسیاری به مسیر با موجودی نگه داشتن سطح یو پی اس و تحولات و حرفی و غيره به عنوان شما را از طریق بازی پیشرفت, بازی رابط کاربری تمیز و آسان برای استفاده است. در مقایسه با منوهای پیچیده انتشار اخیر دیگر gacha سیاه چال شکارچی قهرمان مراقبت خیلی بیشتر در چیزهای دست گرفته شده است روشن است.

 ممکن است & سحر و جادو عنصری نگهبان فروشگاه در برنامه خرید نقدی

A رایگان به بازی مدل هم

است که محدود کردن در این روز و سن، پارسه بسیاری آموخته اند به تپه ها را اجرا کنید که نگاه اول آزاد به بازی بازی های تلفن همراه. ممکن است & سحر و جادو: نگهبان عنصری است بسیاری از مشکلات مشابه دیگر freemium بازی سبک، با در برنامه خرید تا صد دلار. با این حال، آن را در راه آن مانع از افتادن به قلمرو پرداخت به برنده اجرا می شود و بدون تبلیغات آزار دهنده در هر نقطه در این بازی یافت می شود وجود دارد.

بازی ارز حق بیمه, موم, به نام هستند مزایای اصلی به صرف پول در بازی. آنها اجازه می دهد بازیکن برای باز کردن جعبه با موجودات تصادفی خرید منابع و انرژی و به طور کلی چیزهایی سرعت بالا. خوشبختانه, بازی رایگان, به خصوص برای بازیکنان جدید کاملا با مهر و موم پاداش سخاوتمندانه است. وجود دارد ماموریت با پاداش خوش تیپ برای تجمع کمی همه چیز، حتی تغییر نام خود را.

 ممکن است & سحر و جادو عنصری نگهبان acheivement صفحه نمایش

به جای ترس قدرت unmatchable نهنگ، شما باید بیشتر نگران بازیکنان در استرالیا, کانادا ، و دیگر کشورهای نرم راه اندازی است که از آوریل گذشته پخش شده است. PvP بخش نسبتا کوچکی از بازی است که هر چند، و اگر شما می توانید به انجمن با برخی از این بازیکن قوی تر، آن را حتی به نفع خود کار می. مقاله مرتبط

حتی برای بازیکنان با جیب عمیق، هیچ تضمینی payout بزرگ وجود ندارد. مثل بازی های gacha دیگر شما در رحمت قرعه کشی و مگر اینکه شما خوش شانس شما با موجودات دیگر قوی تر از آنهایی که شما در حال حاضر تا پایان. بازیکنان آزاد می تواند به پیشرفت فقط خوب درست کردن چند موجودات دو ستاره ویژه قوی. هیچ نشانه ای از موجودات که مفید هستند و برای تیم خود را ساخت تا شما اساسا به دستگاه های خود را ترک کردند آنهایی که فقط غذا وجود دارد.

است که یک منطقه که در آن بازی می تواند کمی بهبود آموزش استفاده کنید. مبارزه با ساده و سر راست است، اما دانستن آنچه شما باید کار کردن به سمت و یا حتی موجودات که دو سطح بالا به شکل می تواند مشکل باشد. خوشبختانه جامعه بازی است بسیار مفید است (بسیاری از بازیکنان می آیند از Summoners جنگ)، بنابراین شما می توانید برای مشاوره در انجمن یا چت جهانی بپرسید.

 ممکن است & جنگ سحر و جادو عنصری نگهبان

ممکن است & سحر و جادو: عنصری نگهبان بررسی-نتيجه

در پایان روز، هر چند ممکن است & سحر و جادو: عنصری نگهبان را بسیار نوآورانه نیست، طول می کشد بهترین عناصر از آنچه در حال حاضر وجود دارد خارج است و بر آنها را بهبود می بخشد. این مشخص نیست که آیا این همان سطح از موفقیت جنگ Summoners برسد اما آن بدون شک مشخصات همان بازیکن را جذب کند. اگر شما لذت می برد جنگ Summoners یا سال پخش شده است و به دنبال چیزی تازه، نگاه دیگری به جز ممکن است & سحر و جادو: نگهبان عنصری.

فقط آن را به هر چیزی مانند ممکن است & سحر و جادو از کودکی این انتظار نیست. شاید روزی دیگر درست متر & جز اند ولی امروز آن روز است خواهیم دید.