بهترین بودجه میز لامپ برای همه شما روشنایی بررسی نیازهای گیک

میز دفتر خانه تنظیم و مناسب به نظر می رسد. مانیتور شیرین و صفحه کلید و ماوس, شاید چند شارژر وجود دارد، اما جزئیات بسیار مهم از دست رفته–لامپ دفتر بزرگ. هرگز ترس، ما را به شما با بهترین بودجه دفتر لامپ وجود دارد تحت پوشش داریم.

مانند بسیاری از انتقادات، شما می توانید صرف تن از پول در یک لامپ رومیزی بزرگ — اما چراغ حق بیمه با قیمت حق بیمه موضوع برای یک روز دیگر. وجود دارد مقدار زیادی از لامپ های فوق العاده برای قیمت مناسب ارزش زیرچشمی نگاه کردن که گرفتن اگر شما می خواهید روشنایی بزرگ اما شما نمی خواهید به شکستن بانک.

هر یک از نوشته ها ما با بهره گیری از لامپ های LED (بنابراین شما نه تنها در قیمت خرید اما هزینه های عملیاتی نیز صرفه جویی) با چند ارائه قابلیت های اضافی برای آن زمان شما می توانید با کمی بیش از به سادگی نور انجام. شیوه های مختلف کار نیاز به سبکهای مختلف نورپردازی ما فرم خود را هم در نظر گرفته شده.

ما انتخاب کنید دسته لامپ میز بودجه است.

بهترین همه طفیلی: TaoTronics LED چراغ رومیزی (30 دلار)

TaoTronics است طاقچه های خوب در بودجه قیمت ارائه شده برای نور پردازی و کوچک خانه الکترونیک و چراغ رومیزی LED TaoTronics برنده یکی دیگر از شرکت است. لامپ dimmable دفتر است که به اندازه کافی گسترده به پوشش منطقه کلیدی میز خود، و برخی از ویژگی های اضافی را به شما از همه بیشتر دوست دارد.

USB شارژ پورت در لامپ، اثبات بزرگ برای آن زمان هنگامی که شما نیاز به، خوب، هر چیزی مبتنی بر USB شارژ وجود دارد. این کنترل لمسی آسان برای استفاده از تا شما به سادگی اسلاید انگشت خود را در اطراف آن به سطح روشنایی نیشگون گرفتن و کشیدن و انتخاب از 5 حالت مختلف چراغ در بالای آن وجود دارد. سر میز لامپ 90 درجه چپ و راست یا 135 درجه بالا و پایین می تواند چرخش.

آید به سبک است تنها جایی که در آن چراغ رومیزی LED TaoTronics کاملا نقطه ضربه نمی کند. برای عملکرد ساخته شده است به جای طراح به نظر می رسد (مگر آن که نگاه شما بعد از بيمارستان مینیمالیستی با داش شاید سفینه فضایی).

بهترین برای Dimming سطح: چراغ رومیزی LED تا کنون لو Dimmable روشنایی ($ 23)

می خواهید چراغ رومیزی با بیش از نیم دوجین تنظیمات روشنایی? چراغ رومیزی LED روشنایی همیشه لو Dimmable که لامپ است. با استفاده از صفحه لمسی، شما نور دو نیشگون گرفتن و کشیدن می توانید سطوح مختلف 7 هر غذا به نیاز های مختلف. این که آیا شما در حال خواندن, مطالعه, آرامش بخش, و یا حتی خواب وجود دارد یک محیط برای شما در اینجا.

که, سر چراغ می چرخد تا 270 درجه با بازوی قابل تنظیم 150 درجه و 340 درجه پایه revolvable. آسان به سمت راست برای نیازهای شما است به همراه تثبیت کننده پایه ساخته شده است بنابراین شما دان ‘ باید نگران آن اوج. همانند چراغ TaoTronics آن را دقیقا شیک اما آن فراهم می کند مقدار زیادی از نور روی میز خود را که پس از همه، تابع اولیه یک لامپ رومیزی است.

بهترین راه حل برای نور شب: Saicoo LED چراغ رومیزی ($ 22)

اگر، مانند ما، شما مسئول کار در میز خود را در ساعات اندکی، پس مناسب است که به یک لامپ رومیزی است که همچنین به عنوان نور شب کار می کند. چراغ رومیزی LED Saicoo می کند که دقیقا. به عنوان یک لامپ این سه سطح تنظیم اجازه می دهد شما را به کم نور روشنایی از 10 تا 40% یا 100%. این نور شب است که کارها خیال باف است.

ویژگی های نور شب در شکل توپ در پایه چراغ رومیزی است. 256 رنگ را با چرخ رنگ امکان تغییر آن را به نگاه با این حال شما می خواهید آن را به نگاه ارائه می دهد. کنترل در هر دو مورد هستند لمسی حساس بنابراین آسان به چرخ را درست کارها غلغله است.

به دلیل طراحی، شما نمی تواند زاویه تنظیم بسیار تا بسیار با چراغ های دیگر، اما اگر شما به دنبال چیزی کمی متفاوت، این خیلی شسته و رفته است. همچنین شامل یک شارژر دو پورت با پورت 1A برای لامپ و پورت یدکی برای شارژ گوشی و یا قرص خود را.

بهترین میز شیک: Tomons چوب نوسان بازو چراغ رومیزی ($ 33)

می خواهید چیزی است که روی میز خود را بزرگ به نظر می رسد و همه چیز به خوبی روشن است؟ چوب Tomons نوسان بازو میز لامپ چراغ های آن است. ساخته شده از چوب جامد, این شرکت و بسیار شیک است به دنبال از چراغ رومیزی متوسط بودجه است.

با استفاده از طراحی اسکاندیناوی سبک ساده و در عین حال ظریف، ترکیب فلز و چوب به شکل ظاهر بسیار بهتر از پلاستیک منظم است. هنوز هم با سلاح خود را به میل خود از طریق سه مفاصل قابل تنظیم قابل انعطاف است. حرکت نزولی تنها این است که شما نیاز به خرید لامپ به طور جداگانه آن کمی گران است. اگر می خواهید چیزی بیشتر چشم نواز از بسیاری، با این حال، این چراغ رومیزی برای شما است. (اگر شما می خواهید به دیدن نگاه retro در عکس بالا ربودن تا “رشته” سبک لامپ LED، مانند این لامپ Sylvania حتما.)

بهترین راه حل برای بودجه: TW روشنایی پیچک LED چراغ رومیزی ($ 13)

در بودجه اما نیاز به یک لامپ رومیزی خوب است؟ TW پیچک روشنایی چراغ رومیزی LED چراغ های آن است. آن قطعا بسیار چشم نواز را نگاه نمی کند اما این کار کاملا کند.

این ارائه می دهد 3 سطوح مختلف dimming, اعم از نور برای تکمیل وظایف به نور محیط بیشتر برای آرامش. در حالی که شما آن را استفاده کنید تا شما به راحتی می توانید شارژ تلفن یا رایانه لوحی از آن پایه اتاق برای یک پورت USB است. به علاوه، گردن لامپ به طور کامل قابل تنظیم برای راحتی شما است. سبک بیتی و نه پوشیدن سخت ترین چراغ است اما قیمت آن مقرون به صرفه است.

ساعت خودکار بهترین طرفداران: Lampat LED چراغ رومیزی ($ 19)

چراغ رومیزی LED Lampat کمی از همه چیز برای قیمت مشتاق ارائه می دهد. آن 5 سطح روشنایی هم 4 حالت روشنایی جدا است — تقسیم بین خواندن، تحصیل، استراحت و خواب — با لمس صفحه حساس کمک به شما انتخاب بهترین برای شما. یکپارچه در پایه پورت USB که برای شارژ گوشی از طریق مناسب است.

لامپ دو چرخش حدود 180 درجه، بسیاری از نیازهای خود را اگر نه کاملا به عنوان انعطاف پذیر به عنوان برخی از جایگزین در اینجا پوشش.

که در آن اصلی تر کارها تنظیم تایمر خودکار آن است. شما قادر به تنظیم آن به طوری که آن به طور خودکار سوئیچ پس از 30 دقیقه یا یک ساعت. اگر شما مستعد ابتلا به فراموش کردن آن به خاموش کردن هم که راه آن کامل به عنوان یک شکل از نور شب و یا به سادگی است. اگر شما نیاز به چیزی با تایمر، این است که ایده آل است.