چه باید کرد اگر شما به جای باتری آی فون خود را و هنوز را مسائل

>

اگر شما به تازگی جایگزین باتری آی فون خود را (و یا توسط تکنسین اپل مجاز انجام داده بود) و شما هنوز حال تجربه مشکلات زندگی باتری, رفع چند شما می توانید سعی کنید که وجود دارد ممکن است کمک کند.

مرتبط با: “چگونه آن را به جای باتری آیفون دشوار است؟

اگر شما شنیده ام، اپل تازگی throttling اپل است که باتری های قدیمی، تخریب آغاز شد. یک ثابت (بدون خرید آی فون جدید) بوده است به جای باتری با یکی جدید است که توسط شرکت اپل می توانید برای 30 دلار انجام می شود، اما وحشتناکی دشوار است برای انجام آن خودتان هم نیست.

با این حال، اگر شما با داشتن مسائل پس از باتری در آی فون خود را به جای داشتن، چند چیز شما می توانید برای رفع آن، از جمله انجام راه اندازی مجدد سخت کالیبراسیون باتری جدید یا جایگزین کردن باتری جایگزین وجود دارد.

انجام راه اندازی مجدد سخت یا DFU بازگرداندن

 صفحه نمایش شات 2016-08-01 که 2.13.32 PM_stomped

برای شروع، ساده ترین چیزی که شما می توانید سعی کنید حل مشکلی از جمله این یکی، به سادگی راه اندازی مجدد آی فون خود را.

اگر که کار نمی کند، سپس گام بعدی راه اندازی مجدد سخت است که فوت و فن هنگامی که تلفن خود را در نوبت خو شما نیز می توانید استفاده کنید انجام است. بستگی دارد که چگونه شما انجام راه اندازی مجدد سخت در آیفون مدل چه دارید: آیفون

  • عموماً و زودتر: فشار دهید و نگه دارید پایین دکمه صفحه اصلی و قدرت برای حدود ده ثانیه. اجازه رفتن هنگامی که لوگوی اپل ظاهر می شود.
  • آی فون 7: فشار داده و نگه دارید پایین دکمه های هر دو قدرت و حجم پایین برای حدود ده ثانیه، تا آرم به نظر می رسد.
  • آی فون 8 و جدیدتر: مطبوعات و انتشار جلد به بالا را فشار دهید، و سپس فشار دادن و انتشار حجم پایین دکمه. پس از آن، مطبوعات و کلید قدرت نگه دارید تا لوگوی اپل ظاهر شود.

مرتبط با: اگر انجام هارد ریست هنوز مسائل باتری را حل نمی کند چه چیزی را باید انجام دهد زمانی که شما آی فون یا آی پد به نوبه خود در

نیست، شما می توانید بازیابی DFU است که آی فون خود را (تا مطمئن شوید که به آن را به بالا) کاملا پاک خواهد شد، همچنین بروز رسانی به زور سعی سیستم عامل، اگر یکی وجود دارد.

باتری جدید

و سپس شما احتمالا در دستورالعمل تنظیم باتری گفته شد اگر شما جایگزین باتری خودتان با استفاده از کیت iFixit تنظیم. اگر اپل باتری خود را جایگزین، با این حال، آنها احتمال این برای شما انجام خواهد داد. اگر شما با داشتن مشکلات زندگی باتری پس ارزش رفتن ممکن است.

کالیبراسیون باتری بسیار ساده است، اما طول می کشد کمی صبر. فقط تخلیه باتری تا زمانی که گوشی خود را کاملا می میرد و سپس آن را شارژ تمام راه را تا 100% بدون وقفه. رونق باتری خود را، هم کالیبره شده است.

مرتبط با: نحوه رفع اتهام نادرست درصد توسط باتری کالیبراسیون تلفن شما را

خوب برای انجام این هر چند ماه است به هر حال به منظور نگه داشتن درصد باتری به عنوان دقیق که ممکن است، اما آن را نیز چیزی است که می تواند پرش شروع باتری تازه در آی فون قدیمی تر اگر شما داشتن برخی از مسائل وجود دارد.

اگر هیچ کدام از موارد بالا کار کرده، پس از آن احتمال جایگزینی این است که باتری جایگزین منفجر نشده است جایگزین. نادر است، اما آن اتفاق می افتد.

اگر شما تا به حال سیب (یا تعمیرگاه مجاز) جایگزین باتری برای شما به آنها، آنها بگویم در مورد مشکل شما و آنچه شما را به منظور تلاش برای رفع آن انجام داده ایم.

اگر شما جای باتری خودتان با استفاده از کیت iFixit، شما می توانید تماس با iFixit و توضیح مشکل خود را. اینجاست که داشتم با آی فون همسر من که هنوز هم پس از جایگزینی باتری عمل میکرد. اگر لازم باشد، آنها را به شما باتری جایگزین جدید رایگان می توانید ارسال و که باید فوت و فن کار.