افت قیمت! 71% خاموش Batband دستیابی به موفقیت در

تجربه گوش شما دریافت نوآوری هرگز متوقف به مات کردن.

Batband, لذت بردن از موسیقی & جهان اطراف شما را با این انقلاب hearable. دستگاه که امکان گوش دادن به موسیقی در حالی که گوش خود را رایگان.

بسیاری از ما عشق گوش دادن به موسیقی یا پادکست ها در طول روز، و در آنجا هستند بار هنگامی که غرق کردن جهان دقیقا شما است میخواهند انجام دهند. در شرایط دیگر با این حال، این می تواند ناخوشایند یا حتی خطرناک . اغلب شما باید آگاه باشید از محیط اطراف خود را مانند وقتی که شما را در جاده هستید.

 Batband Batband19659002] پاسخ است. شما به لیست به آهنگ و یا تماس را ، در حالی که نگه داشتن گوش خود را رایگان برای آگاهی موقعیتی اجازه می دهد.

Batband چگونه کار می کند؟

ما می خواهم برای گفتن جادوگری اما پاسخ واقعی هدایت استخوان است.

مبدل Batband امواج صوتی در فرکانس است که می تواند از طریق استخوان جمجمه انجام شده را منتشر می کنند. این امواج صوتی به برداشت توسط گوش درونی ، نگه داشتن شما گوش خارجی رایگان. چیزهای هوشمندانه. 

 Batband شما

اگر این به این معنی دیگر مردم آن می شنوید بیش از حد ممکن است تعجب. خوب، طراحان می گویند که “استفاده از آن با احتیاط هر مطلب آواز را دریافت غیر خودی دو تقریبا شنیده نمی بدان معنی است که”. ما حدس یعنی کاملا خاموش به عنوان هدفون در گوش، اما جهت استفاده در بسیاری از مکان خارج از کتابخانه است.

در هر صورت آن است راه حل های جدیدی برای مشکل دنیای واقعی ، که احتمالا چرا آن 1.6 میلیون دلار در Kickstarter و ایندی گوگو مطرح شده است.

Batband در یک نگاه:

  • اجتماعی ماندن و همکاری در حالی که گوش دادن به موسیقی مورد علاقه خود.
  • و تماس های آزادانه با رابط لمسی و omni جهت میکروفون.
  • راحتی مترجم طراحی ارگونومیک.
  • پخش موسیقی برای 4 + ساعت در یک زمان.
  • را خواستار حتی دیگر با تنظیمات باتری هوشمند
  • بررسی سطح باتری، شخصی سازی تنظیمات با & افت بیشتر حدود رایگان

ما حال spotlighting Batband امروز چون در حال حاضر قیمت 71 درصد است . قیمت خرده فروشی $250 ممکن است کمی از قمار، اما در قیمت تبلیغاتی 69،99 دلار این مقدار باید.

ساعت معامله به زودی منقضی می شود ، پس اگر Batband اوج خود بهره سپس آمار دکمه زیر برای پیدا کردن معامله.

تیم AAPicks می نویسد: درباره ما فکر می کنیم شما می خواهم، و ما ممکن است سهم درآمد حاصل از هر گونه خرید های ساخته شده از طریق لینک های وابسته را مشاهده کنید. برای دیدن همه ما داغ ترین معاملات، سر را به مرکز AAPICKS.


در حال جستجو برای یک گوشی جدید و یا طرح اینجا شروع کنید با ابزار قدرت طرح اندیشه:

این ابزار هوشمند به شما اجازه می دهد تا برنامه با تلفن قیمت ردیف داده ها و دسترسی های منطقه ای فیلتر. توقف برای خدمات همراه شما overpaying نفرت و تلفن است که شما خسته. با استفاده از ابزار مقایسه گوشی & طرح ما به طور کامل سفارشی کردن تجربه همراه خود و بدون دردسر گذار از یک حامل به دیگری!