7 Of The Best Turn-Based چند نفره بازی برای موبایل-بررسی گیک

نوبتی (یا ناهمزمان) چند نفره بازی بزرگترین چیزی که به تلفن همراه از، خوب، تا به حال بازی هستند. خوب, کمی اغراق وجود دارد وجود دارد، اما اگر در زمان محدود هستید اما می خواهم به بازی در کنار دوستان آنها به بزرگ. 7 بازی بسیار جذاب بر اساس نوبت برای شروع است.

در تمام این بازی ها، شما قادر به تبدیل هر زمان که آن را مناسب شما را. مناسب برای زمانی که زندگی مشغول است و نه شما یا دوست شما را هم به کنار اسلات اختصاص داده شده در روز بازی با هم. در عوض، شما در داخل و خارج شیب می توانید هنگامی که آن را مناسب شما گرفتن حرکت خود را. حتی اگر این اتفاق در 3 در هنگامی که شما تلاش برای نوزاد به خواب گردیم. تمام بازیهای حق نیز هستند چرا که فوق العاده را که می خواهد به اتلاف وقت گرانبها با حد وسط?

اینجا ما مورد علاقه بر اساس نوبت بازی های چند نفره برای موبایل.

کلمات با دوستان 2 (آندروید و iOS، آزاد)

اگر شما نوعی هرگز کلمات با دوستان قبل از بازی، شما در برای درمان. کلمات با دوستان 2 است اساسا دستمالی اما بهتر. در آن ساده است، شما آن را در نوبت هجی کلمات را از کاشی را در اختیار دارید. برخی از مناطق در هیئت مدیره پیشنهاد دو یا سه برابر کردن نمرات نقطه پس از آن شما را به کشف کردن است که در آن بهترین به حرکت چیز. حتی اگر شما بزرگ با بازی با واژگان نیست، بنابراین شما هنوز هم ایستاده شانس همه کاملا استراتژیکی است.

کلمات با 2 دوستان می افزاید: فرمول نیز از جمله چالش های انفرادی حوادث که در آن شما می توانید بازی با شخصیت های داستانی. مسابقات تیمی نیز گزینه ای را از طریق جدید رعد و برق دور هستند. واقعا هر چند، پاپ هسته را از رقابت با دوستان در سراسر حماسه برگذار دقیقه طول می کشد تا هفته بسته به چگونه اغلب شما می توانید هر دو را بازی می آید.

برای اندروید و iOS در دسترس است.

قرعه کشی چیزی (آندروید و iOS، آزاد)

حتی اگر نمی توانید به خوبی از آن قرعه کشی بازی نوع Pictionary مانند قرعه کشی چیزی impressively اعتیاد آور است. بازی شما مصرف می شود به هر چیزی از همبرگر به مسابقه فوتبال دوست دارم. به چه کارت شما انتخاب کنید، و آنچه شما انتخاب می کنید به قرعه کشی از یکی از سه کلمه است.

بسیاری از سرگرم کننده است و در واقع همه ساخته شده است بهتر با حقیقت شما باید صبر به نوبت. اگر شما آن را بیش از حد به سرعت بازی, آن می تواند تکراری اما چند لحظه در روز حرکت شما را به پیدا کردن پاداش همیشه. شما می توانید انتخاب برای خرید بسته های رنگ و قدرت یو پی اس، اما این دور از ضروری هستند. شادی کردن در تلاش به سادگی به شکل بالقوه مشکوک هر یک از دیگر مهارت نقاشی و شاید در چالش های روزانه فرد بیش از حد شریک شدن.

خیلی مانند کلمات با 2 دوستان آن برای آندروید و iOS است.

کرم 3 (آندروید/iOS, $5)

کرم ها حق رای دادن است سرگرم کننده دیدنی هر فرمت. بازی استراتژی است که شما به عنوان تلاش آنها برای دفع به تیم دیگری از کرم کنترل تیم کرم است. این کرم ها به شدت مسلح هر چند با برخی از سلاح های مناسب حواس پرت را نور عمل. کرم 3 سیستم کلاس جدید است که شما با استفاده از مهارت های منحصر به فرد پوشش امثال Heavies دانشمندان پیشاهنگی و سرباز سنتی شامل.

پشتیبانی چند نفره ناهمگام معنی بنابراین شما لازم نیست که اختصاص یک تکه از زمان دو رقابت شما در نوبت در مسابقات شما دوستان می توانید آن را. بنابراین مهم نیست که اگر دوست شما آندروید است و شما آی فون آن در سراسر سیستم عامل نیز کار می کند. وجود دارد پخش تک مبارزات انتخاباتی حالت سرگرم کننده بیش از حد.

بلیط برای سوار (اندیشه/iOS, $9)

تخته بازی کلاسیک، بلیط به مشارکت بسیاری از طرفداران تبلتب سال beguiled است. در حال حاضر، شما می توانید آن را در چند نفره حرکت بیش از حد و از طریق به نوبه خود مبتنی بر بازی. اگر شما عاشق بازی تخته اما هرگز به زمان ملاقات با دوستان برای چیزی که واقعی به نظر می رسد مناسب است.

بازی شما را به عنوان راه آهن سرمایه دار خیلی مهم، جمع آوری واگن به راه آهن در سراسر شهرهای مختلف ایالات متحده را عصر طلایی اول راه آهن reliving موقعیت. اگر شما مایل به پرداخت هزینه اضافی, بازی موبایل نقشه های اضافی و بسته های توسعه مینی از جمله اروپا هند، آسیا آلمان و بریتانیا شامل. نه تنها عنصر چند نفره جلا است اما بازی تمام است اجرای بسیار عالی در نسخه wildly محبوب جدول بالا آن بر اساس, که آن اغلب به عنوان مثال استرلینگ دقیقا چگونه شرکت های بازی روی صفحه دیجیتال رول باید برگزار می شود اقتباس.

ساده برای رتبه دهی نشده است اعتیاد آور است. این که آیا شما جدید و یا قدیمی دو هیئت مدیره بازی، شما به زودی قلاب شود. برای اندروید و iOS در دسترس است.

UniWar (آندروید و iOS، آزاد)

می خواهید عمیق و مربوط به استراتژی بازی? یکی که در مورد زنی راه خود را برای موفقیت نیست? UniWar این بازی است. آن را به طور موثر فقط شطرنج بلکه با چند مسابقه بیگانه و تخته های متفاوت که در آن زمین چگونه شما تاثیر می گذارد. اطراف در حالی که در حال حاضر شده است، بیش از 10.000 کاربر ایجاد نقشه ها را انتخاب کنید، ساخت تجربه تر متنوع وجود دارد.

این نوع مانند اگر شما عبور از تبادل نظر با شطرنج و جنگ پیشرفته معنی آن فوق العاده عمیق است. این به راحتی بازی است که شما مجبور به صرف ساعت بازی کند اما به دلیل آن به نوبه خود مبتنی بر, شما هنوز هم می توانید زمان را هر زمان که شیب مناسب شما. طرفداران استراتژی درستی این عشق ورزیدن. برای اندروید و iOS در دسترس است.

دیسک 2 Drivin’ (iOS آزاد)

تنها در دسترس برای iOS, دیسک Drivin’ 2 شامل دیسک اطراف آهنگ قبل از حریف خود را گرفتن. گسترده منحنی تغییرات ارتفاع و دسته پیچیده فیزیک در راه گرفتن. به نظر میرسد چیزی که نمی تواند در یک مد به نوبه خود مبتنی بر کار، اما آن را واقعا نشانی. هر نوبت شما راه اندازی شات خود را با حرکت دوم سعی کنید برای جلوگیری از هر گونه خطرات غیر منتظره در طول مسیر در دسترس است.

یک دسته از ارتقا قدرت بیشتر اضافه کردن به شما استراتژی و ماهیت تقریبا کوره در رفته بازی. ترکیب غیر معمول چیزهایی است — حتی پس آن را به عنوان نوبت — اما آن یک تن از سرگرم کننده است.

پروژه ایکس کام دشمن در (اندیشه/iOS, 10 دلار)

سری پروژه ایکس کام است حق رای دادن فوق العاده برای طرفداران بازی استراتژی. همه چیز در مورد آن است که بر اساس نوبت از آن حالت کمپین گسترده تک پخش به آن حالت چند نفره, دادن بازیکن شانس به شریک شدن در برخی از جنگ های حماسی از راه دور است.

پروژه ایکس کام دشمن در گسترش مستقل به سلف خود, پروژه ایکس کام دشمن ناشناخته، با توانایی بیشتر و نقشه ها و همچنین دشمنان جدید را به باز کردن. شما می توانید صدها ساعت در مبارزات انتخاباتی تکنفره صرف اما مقدار زیادی از پاپ جدا می شود کرده است که شما آن را در برابر دوستان خود را بیش از حد duke وجود دارد. آماده برای لذت بردن از عمل و همچنین داستان.

برای iOS و آندروید در دسترس است.