5 g موتور وزارت دفاع برای موتور بازی Z3 بیرون درز, کامل با آنتن ضربت

 موتور بازی ž 3 و 5 g موتور وزارت دفاع. تصاویر XDA توسعه دهندگان

  • g 5 موتور وزارت دفاع که آنلاین، با وزارت دفاع مخفیگاه آنان را برای اتصال با سرعت بالا به موتور Z3 بازی ظاهر.
  • افزونه همچنین دست انداز بزرگ در بالا که احتمالا برای آنتن.
  • بازی موتور Z3 به راه اندازی بعد از این سال انتظار می رود.

خیر برخی از مدها موتور بسیار بسیار خوب است اما رسد 5 g موتور وزارت دفاع برای آینده موتور بازی Z3 یکی بیشتر آنهایی که جالب می تواند باشد.

تصاویر از افزودنی (و گوشی های هوشمند) از طریق XDA توسعه دهندگان ، نشان ما انجمن جای دلپذیری به بیرون درز کرده اند. در واقع قدرت بانک وزارت دفاع، البته با برآمدگی در بالای شبیه — ظاهرا برای آنتن. بخشی از من خواسته بود آنتن واقعی شما را به بالا و پایین پاپ می تواند اگر فقط به خاطر دلتنگی است…

G 5 وزارت دفاع موتور 5 g تلفن همراه اتصال به گوشی های هوشمند، ارائه سرعت بالاتر در این هفته عرضه و مطابق با استاندارد جدید ارسال. احتمالا، بازی Z3 مودم داخلی سلولی برای اتصال 4 g بصورت پیش فرض، قابلیت. برای لپ تاپ خود، اما تعدادی از گوشی های بزرگ در صف خود را بیش از حد

ما اگر بود باتری اضافی در وزارت دفاع بیش از حد، به عنوان اولین نسل جدید اتصال به تلفن همراه می تواند قدرت جنگیدن تعجب نخواهد بود. شما همچنین باید تعجب که آیا انتشار 5 g موتور وزارت دفاع را با Z موتور قبلی کار. پس از همه این نیست به نظر می رسد مانند انجمن گیم پد ساده یا قدرت بانک افزودنی.

سوال دیگر این است که آیا وزارت دفاع اجازه خواهد داد که کاربران برای به اشتراک گذاشتن اتصال 5 g به عنوان Wi-Fi به کانون است. این روش شما نمی خواهد نیاز به خرید دانگل جداگانه 5 گرم یا منتظر تلفن درست 5 g برای به اشتراک گذاشتن اتصال تلفن همراه با سرعت بالاتر.

بستنی 5 g پشتیبانی لازم رتبه دهی نشده است؟

5 g اتصال قرار دارد راه اندازی در ایالات متحده در بازارهای مختلف در نیمه دوم سال 2018 نیت ورایزون است. با این حال، حامل استاندارد رسمی 5 گرم (به نام 5 g جدید رادیو)، ارائه استاندارد خاص خود است که سپس به استاندارد رسمی در زمان تغییر خواهند کرد استفاده نمی کند. شرکت تلفن همراه اتصال دو، 5 g برای استفاده در منزل حال حاضر با تمرکز بر هدف قرار دادن نیست.

با حداکثر سرعت دویدن نیز بازار 5 g اعلام کرد، اما آن را هدف قرار دادن نیمه اول سال 2019. حامل آن برج با آنتن مورد نیاز به روز رسانی، و سپس به پیش فرض رسمی 5 g NR بعد تبدیل خواهد شد.

این باعث می شود ما تعجب که آیا دفاع موتور جدید واقع در فروش در 2019 زمانی که استاندارد رسمی گسترده تر است می خواهم. اگر شرکت 5 g NR پشتیبانی از طریق وزارت دفاع در سال 2018، این قطعا برای پیشنهاد منحصر به فرد به عنوان 5 g گوشی تنها برای راه اندازی در هر اعداد 2019 انتظار می رود را. با این حال، تنها قادر به دسترسی به آن سرعت 5 g در چند شهر آمریکا “تا آن بیشتر از طریق 2020 و فراتر از رول. این امر،

چه در مورد بازی Z3

 آشکار موتور بازی Z3 رندر.

آینده موتور بازی Z3 به ارتقاء قابل توجه بیش از مدل های قبلی بازی شکل است. بایگانی زودتر FCC با موید توسط XDA توسعه دهندگان ، نشان داد متوسط پردازنده گل میمون 636, 4 GB RAM, و 32 GB و یا 64 GB حافظه قابل ارتقا.

گزارش XDA همچنین جزئیات بیشتر دوربین مانند حالت Cinemagraph حالت عمودی در جلو و عقب دوربین و حالت پاپ رنگ به همراه داشت. دیگر مشخصات ادعا شامل 3، باتری 000mAh اسکنر اثر انگشت جانبی نصب شده و 6 اینچ AMOLED صفحه نمایش (18:9).

خیر جک هدفون در مدل بازی بیش از حد، انداختن است بنابراین شما هم به یک آداپتور و یا استفاده از هدفون بلوتوث/USB نوع C میرسد. چه کسی می داند این شرکت جک هدفون موتور وزارت دفاع عوض راه اندازی ممکن است…