قرمز هیدروژن یک: ما تا کنون

>

 قرمز هیدروژن یک

می دانیم ما اول مورد یک هیدروژن قرمز در ژانویه شنیده. همیشه از اخبار گوشی های جدید بلندپروازانه و نوآورانه از قرمز، شرکت آمریکایی شناخته شده برای آن دوربین های حرفه ای سینما به آرامی dripping بیرون شده بود — تا هفته گذشته.

کرک و نگهبان رو به دست بروید که قرمز استودیو برای تلفن های موبایل، ما نگاه یک هیدروژن قرمز, اما نه نمایش دادن. تبدیل می شود، بسیار روی صفحه نمایش اما نمایش هولوگرافی نیست.

“به هیچ وجه برای توصیف یا مشاهده نمایش 4 (4V) نمایش دیگر از دیدن آن در فرد. است فقط هیچ راهی “گفت سرخ موسس و مدیر عامل Jannard جیم صحبت کردن جمعیت در هالیوود برای دیدن گوشی.

صفحه نمایش: “4 مشاهده” حداقل نصف زمین

اول از همه، قرمز هیدروژن یک گوشی های هوشمند در حس مرسوم نیست. این به عنوان یک قسمت از محدوده دوربین و ویژه رسانه است که می تواند از طریق صفحه نمایش چند بعدی را ایجاد شده. مفهوم کاملا جدید در فضای موبایل نیست. تلفن چهار آمازون ارائه می دهد تجربه نمایش 3D بودن هر دو حمام و بدون هدف انتقاد. HTC EVO 3D و LG Optimus 3D مشابهی در سال 2011 ارائه شده است. آنها خیلی زود با زاویه دید محدود و عمق میدان شده است ممکن است. اگر ادعای کرک یک هیدروژن قرمز کند آن بهتر نینتندو 3DS نیز 3D قبل بود.

اثر 3D کار می کرد در زمان واقعی از طریق تماس های ویدئویی که غافلگیر کرک

در واقع، توصیف آن را با اضافه کردن عمق به نمایش 2D عادی خیلی صعودی نمایش “4 مشاهده” بود. که ممکن است انتظار می رود هنگام تماشای کلیپ های از پیش تولید شده از فیلم, اما آن ظاهرا حتی وقتی کسی با استفاده از اسکایپ و یا مسنجر و یا چیزی که تماس ویدئویی کار — تصویر زنده نیز تا به حال اثر 3D. برخی از ترول به آن نام را بالا res 3DS نینتندو که احتمالا که دور از حقیقت نیست، اما قادر به ضبط فیلم یا زنده جریان می تواند سرد — در کم اگر هر دو طرف قرمز هیدروژن یک به آن را ببینید.

صفحه نمایش 5.7 اینچ صفحه نمایش ال سی دی با رزولوشن 2560 x 1440 خواهد بود.  نگهبان ذکر شده لایه در زیر صفحه نمایش ال سی دی است که “نور در جهات مختلف به جای استاندارد دو که اتفاق می افتد با عدسي نمایش می توانید مستقیم.” این است که در آن عمق را از می آید.

طراحی: قوی ملایم سرخ

طراحی فلسفه است در سراسر این گوشی های هوشمند آندروید قرار دادن آن است، بنابراین فکر می کنم صنعتی. نه چیزی در ریزه اندام، مانند آی فون در Otterbox، شرح داده شده است و آن باله های فلزی گوناگون بیش از آن برای گرفتن است. لبه شکل موجی برای گرفتن بهتر است. چسبیده با آن سبک صنعتی قرمز آن آلومینیوم یا ارائه شده است (preorder قیمت: $1.195) یا تیتانیوم (preorder قیمت: $1.595). ما فکر نمی کنم شما نیاز مورد آن، حداقل — این دستگاه بسیار دلپذیری است.

طراحی مدولار در طبیعت با پین کانکتور در بازگشت به چسبیدن به در ماژول است. در حالی که ما دیده ایم که کم و بیش در گذشته، تلفن بخش قرمز اکوسیستم های موجود به جای یکی که وجود ندارد رتبهدهی نشده است، فقط به عنوان با ضروری می باشد. به نظر می رسد یک ماژول قرمز شروع خواهد شد با سنسور پیچ در تصویر بزرگ است که اجازه می دهد DSLR اندازه عوامل و پیوند به بخش های قرمز در دوربین های دیگر، همراه با لنز سوار برای موجود لنزهای حرفه ای از امثال کانن و نیکون و لایکا و غيره است. ممکن است ماژول های بیشتر پایین خط.

بعدی بخوانید: در اینجا چگونه مقایسه دوربین ال جی V30 با 50.000 دلار سلاح قرمز

می توانید گوشی ظاهرا شود متصل به دوربین های قرمز موجود مانند حماسه W یا سلاح های قرمز به عنوان بخشی از صفحه نمایش. فقط تا می دانید پیتر جکسون قرمز دوربین دکل دو فیلم هابیت سه گانه، استفاده می شود.

مشخصات: نه بزرگ اما نه تمرکز

ما می دانیم گوشی های هوشمند آندروید مجهز به 835 گل میمون Qualcomm خواهد که بالای خط پارسال بود. همچنین بلندگوهای استریو اتصال USB ج ترکیبی سیم سینی (دو سیم کارت یا کارت حافظه microSD و سیم کارت) جک هدفون و 4 سنگین 500میلی آمپر ساعت باتری وجود دارد.

چه یک لیست بسیار طولانی تر نمی دانیم. RAM داخلی ذخیره سازی سیستم عامل آندروید سنسور اندازه باتری و غيره، رمز و راز این است که در حال حاضر. دیدیم که فیل هلند مدیر در لا انتشار شات جلو نمایش حداقل, اگر چه از دوره و نه در: جلو قرمز هیدروژن یک

فیل هلند نمایش / PHFX-com

همچنین نمی دانیم زیاد در مورد دوربین. ما می دانیم که آن نیز می تواند شلیک تصویری برای نمایش قرمز هیدروژن یکی از طریق راه اندازی جلوی دو لنز و همچنین عکس های 2D طبیعی و ویدئو. هر چند قدرت کامل را کلیک کنید به احتمال زیاد با اضافه کردن لنزهای حرفه ای داده آن را قرمز چیزی مناسب و معقول، انتظار داریم. جنبه های مانند مگاپیکسل و پیکسل اندازه همراه با کیفیت ارائه شده دو عقب دوربین های، و جزئیات برای چیزهایی مانند اف متوقف می شود، OIS، تمرکز روش ساخته شده در فلش حالت bokeh و غيره ناشناخته. همان می رود برای جلو دوربین دوگانه نیز هست.

آنچه ما انتظار داریم از قرمز هیدروژن یک

آنچه ما انتظار نداریم پرفروشترین که صعود را به بالای نمودار اندیشه است. بیش از حد گران برای آن $1.195 preorder آلومینیوم یا $1.595 برای تیتانیوم که در حال اجرا است. اولین دستگاه راه طولانی برای رفتن به هر حرکت قابل توجهی تولید حتی به عنوان یک محصول طاقچه در فیلم سازی کسب و کار است.

ما امید برای یک دستگاه است که ممکن است 3D زندگی تازه را پس از فاجعه بود تلفن چهار نمایش می دهد. خیلی عجیب و غریب که چیزی کاملا متفاوت وارد بازار گوشی های هوشمند، اما یک هیدروژن قرمز فقط که ممکن است. بخشی از مشکل این است شما تا زمانی که شما آن را ببینید خودتان اگر آن خوب نمی دانیم.

هنگامی که ما یک هیدروژن سرخ انتظار دیگری سوال خوبی است. تلفن از Q1 انتشار 2018 پس از قرمز تصمیم تنگ با ایالات متحده حامل چوب و رفتن برای تاریخ انتشار همزمان تضعیف. آن را در حال حاضر برنامه ریزی برای پرتاب اوت سال 2018.