اجتماعی شبکه های بزرگ، اما آنها هستیم محلی وحشتناک برای دریافت اخبار

شبکه های اجتماعی سرگرم کننده و حتی مفید هستند. اما آنها ابزار اصلی وحشتناک برای ماندن آگاهانه درباره جهان. چرا اینجا است–و آنچه باید با استفاده از شما جای.

من می گویم نه شبکه های اجتماعی بد هستند! من این کار در واقع توسط tweeting کردم، و من واقعا ارزش روابط من آنلاین ساخته شده. من همچنین پیدا کردن بسیاری از مقالات آموزنده در این شبکه ها با استفاده از آن بسیار جذاب است. اما رسانه های اجتماعی بزرگ ابزار اصلی برای یادگیری در مورد رویدادهای اخیر نیست.

نکات دقیق وظریف افراد به ندرت می رود ویروسی

تمایل به سهم و upvote چیزهایی است که در سطح احساسی طنین انداز و جهان بینی موجود را تایید می کنند. در سیاست، به این معنی جوک و عناوین که “طرف دیگر را امتحان کنید” اشتباه است. در فناوری زیست محیطی، جایی که من کار آن گرایش به مقالاتی که “سعی می کنید که شرکت شما حمام یخ را دوست ندارم”.

مرتبط با: “چگونه اشتراک فیس بوک را الگوریتم مرتب سازی این نسخهها کار میکند

وجود استثنا، البته هستند. اما این یک الگوی بسیار واقعی است.

داستان مثل این به ندرت مفید هستند زیرا بیش از حد بد است. من برای تعداد سایت های فن آوری نوشته شده است و این بازی چندین بار دیده شده اند. داستان که من کارهای زیادی به که قرار من افتخار، به سختی جذب مخاطب. در همین حال داستان سریع است که گسترش عاطفی رزونانس عنوان دور و گسترده، به سرعت جمع آوری صدها هزار نفر از نمایش.

مقاله احساسی رزونانس بودن معنا بد است. اما نویسندگان هر موضوع مفید این روش را پوشش نمی دهد و گاهی تلاش برای انجام این کار مانع است. سخت می شود به طور کامل مطلع است فقط مقالات که کاملا خود یک طرف دیگر و یا خواندن است.

آزادی برای نوشتن چیزهای خسته کننده بدون نتیجه را به من دادن من خوش شانس برای یک سایت است که بیش از تعداد, عقده روحی نیست. زیرا این تنها راه برای یادگیری در مورد موضوعات جدید امیدواریم که شما پیدا کردن برخی از زمان برای خواندن چیزهای ابتدا حفاری, شما.

الگوریتم می دانم آنچه شما اید شده، آنچه شما می خواهید به نباشد

تفاوت بین شخص شما و شخص شما می خواهید وجود دارد. الگوریتم های رسانه های اجتماعی که تصدیق.

این به این معنی این سیستم در نهایت تشویق بدترین عادات خود را بدون شما حتی آن را متوجه. می گویند شما فکر می کنم که شایعات تایید نشده در مورد چهره های شما اطلاعات بیشتر در مورد جهان، و یا شما یک فرد بهتر ساخت کارساز نیستند. و با این حال، گاهی اوقات شما کلیک کنید. است که relatable، درست است؟

اما هر بار که شما با کلیک روی عنوان gossipy شما الگوریتم که آن انواع مقالات، که به معنی شما در حال رفتن به دیدن این نوع مقالات بیشتر دوست دارید تدریس. این به نوبه خود می دهد شما فرصت بیشتری به این نوع مقالات را کلیک کنید و ادامه آموزش الگوریتم چقدر آنها را دوست دارید. که هیچ نقطه ای از شبکه های اجتماعی شما چه کنید این شخص شما را به آرزوی است — آنها به تشویق بی سر و صدا چه ممکن است شما خودتان را عادت بد است احساس ادامه درست کنید.

شبکه های اجتماعی چیدن تا ما عادات بدترین تشویق ما به ادامه در این عادت های بد و گفتن ما به این دلیل است که ما واقعا هستند در هستند.

الگوریتم های رسانه های اجتماعی می تواند مورد آرزوهای خود را نمی دانم. آنها تنها دانستن آنچه شما را در گذشته انجام می شود.

اگر شما پیش از این گفته اید شما در توقف چیزهای

خوب من هستید،: “رسانه” که برای شما مهم است را پوشش نمی باشد. گاهی که درست است که داره، اما اغلب رسانه ها پوشش این مسئله است. این درست است که داستان بسیاری از گرفتن نیست دوست دارد سهام و یا retweets، و در خبر خوان خود را نمایش نمی باشد.

انتشارات رسانه های عمده در مورد موضوعات مختلف نوشتن اما مهم ترین اطلاعات زیادی بیش از حد خشک به ویروسی تا کنون است. و اگر شما تمام اخبار خود را از شبکه های اجتماعی، شما هرگز آن را ببینید.

ترک شبکه های اجتماعی نیست اما اخبار گرفتن جایی کامپیوتری

دوباره: من نیست که شما در مورد رسانه های اجتماعی تسلیم پیشنهاد می کنم. این منبع بزرگ سرگرمی و حتی یک ابزار مفید در زمان است.

در عوض، نشان می دهد مختلف در ساختمان عادت برای آگاه ماندن. یافتن برخی از راه را به طور منظم عناوین مورد گوناگون جستم. تلو تلو خوردن بر ایده های جدید. و حتی بهتر, تلو تلو خوردن در سراسر آن ایده در فروم که در آن اظهار نظر و به اشتراک گذاری به عنوان بزرگ چیزی نیست.

چند پیشنهاد دارم برای انجام این کار در اینجا:

  • پیدا کردن چند رسانه های اعتماد و بازدید از صفحه اصلی خود به طور منظم. شما مقطع گسترده ای از اخبار بر موضوعات سرپرستی سردبیران انسان به جای ماشین های مختلف ببینید.
  • یاد بگیرید چگونه به استفاده از آر اس اس. منابع خبری برای سازمان های خبری چند اعتماد و دیدن هر عنوان از آنها، به جای فقط چند داستان که اتفاق می افتد به ویروسی را بیافزایید. شما چقدر شما از دست رفته بر حال شگفت زده است.
  • اشتراک برخی از فیزیکی مجلات و روزنامه ها. گرجستان هلو در دانش، اما چیزی در مورد از طریق کاغذ باعث می شود شما را بیشتر احتمال دارد به موضوعات شما در غیر این صورت نمی شود علاقه مند اید
  • اگر کاغذ خیلی یکپارچهسازی با سیستمعامل است اطلاعات بیشتر در مورد صفحه بندی کالیبر را برای دانلود کامل مجله به روشن شدن خود را عوض استفاده کنید. با کمال تعجب به خوبی عمل می کند و رایگان است.
  • اخبار گوگل فقط به روز رسانی عمده بود و این راه بسیار خوبی برای مرور مقالات مربوط به هر موضوع از منابع معتبر اخبار متعدد، از جمله آنهایی محلی است. آن را امتحان کنید.

اینها فقط چند راهنمایی البته: مراحل خاص مهم نیست. نکته مهم این است که شما ساخت نوعی از عادت خارج از رسانه های اجتماعی است که نگه می شما مطلع است. هیچ برنامه می گذرد، برای انجام این کار برای شما، بنابراین مهم است که شما را به ساخت خود را نظم و انضباط است.

و اگر شما چیزی جالب و nuanced، سلام، شما نیز آنلاین اشتراک گذاری آن نبود. شما مبارزه کنید الگوی مزخرف و شاید این زن و شوهر از زود دوست دارد.

عکس های اعتباری: تریلیون عکس / Shutterstock. com