بهترین چدنی Skillets برای سنتی آشپزی چکیده تجربه گیک

A چدن کتری تعهد است و شامل مراقبت و توجه است، اما آن بخشی از زرادخانه آشپز مشتاق با ارزش است. ما ام دنبال رتبهٔ بهترین skillets آهن وجود دارد برای پول خود را.

در حال حاضر skillets نچسب و ماهی تابه پوشانده ایم. در آشپزخانه ایده آل خواهید ترکیبی از skillets غیر چوب و آهن skillets. فرم فوق العاده است برای کارهای روزانه مثل پخت و پز کردن تخم مرغ در صبح در حالی که skillets آهن برای چیزی سنگین تر و وقت گیر از تخم مرغ سرخ شده ساده است.

اگر شما مایل به قرار زمان در چدن skillets تعهد دراز مدت زیادی هستند اما آنها نیاز به مقدار زیادی از مراقبت در مقایسه با ماهی تابه شما به احتمال زیاد بیشتر آشنا با. چون مورد نچسب آهن “چاشنی” شما پرتاب آنها را در ماشین ظرفشویی، به عنوان مثال، نمی تواند — لایه از روغن پخت و پز که بر روی آهن آبی است. آمار که خوشمزه سحر و جادو غیر چوب با مواد شوینده سخت و آن را نوار دور می روم با کلوخه برهنه آهن.

اما چه کار شما برای یک عمر با عشق دست شستن تابه چدنی خود را با آب گرم و خرحمالی? آنها با دوام اما قابل ملاحظه ای سنگین تر از معمولی غیر چوب پان نوعی. آنها مناسب برای سوزان به دلیل چگونه به خوبی آنها را بر روی حرارت بر خلاف تابه نچسب است که می تواند نتایج مختلط تر نگه دارید. Skillets چدن همچنین صندوق امانات گذشته 500 درجه و در جوجه های گوشتی می تواند، دادن به شما گزینه های اضافی برای شما آشپزی که به سادگی اگر شما با استفاده از نازکتر و کمتر مقاوم به حرارت غیر چوب پان نیستند.

برخی چاشنی پیش نیاز و همه نیاز به ابزار خاصی برای تمیز کردن آنها به طور موثر. خوب، با این حال حفظ و وسایل آشپزی که برای نسل به جای فقط چند سال گذشته تو. (از برخی از ایالات ایالات متحده به شما یک ایده چه مدت ماهی تابه خوب گذشته چند تن از آشپزهای ما مشتاق در کارکنان چدن تابه مسن تر می کنم.)

که است که چرا برخی از این skillets آهن نگاه گران برای چه آنها را — در مقایسه با تفلون پوشیده پان شما ممکن است خراش و زباله در سال شما تابه چدنی برای زندگی خود کنید. چدن خوب سرمایه گذاری شده است. برخی از بهترین skillets آهن اطراف اینجا.

الج چدن کتری 12 اینچ ($ 39)

به عنوان ارائه طیف میانه الج چدن کتری 12 اینچ رسد خوب است. آن را با روغن برای پایان طبیعی و انتشار آسان است که وعده به بهبود با استفاده بیشتر از پیش چاشنی می آید. کتری اندازه سنگین است که مناسب برای خانواده آشپزی, ارائه شما به آن را در داخل و خارج از کوره بلند به اندازه کافی قوی است. اندازه های کوچکتر در دسترس هستند اما شما تطبیق پذیری مختلف 12 ضرب نیست. آن لب عمیق معنی خوبی برای پخت و پز تا بیشتر همه چیز قابل تصور, در حالی که هنوز برای برخی از ماکارونی سریع بودن یا استیک سوزان است.

علاوه بر اینکه یک ظرف محکم آن نیز همراه با سیلیکون كار گرم نگه می دارد. نگه دارید باید حذف شود اگر کتری را در فر قرار می دهید اما مناسب برای تابه حال حرکت در اطراف در درپوش مناسب و یا آتش اردو است–نگه داشتن دست خود صندوق امانات از گرما در حالی که.

ویکتوریا متوسط Pre-seasoned چدن کتری (20 دلار)

اثبات که شما می توانید خرید چدن کتری در بودجه، ویکتوریا متوسط Pre-Seasoned چدن کتری آشنايي بزرگ جهان از پوشیدن سخت تر است. وسایل آشپزی آشپز. انواع 10 اینچ اندازه کامل برای وعده های غذایی خانواده، با آن spouts پور برای آسان پاک کردن وظایف کامل اثبات است.

آن طولانی, کلاسیک فروشگاه برای استفاده آسان، همچنین نگه داشتن دست خود را در بیشتر دور از منبع حرارتی است علاوه بر آن شده است به آرامی پیش چاشنی با 100 ٪ غیر GMO روغن برای پایان خوشمزه تر است. آن خیلی عمیق است که درباره 2 عمیق و مناسب برای frittata. بعد از آن خوب نگاه کنید و امتحانش می شود فوق العاده مقرون به صرفه برای منزل شما.

لو Creuset امضا آهن رسیدگی کتری (170 دلار)

در انتهای دیگر طیف هزینه لو Creuset امضا آهن عمل تمایز است. برای قیمت، شما می تواند خرید 8 کتری ویکتوریا و هنوز پول چپ، پس چرا خرید لو Creuset? توجه داشته باشید کم عمق آن را زرق و برق دار می رسد. تمایز بسیار شیک از اینجا دیگران و نوع کاری که به آشپزخانه شما ایستادگی کردن زمانی که مردم در حال دیدن است.

بیشتر عملا لو Creuset برای حرارت ثابت و حتی بهینه سازی شده است. این کشور مینای دندان است که مقاوم در برابر dulling، رنگ آميزي و عمومی ساییدگی و پارگی, در حالی که هنوز کار به عنوان منظم چدن کتری. حتی قرار دادن در ماشین ظرفشویی است که چیزی بسیار نادر برای چدن کتری به عنوان انجام بنابراین با آهن بازیگران غیر تحت فشار پان آسیب چاشنی در کتری و شما را مجبور به پان دوباره فصل امن است. دسته حلقه بزرگ آن را مطابق با مهندسی محیط به نگه دارید و حتی در حالی که با پوشیدن دستکش فر حمل می کند.

اساسا فراری چدن skillets حق را به قادر به آن را پایین خانواده در آینده است. قیمت آن که منعکس کننده.

12 پیشگام زن آهن بی انتها کتری (47 دلار)

مجزا شیک و همچنین عملی، 12 پیشگام زن بی انتها چدن کتری نگاه حال حاضر کامل برای آشپز مشتاق است. مانند لو Creuset، این مینا داخلی که باعث می شود آن را جذاب تر از آهن خالص skillets، در حالی که هنوز حفظ مزایای سنتی به دنبال تقسیم. آن را هنوز هم در برابر هر درجه حرارت در داخل فر و سنگین هست.

آن طور مساوی گرم سطح بیش از حد، بنابراین طبخ تخم مرغ شما فقط چگونه آنها را دوست دارید و استیک شما کاملا خشکیده فراهم می کند.

اردوگاه آشپز 12 چاشنی چدن کتری (16 دلار)

‘ چگونه ارزان? ” صدای شما بپرسید. بله “که ارزان!” من می گویند اردوگاه آشپز 12 چاشنی چدن کتری است بسیار ارزان برای چدن کتری. آن تقریبا تمایز ارزانترین شما می توانید اما, تحت, بیش از حد واقع کاملا خوب است.

پوشش چاشنی از پیش آماده به طبخ با به محض این که آن را وارد کنيد آسان گرفتن دستگیره آن آسان به اندازه کافی بلند می کند و weightiness راحت به پان نوعی رامی وجود دارد. پور دو spouts آن را بزرگ برای ریختن چیزهای از و عمیق مناسب است که حدود 2 اینچ.

این امر می تواند سخت انتظار کتری ارزان قیمت به نسل های گذشته و با این حال خیلی موثر است این است که تولید انبوه با کیفیت به آن. آن قطعه مورد علاقه خود را از وسایل آشپزی نمی خواهد اما به عنوان چیزی برای تکمیل گزینه های بیشتر مورد علاقه، مقرون به صرفه است. اگر هیچ چیز دیگری شما معرفی ارزان اما با دوام به آهن و شاید حتی در اردوگاه تمایز است که تصویب می شود از طریق نسل به عنوان کوچک-تمایز-که-می تواند داشته باشد.

آشپزخانه اتوپى 12.5 اینچ از پیش چاشنی چدن کتری (27 دلار)

ارائه بسیاری از چه شرکت ها گرانتر ارائه اما در قیمت بهتر اتوپى آشپزخانه 12.5 اینچ Pre-Seasoned چدن کتری گزینه خوبی است. اساسا، آن را دقیقا آنچه شما نیاز دارید می تواند اما بدون خیلی سبک و یا خود نمایی.

چاشنی پیش از آن نسبتا صالح است در حال معادل حدود 10-15 دور از چاشنی های منظم خانه. وجود دارد دسته سیلیکون برای ایمنی اضافی هنگامی که دست زدن به آن, با عمل خود قادر به مقابله با درجه حرارت تا 450F. عمیق به اندازه کافی به شمع در تمام مواد تشکیل دهنده خود را بدون هر گونه مشکل بیش از حد است. Spouts پور را باریک تر از در برخی از skillets است، اما آن را یک مسئله جزئی در غیر این صورت قیمت خوبی پان.