پیکسار سبک ترسناک خفا بازی سلام همسایه به اندیشه

>

  • وحشت خفا 2017 سلام همسایه ضربه در آندروید و iOS در تاریخ 27 ژوئیه راه اندازی.
  • بازی تمام اعمال سه با اولین ویژگی آزاد بودن و دیگر در دسترس نیست به عنوان خرید در app.
  • بتا signups در انجمن سلام همسایه در حال حاضر در دسترس هستند.

در کفش خود قرار داده و چون سلام همسایه در حال آمدن است به اندیشه و iOS در تاریخ 27 ژوئیه، نگاه نکنید.

برای کسانی که نا آشنا با سلام همسایه آن وحشت خفا بازی با گرافیک سبک پیکسار است. طول می کشد محل بیش از سه پرده و در اولین بازیکن فرزند خانه همسایه مرموز خود را در حال بررسی است. همسایه نمایشگاه انواع رفتار مشکوک و چیزی در زیرزمین پرپیچ و خم عظیم خود را از خانه قفل شده است.

شما باید از طریق خانه دزدکی حرکت کردن و سعی کنید به کشف کردن آنچه که همسایه های وحشت زده خود را تا. اگر او شما را جلب, شما در نهایت در خانه خود و باید بیش از شروع. و او به شما گرفتن. بارها و بارها. مقاله مرتبط

تا همسایه بالقوه جنایی خود را راه اندازی دوربین های و تله خرس که در آن شما آخرین وارد خانه سلام همسایه نیز رویه AI, ویژگی های. او همچنین حرکات خود را تجزیه و تحلیل و کلید های میانبر به شما حتی سریع تر تحمل را می یابد. حتی در حالی که شما سعی می کنید برای شکستن برای کسری این مواد به گیم پلی هیجان انگیز و زمان،. ساعت.

نسخه موبایل سلام همسایه همه اعمال سه با همان گرافیک و گیم پلی بازی بهینه سازی شده برای دستگاه های تلفن همراه را داشته باشد. اولین عمل با مانده دو عنوان در برنامه خرید آزاد است.

 سلام همسایه بتا تلفن همراه کنترل

تولید کننده الکس Nichiporchik نیز نشان داد کنترل است که هنوز هم کار در حال پیشرفت است. آنها شبیه به هر شخص اول موبایل بازی دیگر، با دکمه پد و عمل کنترل مجازی است. درب و دیگر اشیاء با با بهره برداری از آنها به سادگی تعامل شود می تواند.

رفتن به سختی برای انطباق با جنبش گیج کننده نسخه موبایل سلام همسایه، بنابراین توسعه پویا پیکسل است کار خود را برای آن قطع می شود.

بتا محدود برای سلام همسایه در آندروید و iOS به زودی، که شما می توانید ثبت نام برای اینجا شروع است.