اشتراک های مادام العمر Plex Pass برای 24 ساعت (88 دلار) 31 دلار تخفیف دارد – Geek را مرور کنید

>

 دو نفر از طریق رابط Plex در یک تلویزیون هوشمند پیمایش می کنند.
Plex

اگر از Plex برای مدیریت رسانه های دیجیتال خود استفاده می کنید ، احتمالاً نام Plex Pass را شنیده اید. این اشتراک است که ویژگی های اضافی مانند رمزگذاری سخت افزار ، همگام سازی آفلاین ، برنامه های اضافی و موارد دیگر را اضافه می کند. معمولاً ، شما 5 دلار در ماه یا 120 دلار برای دسترسی به زندگی می پردازید ، اما در حال حاضر ، گذرهای عمر با قیمت 88 دلار در فروش هستند.

Plex Pass امروز هشت ساله است ، بنابراین Plex تصمیم گرفت خدمات در فروش. با استفاده از Plex Pass ، می توانید به ویژگی های اضافی که در دسترس کاربران آزاد نیست دسترسی پیدا کنید. بعضی اوقات Plex قبل از بقیه ویژگی های جدیدی را برای کاربران Plex Pass ارائه می دهد ، بنابراین این یک برنامه دسترسی زودرس است.

استفاده کنید می توانید 5 دلار بپردازید ماه ، اما گذر طول عمر خود را در دو سال می پردازد. و در حال حاضر آن را برای خود در یک سال و نیم پرداخت می کند. برای دریافت معامله ، به سایت ثبت نام Plex Pass بروید و کد 8PLEXPASS8 را وارد کنید. اما سریع عمل کنید ، فقط تا ساعت 5:59 بامداد PT در تاریخ 20/8/29 فرصت دارید. پس از آن ، این به قیمت کامل باز می گردد.

منبع: PlexGeek را مرور کنید
“>