درباره ما

در باره “سوپر دی وی دی”   ******  “عباس عسکری”

آدرس :فارس سعادت شهر میدان بسیج       ایمیل : info@superdvd.ir        شماره تلفن: 07143567295

سوپر دی وی دی و اهداف سایت

گردآوری و تولید فایلهای کاربردی ، آموزشی جهت ارتقاء سطح اطلاعات عمومی کاربران اینترنت و کامپیوتر .            توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند. امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی خود هستیم.

امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار گرانبها‌تر شده است. همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده‏‌تری داریم. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای شهری برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است. هوشمندی انسان‌ها، آنها را مجاب می‏‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد زندگی، هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر زندگی کنند. صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت‏‏‏‌تر مانند خرید کردن دارند.

امروز دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدتری وجود دارد، از جمله برای انتخاب و خرید کالا. دیگر کمتر کسی برای خرید کالا، بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند.
مشتریان پیشاپیش و قبل از خرید از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏‌برند. مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب می‏‌کند و مایل است دقیق‏‌تر و با قطعیت بیشتری انتخاب کند. زندگی امروزی بی‏‌گمان خرید به رو‏‌ش‌های نو‏تر، هوشمندانه‏‌تر و البته لذت‏‏ بخش‏‌تری را می‏‌طلبد. از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود.

سوپر دی وی دی: بررسی، انتخاب و خرید آنلاین

سوپر دی وی دی  میتواند مرجع تخصصی نقد و بررسی و فروش اینترنتی کالا در ایران باشد. گروه‏‏‌های مختلف کالا مانند کالای دیجیتال، فرهنگ و هنر و ورزش و سرگرمی با تنوعی بی‌نظیر در سوپر دی وی دی عرضه می‏‏‏‌شوند. سوپر دی وی دی با در اختیار داشتن سهم عمده‏‌ای از بازار عرضه اینترنتی خدمات در ایران با تنوعی بسیار بالا از فایل ها مختلف، در همراهی مشتریان در فرآیند خرید و حفظ جایگاه بی‏‏‏‌طرفانه در میان آنها، نهایت تلاش خود را می‌‏‏کند. کاربران و مشتریان سوپر دی وی دی می‏‏‌توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست فایل و دمات مورد نظر خود، وب سایت سوپر دی وی دی را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید کنند. همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتری سوپر دی وی دی میتواند باشد.

سوپر دی وی دی از  دریافت کنندگان نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت و ، دارای کلیه مجوزهای رسمی مورد نیاز برای فعالیت در این حوزه است‏ .همچنین، در حال حاضر سوپر دی وی دی با توجه به استقبال چشمگیر کاربران و مشتریان خود، پرمخاطب‏‏‏‌ترین و پربازدیدترین وب‏ سایت تجارت الکترونیک کشور است.

همواره یکی از اولویت‌های سوپر دی وی دی، تولید و ارائه محتوای فنی مورد نیاز کاربران با بالاترین استانداردها، برای تسهیل در فرایند پیش از خرید آنهاست. برای سوپر دی وی دی بسیار مهم است که میلیون‏‌ها کاربر آن، فایلهای تخصصی مورد نیاز خود را به درستی و با دقت بالا و بیشترین سهولت انتخاب کنند. سوپر دی وی دی از هرگونه تلاشی برای بالاتر بردن کیفیت خرید مشتریان خود دریغ نمی‏‌کند و همواره تلاش می‏‌کند تا در طول فرآیند خرید یعنی پیش، حین و پس از خرید، بیشترین ارزش را برای کاربران و مشتریان خود خلق کند.
سوپر دی وی دیدر سال 1394 با راه اندازی “سایت سوپر دی وی دی” برای اولین بار در کشور گردآوری و ارائه محتوای فایل های  آموزشی و تخصصی در زمینه معرفی و نقد و بررسی جدیدترین خدمات دیجیتال و فن‏‌آوری‏ های این حوزه را آغاز کرد. هدف از تولید و گردآوری این فایلها ایجاد امکانی برای کاربران جهت بررسی دقیق‌تر تمامی ابعاد و مشخصات محصول و شکل‌گیری تصویری دقیق‏‏‌تر از کالاها و تکنولوژی‏ های این حوزه بود. در حال حاضر این بخش یکی از محبوب‏‌ترین خدمات سوپر دی وی دی است، از این رو تولید محتوای تخصصی با کیفیت و استانداردهایی فراتر از گذشته یکی از راهبردهای اصلی سوپر دی وی دی محسوب می‏‌شود. سوپر دی وی دی در جهت تولید محتوای ویدئویی علمی و کاربردی با بکارگیری افراد متخصص این حوزه نهایت تلاش خود را می‏‏‌کند.

سوپر دی وی دی با ارائه طیف گسترده‏‌ای از معتبرترین فایل های کاربردی و تخصصی

مرکز پشتیبانی آنلاین مشتریان سوپر دی وی دی به منظور ارایه بهتر خدمات به مشتریان و ارتباط اینترنتی جهت خدمات پس از فروش در ایران عزیز افتتاح شده است و مشتریان می‏‌توانند در صورت تمایل برای استفاده از پشتیبانی قبل و بعد از فروش ‏ به این مرکز ارتباط برقرار کنند.

لازم به ذکر است که سوپر دی وی دی کلیه خدمات خود را در سراسر کشور تنها در این سایت ارائه میدهد.

سوپر دی وی دی

http://www.superdvd.ir